Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

 

Stipe2 reče pred 52 minutami:

kogar moti zamazanost tekstur, naj izklopi chromatic aberration in film grain - ker to še dodatno zamegli že tako nižjo resolucijo na konzolah


Ma, dejansko so ti efekti samo še dodaten feeling k dojemanju vzdušja, ali kako naj drugače povem. Jaz imam kar vklopljene (vsaj zaenkrat). 

Btw, čisto sem not padel :) Naj mi nekdo navede boljši "cyberpunk" naslov. Ne pomnim namreč, da bi kdaj igral kaj tako vzdušno norega. Vsaj v smislu samega settinga (pustimo zaenkrat zgodbo, ker še nisem preveč daleč). Zame je, kot da bi v živo doživljal npr. filme in knjige s cyberpunk tematiko. Je pa res, da sem kar fan cyberpunka in mi take zadeve v igralnem smislu zelo manjkajo. No, vsaj do zdaj.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 5 minutami:

Ma, dejansko so ti efekti samo še dodaten feeling k dojemanju vzdušja, ali kako naj drugače povem. Jaz imam kar vklopljene (vsaj zaenkrat). 

Btw, čisto sem not padel :) Naj mi nekdo navede boljši "cyberpunk" naslov. Ne pomnim namreč, da bi kdaj igral kaj tako vzdušno norega. Vsaj v smislu samega settinga (pustimo zaenkrat zgodbo, ker še nisem preveč daleč). Zame je, kot da bi v živo doživljal npr. filme in knjige s cyberpunk tematiko. Je pa res, da sem kar fan cyberpunka in mi take zadeve v igralnem smislu zelo manjkajo. No, vsaj do zdaj.

 

jaz na PCju tudi - sem mislil na konzolah... :)

 

 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 11 minutami:

 

30fps mode, ki ga PS5 sploh nima - yeah right :D

 

 

 

 

Lol. Na ps5 teče vse v 480p +  na cesti je največ 5 ljudi, ker konzola ne zmore prikazati več:rofl:

 

Medtem pa na xbox beastu v quality mode (4k HDR + raytracing) igrica trga gate tudi novejšim grafičnim karticam za 1000 evrov.

 

Lastniki konzole playstation 5 po ogledanem posnetku in vzajemnem tolaženju drug drugega:

ps5 uporabniki.jpg

Povezava do prispevka
Feget reče pred 30 minutami:

Lol. Na ps5 teče vse v 480p +  na cesti je največ 5 ljudi, ker konzola ne zmore prikazati več:rofl:

 

Medtem pa na xbox beastu v quality mode (4k HDR + raytracing) igrica trga gate tudi novejšim grafičnim karticam za 1000 evrov.

 

Lastniki konzole playstation 5 po ogledanem posnetku in vzajemnem tolaženju drug drugega:

 

 

zgleda da je XSX že dobil next gen patch :D

Povezava do prispevka

Mislim da imam stalnih 40-50fps na GTX 1050Ti, 1080p pa vse na medium. Špil mi izgleda lep, ne lih tko k RDR2 pa Horizon:Zero Dawn, zato ker ni tok živih barv, ampak vseen sem presenečen kok dobr zgleda. Pa tud moj zaslon ni velik, tako da še tolk bolj ostro vse izpade lol

Zaenkrat sem videl en t-pose, vse ostalo pa tiptop, samo je res da sem še v začetni fazi korpota in da velik raziskujem. 

 

Kukr vsi (normalni ljudje) pravijo, vzdušje je 1A. CDPR od Witcher2 dalje kolje pri prezentaciji.

Povezava do prispevka
Pr4iseK3K reče Pravkar:

Men ni jasno kak mam na 980m, ki je 15% pod minimum requirements grafa, 35fpsja na minimum grafiki, ko pa dam grafiko na medium dobim pa 30 fpsja ven :lol:

Mogoče zato, ker sem že 18x povedal in to v dveh različnih temah in to samo za Cyberpunk. To pa govorim že 5+ let.

 

Danes je grafika med medium in ultra res minimalna razlika, tako majhna, da lahko rečemo da je ni.

 

Danes se gleda razlika drugje.

Povezava do prispevka
atomic reče pred 8 minutami:

A tko zgleda offical release na konzolah. Množina...

 

Povej katere konzole so to, na katerih konzolah tako zgleda?

Dobro veš na katerih, in ja, je množina.

 

Drugače pa kot da ma veze. Zdej si se zapel na množino :rofl:

 

Tudi če na eni konzoli na kateri je špil uradno izšel tako izgleda je to neigralna polomija.

uredilo bitje Galaksija
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...