Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

Galaksija reče pred 5 minutami:

Dobro veš na katerih, in ja, je množina.

Pričakovat, da bo dobro delala na hardwaru, ki je slabši od povprečnega laptopa z integrirano grafiko je utopija in neumnost in še zdaleč ni prva igra taka. SotC je bila delana samo za PS2, pa so frejmi padali pod 15.

Vsekakor pa niti na xbox one S grafika ni taka. To da je nekdo ujel sekundo starega 5400rpm diska v screenshot je dovolj samo tebi in podobnim.

Na konzolah je tako:

 

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 8 minutami:

folk ki po 20 urah ali manj obrne cyberpunk naj samo zbrise igrico cim prej potem pa se sebe

Ma ne no. Jst sm Witcher 3 tud ful hitro obrnil. Ko sem se spravil drugič čez sem pa pustil noter 200 ur.

Isto tukaj. Zgodba me sploh ne potegne. Kr neki!

 

Ampak fajn mi je pa delat misije za policaje :D

 

Smarn "blue lives" ca

Povezava do prispevka
atomic reče pred 49 minutami:

Pričakovat, da bo dobro delala na hardwaru, ki je slabši od povprečnega laptopa z integrirano grafiko je utopija in neumnost in še zdaleč ni prva igra taka. SotC je bila delana samo za PS2, pa so frejmi padali pod 15.

Vsekakor pa niti na xbox one S grafika ni taka. To da je nekdo ujel sekundo starega 5400rpm diska v screenshot je dovolj samo tebi in podobnim.

Na konzolah je tako:

 

 

Tole deluje povsem legit. Sploh ne slabo. Če bodo tole še malo izboljšali in popatchali bo povsem igrabilno na beastu.

 

Povezava do prispevka

Eni bomo igrali Cyberpunk 2077 leta 2021 ali celo šele 2022, ko bo špil porihtam, kupili ga bomo za sitniš, ostali pa kar drkajte ta kurac od pol produkta, tok  buggy špil sploh ne bi smel it v prodajo. Delnice firme of 4 decembra kreširale za 28%.....

 

Witcher 3 sem igral 2 leti po izzidu, dobu za sitniš in igral resnično vrhunski fixed game, eni se ne naučite......

 

uredilo bitje George
Povezava do prispevka
George reče pred 8 minutami:

Eni bomo igrali Cyberpunk 2077 leta 2021 ali celo šele 2022, ko bo špil porihtam, kupili ga bomo za sitniš, ostali pa kar drkajte ta kurac od pol produkta, tok  buggy špil sploh ne bi smel it v prodajo. Delnice firme of 4 decembra kreširale za 28%.....

 

Witcher 3 sem igral 2 leti po izzidu, dobu za sitniš in igral resnično vrhunski fixed game, eni se ne naučite......

 

 

spacer.png

 

A finale svetovnega prvenstva tud gledas pol leta kasneje?

 

Zaenkrat se nism naletel na bug. Zgleda GOTY igracka.

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 14 minutami:

Kaj je še kdo tukaj levičar?

Meni malo gre na kurac, ker se zgleda določenih tipk ne da remappat - sem prvo mislil da ne znam naštimat, ampak vidim po forumih da se levičarji pizdijo.

Jaz ponavadi igram na smerne tipke - ampak tukaj ne morem mappat niti na IJKL...malo čudno za igro, ki poveličuje raznolikost. :D

 

Sem začel na Mouse&Keyboard, ker sem mislil, da bo first person in zaradi kompleksnega inventorya tako lažje. Ampak je na gamepadu vse mnogo bolje. Inventory je cool, ker je lepo narejeno kot miška, imaš rahel autoaim in tipke so re cool razporejene. Edino lootanje je malce bolj kilavo, ker moraš spustit desno gobico, da bi pritisnil tipko, da lootaš. Tko da igram na gamepadu na PCju in je boljš. Tudi če fpsje lokneš nekoliko nižje na 50, zaradi boljše konsistence in višjih detajlov je na gamepedu še zmeraj smooth, na miški pa 50 ni več tolk.

 

Priporočam gamepad.

Povezava do prispevka

Ravno ugotovil, da ne moraš spremeniti kontrol (izmed vseh gumbov dajo button za skip dialogue na crouch/dodge ... mislim wtf, ko bi vsaj bilo hold to skip al neki).

 

Je pa to eden tistih špilov, ki ga verjetno ne bom nikoli več ponovno preigral. Saj ima svoje trenutke in po zadnjem patchu na PS Pro deluje dokaj sprejemljivo, ampak naloge v začetnih urah so pa boleče linearne in skriptirane - 0 replay value at this point. Da ne omenjam, kako razvlečeni in naravnost retardirani so včasih dialogi. 

 

Moram pa kar pohvaliti voice acting za female V, bistveno bolj prepričljiva kot Keanu.

 

Povezava do prispevka
Fulltacticalgear reče pred 1 uro:

evo še moje mnenje po treh urah. Game je A-W-E-S-O-M-E!

 

vzamem nazaj vse kar sem prej rekel razen glede zgodbe, ki se trenutno odvija okoli nekega brezveznga heista. Gunplay je res amazing. Ne vem zakaj ampak headshotti s pravim gunom na dalec so neverjetni užitek, spray and pray nekoliko manj shotgun mi pa ne sede preveč. Ko AI dela je ok, ko zabugga je kriza ampak to bodo še papatchali. Mehanik je ogromno in te držijo engage-anega v game. DIalogi so sicer razvlečeni in občutno predolgi ampak nasploh pa je game res dober. 

 

popravljam iz 7 na 8,5. Če bi imel še zgodbo bi bil na 10

 

- piše litanije o špilu, kaj vse je narobe

- pametuje o zgodbi in kako je slaba

- dela primerjave z bolj "celostnimi" izkušnjami tipa Assassins Cree

- ne vidi globine in smisla cyberpunk filozofije...

 

 

 

 

 

 

 

 

... ampak po celih treh urah je pa špil zelo dober,  krščen matiček duš, čeprav po installu in začetnem menuju ni kazalo, da gre za hit. OMG!

 

A to imaš čas za igranje ker je prepoved nastopanja al kako? A vsaj trobite še lahko in žonglirate pred okni?

 

Povezava do prispevka

Kaj pa fore s hekanjem posnetkov resničnih dogodkov :D  Fak, resno :D Sem vmes delal ostale neumnost, stranske misije, obiskoval razne lokacije.... Pol pa ta fora z vrtenjem časa levo desno, prisluškovanjem.... MA dej no, nooroooo. 

 

Še vedno brez kreša, včer je bil updejt na 1.04. Deluje ko puterček. 

Povezava do prispevka
Ripper reče pred 1 uro:

Kaj pa fore s hekanjem posnetkov resničnih dogodkov :D  Fak, resno :D Sem vmes delal ostale neumnost, stranske misije, obiskoval razne lokacije.... Pol pa ta fora z vrtenjem časa levo desno, prisluškovanjem.... MA dej no, nooroooo. 

Resno? Meni je bil za zdaj to najbolj utrujajoč del igre. Ideja je na papirju kul in te nekako nahypa za obisk lokacije, ampak je izvedena blazno suhoparno in zastarelo. Vsaj do zdaj je bil vedno samo en način, kako razrešit določeno sceno in potem pač prevrtavaš in prisluškuješ dokler ne poskeniraš tistih par ključnih zadev, ki so si jih developerji zamislili. In to je moj glavni problem špila po like 4-5 urah. Nobene svobode, vse je linearno AF. To pričakujem od walking simulatorjev a la Observer, ne pa od enega špila, ki se ima za open-world RPG, kjer naj bi bile ravno odločitve in svoboda ključnega pomena.

Povezava do prispevka
DeathIncarnate reče pred 1 uro:

Resno? Meni je bil za zdaj to najbolj utrujajoč del igre. Ideja je na papirju kul in te nekako nahypa za obisk lokacije, ampak je izvedena blazno suhoparno in zastarelo. Vsaj do zdaj je bil vedno samo en način, kako razrešit določeno sceno in potem pač prevrtavaš in prisluškuješ dokler ne poskeniraš tistih par ključnih zadev, ki so si jih developerji zamislili. In to je moj glavni problem špila po like 4-5 urah. Nobene svobode, vse je linearno AF. To pričakujem od walking simulatorjev a la Observer, ne pa od enega špila, ki se ima za open-world RPG, kjer naj bi bile ravno odločitve in svoboda ključnega pomena.

Mal vec raje igrajte spil kot pa da ves čas folk tle pise "o m3N pA ToLE nI kUl" kot da ste neki youtuberji in nas vse blazno zanima vaše flawed mnenje o igri po faking prvih parih misijah. In pol clovek ves presenečen k odigra tko 6. misijo in je nekaj čisto novega. 

Povezava do prispevka

Bolj igram bolj se mi zdi, da iz graficnega vidika je pri tej igri ful pomebna resolucija.. 

 

Na nizji resoluciji je kar je.. zdaj sem se ze navadil.. lahko igram tudi na ultra high tekstures z 30 fpsji, sam vseeno 1080p pac ni ql v tej igri.. cim je visja resolucija je vse bolj definirano, jasno, tudi teksture..

 

Anyway.. zdaj igram na medium in medium teksture.. lahko bi tudi medium in high teksture sam pol v mi tece okoli 40 in bolj pogosto dropa na 30 in tej dropi so najbolj kurac, ce konstantno tece se oko navadi, poleg tega na medium medium 35 - 50 mi je ze skoraj ql, mislim, da ne droppa dosti krat pod 40 in povprecno okoli 50, z misko se obracam sekar smooth in ni nekega hudega shutteringa in tearinga s freesyncom.. in na koncu je ql medium, kot pravi atomic... edino teksture so na high res opazno boljse ampak na madium tudi niso slabe.. pac mores se odlocit kaj imas raje malo jaco grafiko al fps.. ampak medium medium je kar ql combo sploh ce lahko pojacas resolucijo, pom medium pa ne bu sel ne za teksture na za efekte ker tam se ze posteno pozna hit

 

Ko vidim grafiko od kaksnega stremerja mi je po eni strani bala, ker ne morem tako uzivat, po drugi mi bo to ql motivacija ko popachajo za konzole al ko kupim nov pc al ko pride mp za ponovno igranje..

 

Skratka resolucija je ful pomebna in tudi ful vpliva na performance.. pizda to igro bom na koncu kupil za ps5, xbox in pc sploh ko bo MP, ker gunplay je ql in bom z njo lahko benchmarkal performance ps5 vs xbox vs pc celo generacijo hahahahaha in pol ce bo kdo tle pameten in limal neke random yt videe bom samo reku, ja ma vidim jaz nam oji masini kako dela Cyberpunk 🤣🤣

 

Ou @Stipe2 kaj ti imas nek UW monitor, igras na 4k al 1440p ?

 

evo tle so se neke nastavitva nisem sploh vedu da se da zmanjsat NPC denstiy

 

https://www.gamepur.com/guides/how-to-increase-fps-in-cyberpunk-2077-pc

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Drugace igrica je res smeh.. craftam hud armor, da ima ql starste in ze ki craftam tudi da izgleda ql.. koncno uno aa tip izgleda ql, proper matrix stil.. grem, valda mi dropnejo neke zenske kratke gačice z jacim armorjem.. jebar ga treba jih dar gor

 

Al pa lootam ko nor samo FFF na tipkovnici in ves uno, ki ti highlighta oz obrobi vsak item, PAF ves uno za trenutek se mi zdi da sem pobral po nesrecu dildo od pol metra fuuuck sem ga pobral po nesreci 🤣🤣🤣🤣

 

Al pa gres spat v hotel z neko kolegico, valda vsak na svoji pojstli in itak iz predala strli dildo ipd... 

 

Mislim ta igrica res s temi dildoti.. to je prav uno trophy bi mogli dar collect all dildos al neki

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Končal act 1. Če kdo pravi da ne vidi bugov ali je slep, ali pa laže. Razumel bi, da bi bili bugi bolj v stranskih misijah (kar itak so) sam v glavni story misijah jih je tudi precej. Res da niso gamebreaking a načenjajo immersion. Ne vem, ali so za QA imeli kup slepih ljudi?

 

Side misije, tiste modre na mapi se pa itak non stop kvarijo. 
 

Uživam igrati tiholazniško, sam Cyberpunka ne bom. Vsaj če želim da se mi ne utrga. 
 

Saj ne vem zakaj sploh vztrajam. Sej vleče igra sam k vem da si samo kvarim izkušnjo ko jo takole igram.

 

Povezava do prispevka

Ne vem,.. Je čisto Ok špil,.. samo nič izjemnega nikjer ne vidim,.. vse je barelly workable,..(ali working) ,.. Ma še alfa faze v špilih ponavadi niso tako polne hroščev bolj spominja na beta verzijo kakega 3d Postala kot AAA špil,.. praktično ni 5 minut da ne opaziš enega sranja,.. ali pa enostavno kaj neha delat. Aija je in manj kot v Morrovidu. Kako so dobili cerfitikacijo za to razsulo od Sonija in MS je čudo od čuda. Svet je zelo zanimiv in zgodba kar vleče,.. ampak čisto nič ni odlično tako da teh 90MC stvari sploh ne razumem. Če bi EA, Activision, Ubi kaj takega spustil ven bi šli v stečaj. Kle pa folk kr fapa na izjemno inovativni gameplay ki je največ povprečen v vseh segmentih,.. Ne rečem da se ne da prekleto dobro zabavat z lomljenjem špila,.. kjer lahko narediš 30000 crit damaga vsak strel,.. in da strelanje ni nezabavno,.. Je kul za zabijat čas ,.. ker mesto kar vleče in so gameplay loopi kar vredu.

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka
foker reče pred 15 minutami:

.. ampak čisto nič ni odlično tako da teh 90MC stvari sploh ne razumem.

Gospodična iz gamespota je dala slabši review in povedla o težavah v igri in so jo fanboysi zmleli na socialnih omrežjih kaj se gre, da take piše o igro od CDPR, pošiljali grožnje z smrtjo. Jaz bi jih vzel z rezervo. Ker tak ali se bojijo fan backlasha ali pa lezejo developrjem v rit.  Jaz jih jemlem z rezervo. Poglej samo primer IGN. Warcraft 3 Reforged so dali oceno 7. A špil priso v totalnem razsulu ven.

Povezava do prispevka
Fulltacticalgear reče pred 3 urami:

pravi moški prizna napako. 

pravi moški ne trobi bedarij v prvi minuti gameplaya in ne oblikujejo močnejših mn3nj na prvo žogo kot folk ki ga je celostno preigral.

 

PS učer sm probal g-force now- kot sem sumil - nimaš pojma kaj pomeni dobr service in mi je žal da sm sploh probal.

totaln waste of time in 1/10 izkušnja. Če bi te lahko tožil da ti vzamejo 30minut lajfa in dajo na moj acc, bi.

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...