Skoči na vsebino

[PS4] Ghost of Tsushima


Priporočeni prispevki

  • 2 tedna kasneje...
True Neutral reče pred 54 minutami:

After experiencing The Last os Uf 2, the animations in this game are a bit underwhelming

 

ND so itak top of the top kar se tega tiče. Če hočeš videt zares katastrofalne animacije si poglej AC: Valhalla leak na YT

 

 

 

Povezava do prispevka

Najbolj beden del tega AC demota je ko moraš podret vrata z ramom... holy shit mene bi bilo res sram dat takle demo za preview par mesecev pred izidom. Upam da je tokrat moški VO kaj boljši ker te babe niti pod razno ne mislim poslušat, ker je par razredov slabpa od Cassandre pa še ona mi je bla tko tko. Je pa verjetno tole leaknilo Polygonu glede na nesposobnost tistga ki je igral :D

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 5 minutami:

Jaz ne pricakujem lih AC.. zadnjic sem nekje prebral, da so se bolj zgledovali po rdr 1.. verjetno je samo fajting bolj AC

 

Jaz dolgo časa nisem pričakoval zgolj japonski AC. Pol so pa pokazali gameplay.... :D

uredilo bitje Smrk
Povezava do prispevka

Ja BB, ker Infamous se ful igra kot RDR 1 in sploh ne kot neki AC z extreme superpowers :D

 

Tko sem že prakrat opazil da si pri novih špilih tako naiven kot Mefisto Lizzard pri šamponih - tko ful upaš in si hyped, čeprav bi ti moralo biti jasno, da na koncu ne bo nič. Isto z Halo Infinite. Zakaj karkoli pričakuješ od špila, ki ga dela 343 games? Kaj so ti modeli kadarkoli naredili, da bi upravičili hype? :)

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 uro:

Najbolj beden del tega AC demota je ko moraš podret vrata z ramom... holy shit mene bi bilo res sram dat takle demo za preview par mesecev pred izidom. Upam da je tokrat moški VO kaj boljši ker te babe niti pod razno ne mislim poslušat, ker je par razredov slabpa od Cassandre pa še ona mi je bla tko tko. Je pa verjetno tole leaknilo Polygonu glede na nesposobnost tistga ki je igral :D

Sej ne, da branim AC, ampak dajmo pocakat dejanski gameplay, preden gremo v napad. Mogoče bo boljše, verjetno ne :D sam jaz bi ful rad spilal vsaj ok viking igro no :D

Povezava do prispevka
Vučko3 reče Pravkar:

Sej ne, da branim AC, ampak dajmo pocakat dejanski gameplay, preden gremo v napad. Mogoče bo boljše, verjetno ne :D sam jaz bi ful rad spilal vsaj ok viking igro no :D

Kolega, to je dobesedno AC cikel, dobrodošel :D 

 

"sam jaz bi ful rad spilal vsaj ok prince of persia-like igro"

"sam jaz bi ful rad spilal vsaj ok piratsko igro"

"sam jaz bi ful rad spilal vsaj ok igro postavljeno v egipt"

"sam jaz bi ful rad spilal vsaj ok igro v antični grčiji"

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 36 minutami:

Sej ne, da branim AC, ampak dajmo pocakat dejanski gameplay, preden gremo v napad. Mogoče bo boljše, verjetno ne :D sam jaz bi ful rad spilal vsaj ok viking igro no :D

 

30 minut dejanskega gameplaya imaš par postov više! Čak ti izbrskam še boss fight. 

 

 

 

Če hočeš vsaj OK igro v tej mitologiji imaš God Of War kateri tole skorpucalo ne seže niti do podplatov kar se gameplaya tiče tbh, kaj šele prezentacija itd.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

Ja BB, ker Infamous se ful igra kot RDR 1 in sploh ne kot neki AC z extreme superpowers :D

 

Tko sem že prakrat opazil da si pri novih špilih tako naiven kot Mefisto Lizzard pri šamponih - tko ful upaš in si hyped, čeprav bi ti moralo biti jasno, da na koncu ne bo nič. Isto z Halo Infinite. Zakaj karkoli pričakuješ od špila, ki ga dela 343 games? Kaj so ti modeli kadarkoli naredili, da bi upravičili hype? :)

 

V GoT imam upanje ker pac.. kot sem razlozil je poletje ni druge.

 

Kar pa se tice Halo in 343... eeee... halo 3 mi je kultni sil spil ever takoj po MGS3.. pac.. se spomnem ko smo se ga zausavali in swem imel xbox360 in pr piratskih spilov, tkrat niswm toliko igra in me kolega vprasa, ce imam kj pametnwga in jaz, kao ma ne ni caj in tip vidi halo 3 in ol je blo konc.. split screeb kmpanija.. ko sem igra igral po dolgem casu, na joystick, zapusen.. na normal =))) sem sw pocutil uno prqvi master cheef =))) res mi je bomba.. in tudi lore ce gledaa na yt je bomba. Pac fan sem Haloja. 

 

343 so naredili Halo 4 ki je bil dober SP, ne na nivpju predhodnikov ampak ql. Halo 5 ni igral noben, kee noben ni imel xboxa in je dpbil slabe ocene. Po pogledanem pa je bil sp slabo narejen predvsem zaradi pomanjkanja casa.. sem si pogledal par videjev... MP v 5 pa je bil odlicen. Ok to smo povedali. Torej swm fan in 343 ne suxajo totalno, pa ni krivda totalno na njihovi strani, verjetno ce bi bila bi jih ze skenslali..

 

Drugace sm malo gledal videe.. malo, vsak dan preden grem spat pogledam od 5 do 10 komadov.. in ceprav me nezaupanje v 343 zelo skrbi in se o spilu ne ve skoraj nic, dejansko nic. Pizda ne vem imam dobee filing. Delali so ga dobrih 5 let. Najeli so cel kup novih ljudi. Za muziko imajo nekega ql tipa. Nov engine nalasc narejen za igro in nov xbox, poleg tega sw ve, da ce to zajebejo je skoraj da konc s IPjem.. to je se dodaten pressure.. da ne omenjam koliko kesa je bilo vlozenega v spil in da je to lunch title ki pizda ce ne bo hud, pol bo ressss kisla za MS.. skoraj da ne more bit slab spil, razen ce MS ni toliko glup, da si misli sam sebi vstrelit v koleno.. pac ce bo halo infinite slab spil bom maximalno popizdil.. ma ze ce bo povprecen jih bom podissal

 

Sicer pa ja sem fan haloja.. master cheef mi je najjaci lik v igricah takoj za sneejkom iz mgs3 :)

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Vučko3 reče Pravkar:

Pa daj no, grafika ne more bit tak hudo grda! kar se gameplaya tiče, same old, jebat ga :D

 

Pust grafiko tole je pač youtube kompresija na delu. Poglej si animacije! Teh pač youtube ne more sam narest tako slabih.  Zdej je popolnoma jasno zakaj so pokazal "gameplay" demo kakršnega so maja na Xbox eventu.

 

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...