Skoči na vsebino

[PS4] Ghost of Tsushima


Priporočeni prispevki

Ma boli me kurac jst sm naroču, ker je pač zadnji špil za ps4 k ga bom kupu. Morm priznat, da neki velikih pričakovanj nimam, sploh po pač darmarju, ki ga je deliveral TLOU2, ki mi je uizi najboljši špil generacije :D Ampak mu bom dal priložnost, računam na hud combat, fajn queste pa grafiko, to bo že dost imo. Bo pa šel pomoje čim obrnem naprej, nekak ne vidim, da ga bi obdržu.

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 57 minutami:

Ma boli me kurac jst sm naroču, ker je pač zadnji špil za ps4 k ga bom kupu. Morm priznat, da neki velikih pričakovanj nimam, sploh po pač darmarju, ki ga je deliveral TLOU2, ki mi je uizi najboljši špil generacije :D Ampak mu bom dal priložnost, računam na hud combat, fajn queste pa grafiko, to bo že dost imo. Bo pa šel pomoje čim obrnem naprej, nekak ne vidim, da ga bi obdržu.

Sem mislil CEje.. drugace pa se cist strinjam s feelom

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 5 urami:

Kot s TLOU2 CE tudi tokrat gamecenter skenslal Tsushima CE, ni zaloge. Prodajalcu je bilo vidno bad, da mora klicarit folk in se opravičevat, je rekel naj kar pišemo na info@gamecenter.si in zatežimo, kaj se grejo, ker da očitno ne jemljejo resno.

 

 


Mislim... ko jih jebe!
Spet isti model in spet isti izgovor "dobavitelj nam ni zrihtal bu bo bi bu... a bi mogoče navadno verzijo?"
Ne, pička ti matrna! Zunaj je korona! A se lahko po svetu šetam s samuraj masko? Lepo prosim!

isti kurac ko playgame, ki si nabira nove stranke z nekimi čudnimi akcijami pol pa od tega nič.

Najhujše je pa to, da me je poklical ravno ko sem dobro zaspal.
Ko me bodo klicali za Cyberpunk in mi ponudili navadno verzijo jih bom vprašal če je zastonj.


 

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 22 urami:

3€ prsparas ce na base.com narocis v primerjavi s kakim goblinom, tko da bv.

 

Jst bi po eni strani nabavil day 1, sam itak ne bom mel casa igrat zdej, sam verjetno v enem mescu pa tut ne bo neki padla cena, tko da why not.

 

edit:

OK goblina ni na primorskem, tko da je se 4€ vec razlike i guess.

Evo, sem si reku Pimp ma prav, bom kar vzel pri Konzolkotu BMK in pol kasiram spremembo cene na 64 EUR po faci.

Sem samo lpjal na base.com

Povezava do prispevka

Včeraj igral slabo uro, ampak tole obeta. Že prvi kadri so mi bli epic, malo je edino smešno, ko je lip sync off, ker ni bilo posebaj za Japan narejeno. Prve animacije, ki sem jih imel v boju so bile hude in ni niti malo leseno oz. slabo narejeno. 

 

Za večji immersion imam ob boku katano :ninja:

 

ghostoftsushima.JPG

Povezava do prispevka

Po slabi uri igranja me zelo motila velikost podnapisov ki so mizerno majhni in zapovrh na skrajnem spodnjem robu tvja. Tako da sem prešaltal na angleški govor. Zanimivo je tudi da ni praktično nobenih opcij za UI, kar bo verjetno dealbreaker marsikomu. Prav tako ni nobenih opcij za prilagoditev kontrol.

 

 

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 20 minutami:

A to pomeni, da se tudi ne da naprimer izklopit tisocerih vprasajckov na zemljevidu?

 

Nič se ne da izklopit. Kolk je tega na mapi pa ne vem ker sem komaj prišel čez uvod v del igre kjer lahko uporabljaš mapo, sam glede na doslej videno v opisih je tega krepko manj kot v podobnih open world igrah. Igra ima overall mizerno malo nastavitev za povprečni špil kaj šele v primerjavi z TLOU2.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...