Skoči na vsebino

[PS4] Ghost of Tsushima


Priporočeni prispevki

Pomojem je treba razlikovati neke patche, ki zadevo samo unlockajo in ps5 poskrbi za najboljši outcome in seveda nek dedicated ps5 patch, ki igro optimizira prov za ta sistem. Jaz ne vem v kakšnem poslu ste vi, samo pričakovati nek update v 99% SP only igri je dost nelogično, ne glede ali potem dejansko vsebina upraviči nakup....

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 45 minutami:

Jaz bi plačal 10 EUR za imet en otok manj na PS5, mogoče bi tako še kdaj preigral.

 

Fak no, 30 EUR za nek mini otok, kjer boš delal le eno in isto, pa Ps5 upgrade, ki je običajno zastonj. 

 

Mi je zanimivo, ker AC valhallo lahko preigraš, GoT pa ne moreš niti končati? Jaz sem obe končal, pa mi je bad Valhalo sploh omenjati v istem stavku...

 

Povezava do prispevka
Hattori reče pred 4 urami:

 

Mi je zanimivo, ker AC valhallo lahko preigraš, GoT pa ne moreš niti končati? Jaz sem obe končal, pa mi je bad Valhalo sploh omenjati v istem stavku...

 


Iskreno povedano so mi obe v isti kategoriji, v smislu da bi GoT bil lahko AC Japan. 
 

Sej ni slaba, ne me narobe razumet, ampak ne bi je se enkrat igral, vec besed o tem sem napisal pred casom v tej temi, ko sem koncal.

 

Pa ne vem od kod da je nisem koncal, imam platino, nardil sem vse kar je blo za nardit (ob izidu).

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
Navedek

Pomojem je treba razlikovati neke patche, ki zadevo samo unlockajo in ps5 poskrbi za najboljši outcome in seveda nek dedicated ps5 patch, ki igro optimizira prov za ta sistem. 

Jao no

K da nimajo dev verzije kjer v konzolo fukne par parametrov ce ne kar premakne par sliderjev in zalaufa bench

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Še DF analiza:

 

 

@skrba81

 

Dodatek je 20$

PS5 verzija z vključenim dodatkom je 30$

 

Navedek

 

Upgrade path

 

GoT PS4 -> $20 -> GoT Directors Cut PS4 -> $10 -> GoT Directors Cut PS5

 

or


GoT PS4 -> $30 -> GoT Directors Cut PS4 & PS5

 

 

 

 

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...