Skoči na vsebino

[PS4] Ghost of Tsushima


Priporočeni prispevki

To kako so naredili MP je top. Destiny in podobni loot shooterji bi se lahko sam zgledovali po tem, ker jih tako prešiša s tem kako so naredili različne klase, kakšne builde lahko narediš itd. Men je to eden izmed boljših MP naslovov to leto. Kot pravim, Destiny in Division sta proti temu crap. Upam da bodo nadaljevali in dodajali stvari, ker to kar so v špil dali zastonj/nadgradnja je neverjetno. Tako se dela špile, ne pa faking lootboxi in jebene money grabing sezone, kjer se ne zgodi nič. Tukaj bi prav z veseljem plačal, ker se vidi da je delal nekdo, ki uživa v tem in želi dat ven dober content. 

uredilo bitje dzaver
Povezava do prispevka

No, no David, ne pretiravat. Sem pohvalil Ghosta, ker pač od take igre zastonj takega raida nisem pričakoval, tj. v da gre za raid v pravem pomenu besede, z mehanikami in neko kompleksnostjo, ki presega klasične coop igre. Ampak ne, ni na nivoju kompleksnih Destiny raidov (Last Wish recimo je dosti ma res dosti bolj kompleksen in zahteven), kot tudi Division 2 raidov (zlasti drugega, ki je mehansko zelo zahteven). 

Je pa celokupno dober raid, kar potrjuje dober feedback, ki ga dobiva, z izjemo raid loota, ki je bojda slab.

 

 

Povezava do prispevka

Samo vseeno vceraj sem sel malo pogledar raid, ker ste mi naredili gushte.. in morem rect, da mi je za, da sem obupal nad igrco.. mislim.. ni lih uno top top.. ma scaka casr vseeno.. sm gledal kako so se zajebavali ko so padali dol v jumping puzzlih.. vsekakor ql in lepa..

 

Mogoce celo en dan dpbimo fromsoftwere raid Elden Ring ovo ono hehe

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
  • 3 tedne kasneje...
Hattori reče pred 52 minutami:

Pa sj je vseeno, katera igra je objektivno boljsa, ker pri player choice je zadeva subjektivna in ni nič narobe, da dobi GoT. Bolj je žalostno, da je GoT ena redkih iger, ki nima niti 1 mikrotransakcija, 1 drame na socialnih omrezjih, free DLC, ki se poserje na GaS igre ipd... 

 

+1

 

Ima z razlogom najvišji users metascore, večmilijonsko prodajo in sedaj še glas ljudstva.

 

SP so preprosto postavili nov zlati standard v industriji.  Res manjka še kategorija pro consumers nominacij/nagrad imo.

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 49 minutami:

Možno, sam je pač povsem povprečna igra, tm ene 7/10.

Vseeno, meni je bila sleherna sekunda dobra in kot celota super igra. Ne rabi vsaka igra odkrivat tople vode, SP so šli safe pot, ki v celoti dela in delivera uporabniku 50+ zabave, očiščena vsega sranja, ki se danes dogaja okoli biznisa video iger. 

Povezava do prispevka
Hattori reče pred 4 urami:

Vseeno, meni je bila sleherna sekunda dobra in kot celota super igra. Ne rabi vsaka igra odkrivat tople vode, SP so šli safe pot, ki v celoti dela in delivera uporabniku 50+ zabave, očiščena vsega sranja, ki se danes dogaja okoli biznisa video iger. 

 

No pač to je tvoje mnenje, ki ga velik ljudi ne deli, špil je repetitven as fuck, 30 ur od teh 50ih je povsem identičnih, izziva ni nobenega in na splošno gre za generično in brezvezno igrico. Ne vem o kakšnem sranju govoriš (verjetno k kakšnih EA pa Ubisoft praksah), sam nikakor ni GoT noben svetilnik, takih iger je ogromno, vse ki sem jih lani in predlani igral so bile dejansko take, če pa pričakuješ od nekih iger, ki so že osnovi scummy drugačne taktike, si pa ti naiven. Na kurac mi gre, ker se izpostavlja GoT kot nek poseben eksampel potrošniku prijaznega špila, ko gre u resnici za resnično povprečen in nezanimiv špil. Pa lahko gatsu pa gojc še 100x upvotata vse te neumnosti, pa ne bo kar naenkrat ratala resnica. Glihkar sem obrnil Spiderman 1 in se mi je zdel na vseh področjih boljši špil kot GoT, pa mi sploh ni bil posebi dober, vsaj neko motivacijo si mel, ker je bila zgodba vsaj semi zanimiva. Sej ne rečem, da nima pozitivnih lastnosti, sam pač prou spoštujem ljudi, ki so pripravljeni investirati tok ur v tak snoozfest. Če je to prihodnost industrije, ziher ne bom več igral igric, sam sm precej prepričan da ni. Bodo pa take neumne casual igrice vedno del mainstreama, kar je itak tud prav. Sam treba je pač povedati, da gre za igralno izjemno plitko casual igrico, ki razen par impresivnih vist ne ponuja prav nič novega, še manj pa zanimivega. 

  • Račka +1 1
  • Groot, ki sir je 1
Povezava do prispevka

Vsakič ampak res vsakič, ko je nek nov updejt ali novica o igri oziroma čim nekdo nekaj napiše....... sem uleti debilko Ezoterik pričat še 192435825ič kako je njemu povprečna igra :rolleyes: 

 

A res nisi zmožen uvidet, da si STATIC te teme.  Res isti spekter debilnost... 

 

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 10 minutami:

Resno kolkrat boš ti še eno in isto napisal o tej igri? Nikol ne bom razumel folka k rab stalno stalkat temo igre k mu ni in pisat copy paste kritike. Tak si k static glede TLOU2

 

tomazek reče pred 1 minuto:

No jaz bi tudi rekel, da Ezoterik nekoliko pretirava. Razumem, da mu špil ni všeč... ampak tako rečt, da je brezvezen špil, ki je dobil nagrado publike za igro leta pa je vseeno precej pretirano.

 

Michael Scott The Office GIF - MichaelScott TheOffice ThankYou - Discover &  Share GIFs

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...