Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring


AMF

Priporočeni prispevki

Moje mnenje:

glede na to, da gre za (v bistvu) SP spil nimam namena pametovat komurkoli. Vsak naj igra kot hoce. That said: v igri je FUL dostopen in lahek respecc. Zato res ne vidim smisla, da bi delal nek lik 60 all stat, uber level behemoth za dlc. Ker z respeccom komot sprobas vse builde, ki se ti jih se zahoce ali bo v bodoce zalustalo. 

 

Ker, kljub temu, da naj bi imel dlc nek dodaten attack rating ala sekiro, bit lvl 120/150 ali 250-400 ali celo vec, je razlika. Pa ze to, da imas vse mozne spelle/incantations na voljo ti daje veliko prednost.
 

V preteklosti sem se ful opekel, ko sem sel z enostavno premocnimi liki v dlcje. Ker ze ce si sel s ful optimiziranim end game buildom SI bil premocen za DLC, razen mogoce cisti konec.

Sploh za dks3 se nisem skoraj nicesar bal, ker dober build je vse oneshottal.
 

Zato tokrat grem z likom, ki je v rangu lvl110-120 oz., tak kot bi sicer prvic sel na Mogha. Itak soule in levelle dobis tudi v dlcju. Pa vsekakor ne bo jack of all trades, ampak klasicni enostranski build oz. build z najvec dvemi statsi (dex/fth npr.). 
 

Ker res si nocem steamrollat dlc in potem cakat nadaljnja 3-4 leta na nekaj novega od Froma. 
 

Bolj si kekec ter slepec, boljse je, ko prvic igras.
 

Sicer pa kot sem ze rekel, ce komu pase it z all stats 60-80 ter potem steamrollat vse skupaj…go for it.

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka

Nekateri so dosti slabši v teh igrah in pac rabijo mal farmanja čeprav to je res prvi FromSoftware spil kjer za moje pojme ne potrebujes farmat. Mal raziskujes zadeve in XP gre gor. Js vem da 2 moja kolega ne bi prišla mimo prvega viteza na konju bre da bi jima dal par runov in pomagal pri bossih

 

Če rabi kdo več exp ali gear mu lahko trejdam rune in gear kar pac imam(mislim da večino stvari). Runov imam tam nekje za 9mil tko da nekje do lv160 pomojem.

Povezava do prispevka

Men je enkrat nek random youtuber droppal ogromno runov tko da jih zdaj pač droppam komu in reloadam stari cloud save. Sam jih nisem nikoli rabil. Sem si pa trejdal še na 2 nova karakterja ker imam v planu met nek lv90 invasion build in lv125-150 za pvp sam čakam zdej da vidim kakšen bo idealen level za DLC. Nočem bit preveč overleveled ma sem na mainu že 200 in se ne leveliram več iz principa.

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 13 urami:

Moje mnenje:

glede na to, da gre za (v bistvu) SP spil nimam namena pametovat komurkoli. Vsak naj igra kot hoce. That said: v igri je FUL dostopen in lahek respecc. Zato res ne vidim smisla, da bi delal nek lik 60 all stat, uber level behemoth za dlc. Ker z respeccom komot sprobas vse builde, ki se ti jih se zahoce ali bo v bodoce zalustalo. 

 

60 all stat je silly, sicer menim, da bojo ti Sekiro leveli veliko bolj vplivali na progresijo kot si na prvo žogo mislimo, tako da je lahko cela diskusija moot. 
Med rangom 120 in 200 je relativno malo funkcionalne razlike v sami moči, ker pri 120 imaš biloker od delujočih PvE specov upimpan, ostalo so samo še bonusi. Šur, stamino imaš višjo, tudi več HPja, ampak nekega bistvenega damaga več ne boš delal, le več orodij boš imel na voljo. Jaz bom šel verjetno iz 150 na 200 zato da dodam 10 v VIT in v Faith tolk, da bom lahko sproti sprobaval incantatione kere dobim. Damaga ne bom delal več ker sem pure INT, ampak fear of missing out bo manjši a ne. Sploh pa, imam občutek, da bo zaradi heavy Miquella storylina faith dobil maso kulerskih zadev. 

Povezava do prispevka

Itak pa Miyazaki nabija kot ponavadi in downplaya vse živo. DLC se bo začel na težavnosti Haligtreeja in Azule, ni pogojev, da se na tem levelu tudi konča. 
 

Vejo, da nas ima večina nabildane characterje k sam čakajo na dlc in ni pogojev, da nam dovolijo samo steamrollat.

Bossi bojo garantirano ful bolj kompleksni, ker so v DLCjih vedno vsaj en korak težji. Prejšnje igre so imele dost set točko v keri greš v DLC, in nikoli ni bila totalni endgame. Pa so bili DLCji vsakic tezji od endgama.
 

In tle je Mogh endgame. Šur, večina nas je prišla do njega prek PvP questa, ampak prava pot do palače je preko Consecrated Snowfielda, ki je endgame tier, ne pa fakin Liurnia lol. 
 

Skratka moj point je, da bomo vsi jebali ježa ker Zaki ni glup in FROM je že bil na tem rodeu.

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...