Skoči na vsebino

Trenutno igram [10/2021]


Priporočeni prispevki

Pri meni je Snowrunner tako, da igram neko območje končam main quest ala rudnik, papirnica, oil rig,... Potem pa špil postavim v kot. Dokler ne pride DLC potem spet ista zgodba. Pogosto ga igram, ko bi se rad sam malo sprostil.:rofl:

V nadaljevanju samo upam, da bodo dodali čim več teh animacij gradnje oziroma delali na občutku, da dejansko pomagaš območju, da ni nek pelji sem pelji tja quest.

Mape so mi nore, so pa razporejene tudi po težavnosti.

Sem šele sedaj končal russko mapo iz base igre. Zgleda tko

https://thumb.modcdn.io/mods/e44b/141011/thumb_1020x2000/84.1.jpg

Enkrat se furam ura ena ali dve zjutri ingame time pa neke luči na oknih, sem se prav tko počutil. Bogi rusi.:D

 

 

snowrunner.jpg

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka

Men se je odpeljalo ko sem na eni mapi prevrnil tovornjak skupaj s prikolico, skocim v Azov na drugi strani mape, resim prikolico, si recem eh kaj bom resetiral

tovornjak, ga bom pa ja postavil pokonci in BAM se prevrne se Azov.

Ragequit

Povezava do prispevka
fric reče pred 31 minutami:

Če govoriva o tem Azovu.

https://lh3.googleusercontent.com/proxy/j54JrObbDHMKwyt6qakMFMqffvl7fly56i2FjJC_4pLD9QiW0HxYV4bcVddHoBQjrmRI_F6YB4CLNVD_ZyUnf0IjyozOUdg0mZHnax42ECc0z5uFUJbEUNlMgmTDTw

Ti kar čestitam, ker tole prevrnit je kar uspeh. :D S tem se pomoje prevrneš, sam v kakšnem kamnolomu. Če pa misliš ostale Azove tovornjake tisto pa je druga zgodba.

Pa tocno tega 8x8 azova.

itak sem si sam kriv, ker sem s taprvin tovornjakom ubral bliznjico (kar je vedno slaba ideja) in potem reseval tovornjak z neke kozje poti. Vse je blo ok, dokler nisem zacel vitla vlect, se zacne nagibat, v paniko stisnem se 5 gumbov zraven in azov je bil na boku 😀

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Kdo ve kdaj izzide native PS5 verzija,.. Sicer se stari Spintires:Mudrunner še vedno igra fenomenalno,.. ampak kak reso bump nebi škodoval.

 

Je pa to un špil ko 3 ure rešuješ banalno napako izpred 6 ur,.. Ampak vseeno zabavno.

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka
foker reče pred 1 uro:

Kdo ve kdaj izzide native PS5 verzija,.. Sicer se stari Spintires:Mudrunner še vedno igra fenomenalno,.. ampak kak reso bump nebi škodoval.

 

Je pa to un špil ko 3 ure rešuješ banalno napako izpred 6 ur,.. Ampak vseeno zabavno.

Govorijo soon, sam kdaj bo pa to pa boh ved.

 

stom1c reče pred 3 urami:

Pa tocno tega 8x8 azova.

itak sem si sam kriv, ker sem s taprvin tovornjakom ubral bliznjico (kar je vedno slaba ideja) in potem reseval tovornjak z neke kozje poti. Vse je blo ok, dokler nisem zacel vitla vlect, se zacne nagibat, v paniko stisnem se 5 gumbov zraven in azov je bil na boku 😀

To je prav opis Snowrunner in a nutshell. Everything was ok, until it wasnt.:lol:

uredilo bitje fric
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Boss v Old Yharnamu pokončan. Še en, ki sem ga v drugo, tko da sem še lepo pobral blood echoes od prejšnje probe. Zdej se pa počas bojim kako naprej, samo izgleda da imam itak samo eno pot, v tisto vasico naprej od gozda. Mogoče grem najprej še en krog narest, če je kak NPC ostal kje, to je pa to

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Sem level 43, končno imam več kot 1k HPja.

Se mi zdi, da je do zdej vsak boss imel neko foro, kjer si lahko izkoristil v svojo korist. Tu so mi stebri spasali rit vsaj 30x in ker ne znam menjavati iteme, sem si na manual način moral menjati iz molotove v medicine za strup, in vsaj dvakrat sem že mislil, da sem umrl, pa mi je ratalo zaustavit strup. Ful panično sem igral, se mi zdi, da mi je prvi run tega bossa šel veliko boljše :lol: Pa še ta udarec, da sem not v areno prišel samo z 14 napitki za health, ker tam ko prvič prideš do volkodlakov ni več HP napitkov na voljo za pobirat, vsaj jaz nisem tega doživel.

Bo še odlom tole!

Povezava do prispevka

Kako to misliš, da ne znaš menjavat itemov? Ne uspeš med bojem ali dejansko ne veš kako ?  Če je slednje je Dol na Dpadu.  V inventarju si nastavi, magari po vrsti najbolj uporabljenih če tako hočeš, ampak v žaru boja je itak vseeno, ker boš dpad velikokrat pritisnil pri menjavi :D

 

in kako imaš kaj orožje? upgrade lvl in kaj imaš not vstavljeno?

uredilo bitje Majek
Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 10 urami:

Kupu sm Outer Wilds za 20e na znizanju, kurba je lesena igrica, ne da se mi igrat. Fak 😂

 

LOL jst sm biu čist na istem, ko sem jo nabavil. 

Samo jst sem jo dobil za 5€ na epic games store. 

 

A si probal letet? Meni je bilo grozno hah

Povezava do prispevka
Majek reče pred 8 urami:

Kako to misliš, da ne znaš menjavat itemov? Ne uspeš med bojem ali dejansko ne veš kako ?  Če je slednje je Dol na Dpadu.  V inventarju si nastavi, magari po vrsti najbolj uporabljenih če tako hočeš, ampak v žaru boja je itak vseeno, ker boš dpad velikokrat pritisnil pri menjavi :D

 

in kako imaš kaj orožje? upgrade lvl in kaj imaš not vstavljeno?

Moj začetni weapon je na +4 z dvema runama al kaj je uno. Uglavnem, orenk pizdarija.

 

Ja, nisem šel googlat nikol. Hvala, ker me je ob živce spravljal, sploh nism uspel ugotovit.

Povezava do prispevka
stom1c reče pred 41 minutami:

Ti si fasu nek sifilis al nekaj ker zadnje case sam neke bizarne igrice igras.

 

 

Ja riceta ko si mi posodu sm ze platiniral

 

 

Pa outer worlds sm mel ze namen na 4ki igrat,  sam nism dobil rabljene za 20e 😄 zdj sm pa pac spusil 20e, pa k bi bla vsaj grafika ful dobra. Nevem no, skoda da se niso vec potrudli

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 2 urama:

Moj začetni weapon je na +4 z dvema runama al kaj je uno. Uglavnem, orenk pizdarija.

 

Ja, nisem šel googlat nikol. Hvala, ker me je ob živce spravljal, sploh nism uspel ugotovit.

TIsto so blood gemi, ki jih lahko menjuješ po volji ko najdeš boljše.  In tisti ti v bistvu dajo največji boost na damage.  Tako da kr se vračaj v Dream in preskušaj različne kombinacije teh gemov  v workshopu. 

 

 

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 47 minutami:

 

 

Ja riceta ko si mi posodu sm ze platiniral

 

 

Pa outer worlds sm mel ze namen na 4ki igrat,  sam nism dobil rabljene za 20e 😄 zdj sm pa pac spusil 20e, pa k bi bla vsaj grafika ful dobra. Nevem no, skoda da se niso vec potrudli

Nehi me ignorirat na messenger, pa rajs poglej kak dar mar sem vceraj delal.

Povezava do prispevka
Lepi Šime reče pred 38 minutami:

Oba špila sem igral pa moram rečt, da je outer worlds mau bolj zabaven. Samo men so začeli na veliko dolgi pogovori morit pa mau meh streljanje. 

Ma Outer Wilds je ena boljših iger zadnjih let, samo moraš dat malo več pozornosti, ker to ni space sim, pač pa meditativen-exploration-apokaliptični puzzler

 

Res dober ride <3 

Povezava do prispevka

kva bi mi sedel en hud AAA špil zdele čez vikend ej, skor tok kot s palico tepsti folk ki dissa Outer Wilds

 

pizda no prov to se bo zgodil da bo prišla kisla jesen / zima, jem pa brez proper gaming fiksa :(  Pol ko bo prišla pomlad / poletje in ko bodo povsod bejbe, seks, morje in sonce, bo pa polno nekih norih AAA blastov

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...