Skoči na vsebino
DaCapo

Risarije (krace, ilustracije, umetniška dela ...)

Priporočeni prispevki

Doppelganger reče pred 5 urami:

Lepo narisan, pa tut zelo kul vrsto si je zbrala za risat! Izredno simpatičen mi je tut pterodaktil spodaj :wub:

Sem jo pohvalil se ji je zelo fajn zdelo :D Risanje jo zelo pomirja sva ugotovila z ženo. 

Evo še spodnja slika:

Jurassic World: Fallen Kingdom - Beg pred vulkanom

20200913_194720.jpg

Še tavelka ima željo da objavim njeno kreacijo :)

20200913_195423.jpg

uredilo bitje Tadey
  • Všečno +1 2
  • Na jagodo +1 1

Deli prispevek

Povezava do prispevka

Vsekakor se vidi, da je starejša in ima posledično več kilometrine, hkrati pa ima dovolj poguma, da se ne oklepa realizma, ampak omogoči obstoj tudi imaginarnim bitjem, zelo luštno! Pa všeč mi je detajl, da oko ni čisto okroglo/elipsasto.

PS: če to ni zmaj, ampak dinozaver, se opravičujem, nisem glih nek poznavalec dinozavrov, oziroma sem dost že pozabil 

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Doppelganger reče pred 26 minutami:

Vsekakor se vidi, da je starejša in ima posledično več kilometrine, hkrati pa ima dovolj poguma, da se ne oklepa realizma, ampak omogoči obstoj tudi imaginarnim bitjem, zelo luštno! Pa všeč mi je detajl, da oko ni čisto okroglo/elipsasto.

PS: če to ni zmaj, ampak dinozaver, se opravičujem, nisem glih nek poznavalec dinozavrov, oziroma sem dost že pozabil 

Je zmaj ja :) 

Svinčnik risbe so od male, pobarvana je od tavelke (9).

Ju kar veseli :D

Deli prispevek

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Nedavno brska   0 članov

Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.

• Ustvari novo...