Skoči na vsebino

Trenutno igram [11/2021]


Priporočeni prispevki

A loh eno vprasanje. Vse te soulslike igre, sekiro, souls, bloodbourne, itd. - igral nisem niti ene. Zakaj ne? Ker mam po vseh vasih pogovorih filing, da teh spilov sploh ne mors (uspesno) igrat, brez da bi malo gledal guide, najboljse builde, itd., in to me odbija, ker grem najrajsi v spil s cimmanj predznanja. A je res tako kot se mi zdi,  a me obcutek vara?

 

On topic: dons zacel Tomb Raider (taprvega od teh tanovih)

Povezava do prispevka

Vse te igre moraš it igrat brez vsakršnega predznanja, ker imaš pol za vsako stvar, ki jo zaobvladaš nepopisne občutke uspešnosti, veselja,... Vsako predznanje te za to prikrajša. 

 

Tako da upam, da bodo zdaj vsi ti, ki  so zdaj  padli v soulsborne igre igrali Elden Rings ob izidu, da končno izkusijo eno tako igro kot se zagre. 

 

uredilo bitje Majek
  • Račka +1 2
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Kar pravi Majek. Feeling odkrivanja skrivnosti in progressa je res unikaten.

Osebno čisto vse delam brez pomagal, pa mi kar gre. Sam jaz res pregledam vse kotičke in se na kake lokacije vračam po večkrat, da preverim ali kaka novo pridobljena oprema odpre kako novo pot in slično.

Pa vedno si delam zapiske, kje je kaka stvar, ki se jo da "sprožiti".

Google/Wiki se uporablja, šele ko obrneš.  :D

  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 4 minutami:

Kar pravi Majek. Feeling odkrivanja skrivnosti in progressa je res unikaten.

Osebno čisto vse delam brez pomagal, pa mi kar gre. Sam jaz res pregledam vse kotičke in se na kake lokacije vračam po večkrat, da preverim ali kaka novo pridobljena oprema odpre kako novo pot in slično.

Pa vedno si delam zapiske, kje je kaka stvar, ki se jo da "sprožiti".

Google/Wiki se uporablja, šele ko obrneš.  :D

 

V Elden ringu bo možno postavljati markerje, tako da zapiskov niti ne boš več potreboval.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Scar reče pred 3 urami:

A loh eno vprasanje. Vse te soulslike igre, sekiro, souls, bloodbourne, itd. - igral nisem niti ene. Zakaj ne? Ker mam po vseh vasih pogovorih filing, da teh spilov sploh ne mors (uspesno) igrat, brez da bi malo gledal guide, najboljse builde, itd., in to me odbija, ker grem najrajsi v spil s cimmanj predznanja. A je res tako kot se mi zdi,  a me obcutek vara?

 

On topic: dons zacel Tomb Raider (taprvega od teh tanovih)

Najboljša stvar si zjebat prvo igranje From igrice je, da greš gledat na net guide. Najslabše kar se ti lahko zgodi je, da sfališ kakšne opcijske bosse. Za kar imaš potem NG+.

  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Majek reče pred 5 minutami:

Aja @ke_kit nikoli nisi komentiral luknje. Kaj zdaj kako je tam blo? 

Gutter mi je bil res neprijeten. Kot da bi v drugo spet podoživljal Blighttown. :D

Gulch pa je bil samo dosadan. Na srečo zelo kratek odsek.

Na splošno se mi zdijo vse lokacije v DKS2 dosti manj zajebane in razvejane od tistih v DKS1 in 3. Mogoče me občutek vara, ker sem prej dal skozi vse ostale naslove v seriji.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 12 minutami:

Gutter mi je bil res neprijeten. Kot da bi v drugo spet podoživljal Blighttown. :D

Gulch pa je bil samo dosadan. Na srečo zelo kratek odsek.

Na splošno se mi zdijo vse lokacije v DKS2 dosti manj zajebane in razvejane od tistih v DKS1 in 3. Mogoče me občutek vara, ker sem prej dal skozi vse ostale naslove v seriji.

Ja no. Si tudi nonstop overlevelan in nadrkan vsega. Ko se je to igralo 2014 je blo drugače. :D Drugače bi te oni velikani v gulchu razbili ko pičko. Aja sem ti tudi pozabil rečt, da za PVE content je treba tudi joinat oni covenant one starega na vozičku.  IN pol na vsaki lokaciji naredit temnico, da dobiš bossa, ki je tudi fajn fajt. 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 8 urami:

Zagnal sem Fallout 3 na pcju. Nikoli spilal, rabil sem pol ure, da igro sploh osposobim z modi, da ne crasha nonstop. Kakorkoli, pase tole spilat v tej magli in zimskem vremenu.

 

Zagnal sem pa tudi prvic Stalker shadow of cher. 

Raje igraj Stalker. Fallout razen New Vegas je muka. Quest design in dialogi mi grejo tok na živce, sploh v trojki, Stalker je pa vsaj nekaj drugačnega

Povezava do prispevka

Ok. 

 

Ja.

 

You were fucking right. 

 

Sekiro je res kar awesome. :D

 

That being said, veste kaj ni awesome? Moj potrpljenje, sploh ko moram 125x nazaj, na poti do bossa že rutinsko pobijam vse, da koncentracije praktično nimam in potem rinem iz glavo skozi zid. 

 

Ampak je kar awesome ta zid, bom priznal. Sploh zdaj, ko sem počasi začel odkrivat neke dodatne mehanike za combat pa dodatke za tisto protezico. :) 

 

Še zmerej pa stojim za tem, da mi DS1 ni ponudil niti 1% zabave, ki jo ponuja Sekiro, dunno. 

uredilo bitje Avion
  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 22 minutami:

Preigral sem vse Falloute razen 3, ne vem zakaj. Bom še tega, paše mi atmosfersko. Pa ko ga zmodam zgleda in funkcionira boljse. 

No, sej jaz sem ga igral brez modov in sem ga pustil za sabo prej kot Mario Galunič cimra v zaporu

 

Povezava do prispevka

Returnal: Ponovno sem štartal iz nule in spet uživam na polno. Res noro kako velika razlika je kar se tiče implementacije 3d zvoka in Dualsensa med to igro in praktično vsemi ostalimi. To igro enostavno morate igrat s slušalkami in vklopljenim 3d zvokom ter vklopljenimi vsemi DS featurji ker je imersion tako noro dober da tega res ne smete zamudit! 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 2 urama:

Raje igraj Stalker. Fallout razen New Vegas je muka. Quest design in dialogi mi grejo tok na živce, sploh v trojki, Stalker je pa vsaj nekaj drugačnega

Ne vem men je bla pa trojka super. Questi so mi bli kul, muska sploh pa dost hitr se overlevelas in pridobis perke s katerim delas drmr, tko da spil rata dost enostaven. Me je pa mal motla barvna paleta vse je blo skos tako sivo modro

Povezava do prispevka

sicer je dejstvo, da nisem igral F8 leta 2008 ampak enkrat 2013-2015, ko so mi Bethesda špili že preveč najedal (tud nism fan Skyrima)

 

upal sem, da me bo vleklo tako kot Stalker, pa ni blo ne

 

now Wasteland 3, to je pa druga zgodba, vrhunski Fallout špil, to bi kupil za plejko če je za zih, da ovega gamebreaking buga ni več not

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 11 urami:

Gutter mi je bil res neprijeten. Kot da bi v drugo spet podoživljal Blighttown. :D

Gulch pa je bil samo dosadan. Na srečo zelo kratek odsek.

Na splošno se mi zdijo vse lokacije v DKS2 dosti manj zajebane in razvejane od tistih v DKS1 in 3. Mogoče me občutek vara, ker sem prej dal skozi vse ostale naslove v seriji.

 

Čakam, da prideš do Frigid Outskirts :whistle:

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 15 urami:

Mislim, da bo počasi cajt za DLC content. S tema zadevama na ramenih se počutim precej stronk. :D

A spomine velikanov si že oddelal...

Memory of Vammar
Memory of Orro
Memory of Jeigh

Drgač pa res letiš čez vse, a to po 10 ur na dan igraš? :ododava:

Povezava do prispevka

@BessieŽe oddelal. Btw, če rabiš super farming lokacijo za soulse, je to Memory of Jeigh. Lahko farmaš mobe za ene 20-30k po runu. Ali pa uporabiš Bonfire Ascetic na bonfireju takoj za king's door (tisti tik pred okamenelim velikanom, ki ga inspectaš) in se ti bodo respawnali tudi boss in vsi itemi (med katerimi je Bonfire Ascetic, torej lahko to počneš ad infinitum :D). Boss + mobi ti dajo ene 200-250k souls. Edino težavnost se povečuje vsakič, ko uporabiš Ascetic, ampak verjetno ne boš imel težav.

 

Drugače pa igram po kake 4-6 ur na dan. No life, no family, only geeking. :D

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 3 minutami:

@BessieŽe oddelal. Btw, če rabiš super farming lokacijo za soulse, je to Memory of Jeigh. Lahko farmaš mobe za ene 20-30k po runu. Ali pa uporabiš Bonfire Ascetic na bonfireju takoj za king's door (tisti tik pred okamenelim velikanom, ki ga inspectaš) in se ti bodo respawnali tudi boss in vsi itemi (med katerimi je Bonfire Ascetic, torej lahko to počneš ad infinitum :D). Boss + mobi ti dajo ene 200-250k souls. Edino težavnost se povečuje vsakič, ko uporabiš Ascetic, ampak verjetno ne boš imel težav.

 

Drugače pa igram po kake 4-6 ur na dan. No life, no family, only geeking. :D

Sem že pobral tam vse ja, hahahaha! Jaz sem sicer pri Foyer ogenčku...

uredilo bitje Bessie
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 minutama:

Drugače pa igram po kake 4-6 ur na dan. No life, no family, only geeking. :D

 

Border Collija si še nisi nabavil? :D

 

Evo končal sem Watch Dogs: Legion... Mi je bla kar kul. Pač to hekanje mi je zabavno. So pa stranske misije preveč ponavljajoče in sem jih nehal delat. Vsaj one istega tipa.

 

Zdaj bom sprobal LiS 2. Potem pa se še odločim kaj bo šlo naprej. Na PS5 še vedno nimam nič.

Povezava do prispevka

Drugače pa farmanje soulsov v dvojki je zelo slaba ideja, ker dvojka ima koncept soul memoryja in se splača ga imet čim manj. Dobro, če ne misliš nič pvpjat ali coopat je vseeno, ampak zgolj v vednost.

 

Sicer je meni ena najboljših izkušenj dvojke, poleg red covenant arene bila kaotična izkušnja Bell covenant na low Sol memory ter pvp do 100 killov v njem. Daleč najboljši način za farmanje upgrejd materialov in mislim, da je tudi skoraj nuja, če nekoč želiš platino, saj ima en spell, če me spomin ne vara.

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...