Skoči na vsebino

[PS4/5] Gran Turismo 7


Priporočeni prispevki

Gapi182 reče pred 1 uro:

odvisno od proge. Če je dosti ravnin in rabiš speed je kak mclaren bmw dober ampak ima slab handling in bremzanje. Kakšen VW Beetle bo a recimo v ridah dosti hitrejši in dosti lažji za handlat. Men npr. kar sede Supra, ki sicer rada mal podrifta včas ampak all around se mi zdi da mam najboljše rezultate s tem avtom. Za kak Nürburgring je najboljše met porsche npr. Dost je odvisno tudi od posameznika kaj mu bolj sede pa pri nekaterih avtih boš imel več tyre weara kot na drugih, to tudi glej.


neki cekinov nimam ogromno, tako da lahko kupim 2 gr4 klase in enega gr3, tako da kar mora biti tak “all around”. Sicer sem dobil na missions mustanga, a mi nekako ne sede. Skoda da ni test drive, preden ga kupis. 

Povezava do prispevka
Boba-Fett reče pred 10 minutami:


neki cekinov nimam ogromno, tako da lahko kupim 2 gr4 klase in enega gr3, tako da kar mora biti tak “all around”. Sicer sem dobil na missions mustanga, a mi nekako ne sede. Skoda da ni test drive, preden ga kupis. 

mustangi so obupni :D. Ma sej če si preorderal je tista mazda rx vision kar proper sam nek dober tune moreš najdit na youtubu. Kolkr sm gledu na Daytona daily race večinoma vozijo vsi tega 

Povezava do prispevka

Jaz sem po ogromno priporočilih včeraj naročil v mtehniki t300 rs gt v mtehniki za 374€, dobim jutri.

 

Ogromno znalcev pa mi je tudi odsvetovalo g29 in naj raje primaknem 100€ zraven za zgoraj omenjenga.

 

Kar se tiče volanov pri igricah (pustimo real life cars) sem totalen amater, tako da bom težko primerjal, bom pa seveda napisal moj feedback, ko bom preizkusil.

Povezava do prispevka

Glihkar gledam svojo ljubav Rahelo na fb in njene ferrarijevske avanture (mačka šla dirkat v Sebring neko dirko) in mi ni jasno koji kurac je PDI, da niso dali Sebringa še nikoli v igro. Saj je res vse ravno, ampak toliko taktična proga je samo še Le Mans. Fural sem to progo v Sports Car GT. Drugje je itak skoraj ni.

 

 

uredilo bitje sadhu sequencer
Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 20 minutami:

Ker shitstorm na redditu glede nagrad za dirke, cene avtov pa tega :D Pa ta maintance ko je na voljo samo offline mode, upam da bo dost prtisk da popatchajo ta jajca vn iz špile.

 

gvzn9v67uxn81.png

Hja bodimo realni cene so res visoke in ta legendary shop s temi invitations je namenjen samo temu da te pripravi do tega da zapravil keš za mikrotransakcije.

Povezava do prispevka

Ne razumem in nimam cajta raziskovat, zato vprašam:

 

A folku se ne da furat Suzuki Alto več tednov skupaj? Sem opozoril na to nekaj strani nazaj, da GT ni igra namenjena da se jo konča, kot končaš recimo Forzo, Super Mario ali Prince of Persia. Prav vam je. Podpiram PDI, upam da ne popravijo.

 

Mislim ajde se posipam s pepelom v primeru, da trabunjam v prazno, ampak kaj a so dali 5 prog v igro?

 

maxresdefault.jpg

uredilo bitje sadhu sequencer
Povezava do prispevka

Med G29 in T300 je kar razlika, so pa pedala podobne čunga lunga. Pa pač pod črto kupuješ skor 10 let star HW (kar je res tudi za logitech hehe). Samo to lahko zamenjaš s T-LCM in imaš kar proper setup.

 

@Gapi182 saj se strinjam, tudi čakam par avtov ko budala tam na rabljenem trgu, ne vem kaj dobiš kaj odklenjen (ok, to bi lahko šel pogledat na net) in mi je glupo zapravljat kredite za nekaj, kar bom mel podvojen pa nič nimam od tega, ker avtov ne moreš prodat. Tko zelo predatorsko so se lotil tega, samo žaba bo žaba Sony pa Sony. Pa če ne drugega me je tale podaljšan maintenance spet spravil nazaj na PC, lahko z mal distance podoživim GT7 izkušnjo zadnjega tedna in jo dam v kontekst.

 

Absolutno navijam za Sebring, pa kakšen Road America in za čimveč prog iz UK touring prvenstva. Pa Ferrarji naj jim časti Mugello, ki je bomba proga z res hudim sekcijam in zanimivo vertikalo itd.

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 10 minutami:

Med G29 in T300 je kar razlika, so pa pedala podobne čunga lunga. Pa pač pod črto kupuješ skor 10 let star HW (kar je res tudi za logitech hehe). Samo to lahko zamenjaš s T-LCM in imaš kar proper setup.

 

@Gapi182 saj se strinjam, tudi čakam par avtov ko budala tam na rabljenem trgu, ne vem kaj dobiš kaj odklenjen (ok, to bi lahko šel pogledat na net) in mi je glupo zapravljat kredite za nekaj, kar bom mel podvojen pa nič nimam od tega, ker avtov ne moreš prodat. Tko zelo predatorsko so se lotil tega, samo žaba bo žaba Sony pa Sony. Pa če ne drugega me je tale podaljšan maintenance spet spravil nazaj na PC, lahko z mal distance podoživim GT7 izkušnjo zadnjega tedna in jo dam v kontekst.

 

Absolutno navijam za Sebring, pa kakšen Road America in za čimveč prog iz UK touring prvenstva. Pa Ferrarji naj jim časti Mugello, ki je bomba proga z res hudim sekcijam in zanimivo vertikalo itd.

Pa btw a sm js zajebu al so govoril na začetku da boš lahko prodajal avte? Res ne razumem tega pr GTju. Kaj bom na koncu spet mel 8 istih Nissanov z različnim livery al kaj??? Ko vidim neke avte za 12mil pac res ne vem kaj pričakujejo oni da bom grindal 1 mesec in potem kupu avto ki mi na koncu ne bo všeč ker ne morem dat test drive? To mi je bil vedno problem pr GTju, faking absolutely proper fizika in vse ampak manjkajo pa res OSNOVNE features ki jih ima vsaka povprečna racing igra. Kaj bi dal da bi združil forzo horizon in gt in nardil spil z GT fiziko in gameplayom ter content iz horizona

uredilo bitje Gapi182
Povezava do prispevka
urby20 reče pred 1 uro:

Jaz sem po ogromno priporočilih včeraj naročil v mtehniki t300 rs gt v mtehniki za 374€, dobim jutri.

 

Ogromno znalcev pa mi je tudi odsvetovalo g29 in naj raje primaknem 100€ zraven za zgoraj omenjenga.

 

Kar se tiče volanov pri igricah (pustimo real life cars) sem totalen amater, tako da bom težko primerjal, bom pa seveda napisal moj feedback, ko bom preizkusil.

A to je bila kakšna akcija? Danes je 430. 

 

zamenjaš s T-LCM, kaj je to?  🤔

Povezava do prispevka
Pleya reče Pravkar:

A to je bila kakšna akcija? Danes je 430. 

 

zamenjaš s T-LCM, kaj je to?  🤔

Akcija je bila samo vceraj -13% off na vso racunalnisko opremo.

 

Tako da sta me stala playseat challenge + t300 rs gt 580€ s postnino, dobim pa verjetno jutri, ker sem prej dobil sms od poste.

Povezava do prispevka
Pleya reče pred 18 minutami:

A to je bila kakšna akcija? Danes je 430. 

 

zamenjaš s T-LCM, kaj je to?  🤔

https://shop.thrustmaster.com/en_gb/t-lcm-pedals.html

Dva tedna nazaj, sem jih odnesel iz media world v Trstu, za 179€. 

Nov zapakiran Ferrari Alcantara obroč, pa sem dobil na bolhi za 40€.

https://shop.thrustmaster.com/en_gb/ps3/599xx-evo-30-wheel-add-on-alcantara-edition.html

Skupaj torej za manj, kot so drugače samo pedala, hehe. 

 

 

Povezava do prispevka

Dimenzija plate je itak enaka kot pri T-Gt pedalih, le da so ta težja. Z ustreznim setupom, jih ni potrebno pritrditi. Sam jih imam spredaj zaštopane z okvirjem kokpita.

Zaradi same nastavitve kota pedal samih, je tako možnost, da so recimo na ravni površini in ne montirana oziroma postavljena pod kotom. Zares jih pa še nisem uspel stestirati, saj na žalost svoj zgrajeni racing kotiček samo še gledam, igram pa z joypadom :(

12 letnemu sinu sem vzmeti bremze nastavil na najmehkejšo varianto in pravi, da je ok, drugače mu je za 1x pretrdo.

TAko, da jaz sploh še nisem vozil GT7. Ne z starim volanom, ne z novimi pedali. Pilotiram z joypadom in se trudim uživati.

Povezava do prispevka

Fakin polizdelek, pa še to ne. 

I want my money back!

Zadeva je neuporabna. 

Bi kdo kupil goratex čevlje, kjer goratex, mogoče enkrat bo deloval. Mogoče ne ob dežju, ampak saj bo update. 

 

 

 

uredilo bitje Logihack
Povezava do prispevka
Tiber reče pred 16 minutami:

Katastrofa še vedno ne dela

 

seattle reče pred 9 minutami:

Zanimivo kaksne probleme majo ker z GT Sport se recimo to nikol ni zgodilo v vseh letih, vsaj jst se ne spomnim.

 

Baje je nalašč in obstaja workaround; moraš igrat Horizon FW vsaj 2 uri in potem se ti spet odklene GT7 :D

Ne, sej ne - včeraj mi je šlo ful na kurac, ker nisem mogu peljat in sem se moral družit s familijo - kar v redu ljudje...

  • Ne me jebat 1
  • Za crknit smešno +1 7
Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 15 urami:

Pa btw a sm js zajebu al so govoril na začetku da boš lahko prodajal avte? Res ne razumem tega pr GTju. Kaj bom na koncu spet mel 8 istih Nissanov z različnim livery al kaj??? Ko vidim neke avte za 12mil pac res ne vem kaj pričakujejo oni da bom grindal 1 mesec in potem kupu avto ki mi na koncu ne bo všeč ker ne morem dat test drive? To mi je bil vedno problem pr GTju, faking absolutely proper fizika in vse ampak manjkajo pa res OSNOVNE features ki jih ima vsaka povprečna racing igra. Kaj bi dal da bi združil forzo horizon in gt in nardil spil z GT fiziko in gameplayom ter content iz horizona

 

Iste avte lahko discardaš, ampak ne dobiš nič keša. :D

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...