Skoči na vsebino

[PS4/5] Gran Turismo 7


Priporočeni prispevki

Danes naredil tudi Moby Dick Eco zlato, tako da imam cel Moby Dick zlat.

Začel Gone With The Wind - prva je bila easy, zdaj pa me čaka High Speed Ring 30min dežja. :sick:

Pa music rallye sem pozlatil - ne dobiš sicer nič in je lahko, ampak meni je še kar fun - po moje je mišljeno bolj za sprostitev. :D

 

Dobil tudi tistih 1M bonus kredita - hvala vsem, ki ste se bunili, keep up the good work. :D

 

Zdaj pa ne vem al peljat naprej, al počakat na update, ko bodo nagrade višje. :D

 

V glavnem, dober je... :D

 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 12 urami:

 

Zarad tega je meni Sport tok dogajal, meli smo še neko mn3 čist amatersko ligo in je blo ful fino. 

To je to kar hočem od racinga, ne pa da bom 10x probal en ovinek odfurat v perfektni liniji zato da dobim 20k :rofl: Pa running start iz zadnjega mesta kjer prehitevaš stožce, kaj je to res. 

Ajde ko kupim sedemko bom dal SPju šanso da vidim foro, ampak online je srčika. 

 

Ja no, te stvari te imo naredijo boljšega voznika - sploh Circuit Experience...

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 8 urami:

Danes naredil tudi Moby Dick Eco zlato, tako da imam cel Moby Dick zlat.

Začel Gone With The Wind - prva je bila easy, zdaj pa me čaka High Speed Ring 30min dežja. :sick:

Pa music rallye sem pozlatil - ne dobiš sicer nič in je lahko, ampak meni je še kar fun - po moje je mišljeno bolj za sprostitev. :D

 

Dobil tudi tistih 1M bonus kredita - hvala vsem, ki ste se bunili, keep up the good work. :D

 

Zdaj pa ne vem al peljat naprej, al počakat na update, ko bodo nagrade višje. :D

 

V glavnem, dober je... :D

 

 

Kje si to v driving missions? Jaz sem komaj prvi dve odvozil. Večino furam zdaj caffee. Mislim da sem pri 32i. Potem pa še imam čisto vse circuit experience in pa driving misije. Circuit sem vbistvu naredil samo eno, ki je bila obvezna za gt caffee.

Drugače pa tiste eko misije mi smrdijo, že vidim da bom brez bencina skoz:D

Povezava do prispevka
Tiber reče Dne, 26. 3. 2022 at 6:59:

Kje si to v driving missions? Jaz sem komaj prvi dve odvozil. Večino furam zdaj caffee. Mislim da sem pri 32i. Potem pa še imam čisto vse circuit experience in pa driving misije. Circuit sem vbistvu naredil samo eno, ki je bila obvezna za gt caffee.

Drugače pa tiste eko misije mi smrdijo, že vidim da bom brez bencina skoz:D

 

Sem končal tretjo serijo misij in začel četrto - v kafani sem pa pri (mislim da?) zadnji preizkušnji, World GT prvenstvo.

Circuit Experience šparam za konec, ker to mi je najbolj fun vozit (razen dirt prog) :D

Ta vikend nisem nič peljal, ker ni bilo časa - bo treba nadoknadit, ki kmalu pride update z novimi preizkušnjami...

 

 

 

 

 

 

Povezava do prispevka
Logihack reče pred 20 urami:

Kot berem bodo naredili kar sem govoril že nazaj. Ven bodo dali vse, kar je bilo mišljeno za v naprej. Ne preostane jim drugega. Prav jim je. Blamaža japanerjev. 

 

Ma dvomim da so sploh mislili dovolit prodajo avtov, če se folk ne bi bunil - tako da samo šopajte kritike, jaz vas podpiram. :D

 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 2 urama:

 

Sem končal tretjo serijo misij in začel četrto - v kafani sem pa pri (mislim da?) zadnji preizkušnji, World GT prvenstvo.

Circuit Experience šparam za konec, ker to mi je najbolj fun vozit (razen dirt prog) :D

Ta vikend nisem nič peljal, ker ni bilo časa - bo treba nadoknadit, ki kmalu pride update z novimi preizkušnjami...

 

 

 

 

 

 

 

 

Jaz še tudi imam zadnjo v kafani :D Potem pa bom malo kombiniral misije in circuit experience. Pa sproti naredim še kakšno trofejo, kot recimo da sem kupil 10x isti avto in naredil 100 fotk:D

Ej tebe vidim na ranking, ampak ko pa pod friends pogledam pa si bil nazadnje gor eno leto nazaj......nikdar te ne vidim?

Si kje kaj zasledil da pride nov updejt z novimi stvarmi? Nič ne spremljam tega...

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 7 minutami:

A ne ostane zaklenjena igra na en account? Na ps4 ti je reklo, da menji acc, da ni mozn play s tem accjem

ce je konzola aktivirana na accountu kot "primary",lahko vsi ostali accounti igrajo spil od tega accounta.

uredilo bitje JediEagle
Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 1 uro:

30 krogov Tsukube v dežju, odvozim, Stipe odfural za 2 desetinki boljš :lol: Pri dobre pol ure dolgi dirki.

Zaradi takih postov sem še kar vesel, da je Scam Turismo 7 še vedno na mizi zapakiran. Ker jaz bi moral it še enkrat igrat na tvojem mestu :D 

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 14 urami:

30 krogov Tsukube v dežju, odvozim, Stipe odfural za 2 desetinki boljš :lol: Pri dobre pol ure dolgi dirki.

 

Dobesedno en trzaj gasa/bremze razlike v pol ure :D

S katerim avtom si vozil? - jaz sem z Group B, ker je ful boljši ko te odnese na travo. :D

 

 

uredilo bitje Stipe2
Povezava do prispevka
Tiber reče Dne, 28. 3. 2022 at 13:48:

Jaz še tudi imam zadnjo v kafani :D Potem pa bom malo kombiniral misije in circuit experience. Pa sproti naredim še kakšno trofejo, kot recimo da sem kupil 10x isti avto in naredil 100 fotk:D

Ej tebe vidim na ranking, ampak ko pa pod friends pogledam pa si bil nazadnje gor eno leto nazaj......nikdar te ne vidim?

Si kje kaj zasledil da pride nov updejt z novimi stvarmi? Nič ne spremljam tega...

 

Ma to verjetno zato, ki se dam na offline... :D

 

Povezava do prispevka
Pleya reče pred 8 urami:

Med vožnjo daš pavzo in pol v nastavitvah.

Btw, Zakaj nekdo, ki grinda na hard dobi enake kredite k en na easy? Pa če igram recimo brez pomagal in ročno saltam, dobim isto kreditov k un k samo gas drži... 

 

 

Zakaj pa ne - nekomu je mogoče na easy enako težko, kot tebi na hard...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...