Skoči na vsebino

[PS5] Horizon II: Forbidden West


Priporočeni prispevki

Minigame strike je dokaj zanič. Sem naredil tisti bare minumum kokr rabiš za trofejo in never touch. 

 

Škoda, ker Gwent v Witcherju je bil fenomenalen. V striku recimo ne razumem koncepta, ker pač kao naj bi si izboljšal ''deck'' sčasoma, v stilu Gwenta, ampak si vedno omejen s tem, da imaš lahko le točno določen maksimum moči decka, kar dokaj ubije poanto, da se nabildaš tekom igranja.

 

Gwent je bil po eni smešno enostaven, istočasno pa dovolj kompleksen in zabaven, ko si zaobvladal osnove. Tolko je vlekel, da sem včasih raje igral Gwent kokr delal same queste :D    

 

/insert  urging to find Ciri + Lets rather play Gwent meme 

Povezava do prispevka
dzaver reče pred 9 minutami:

Mene je pa špil čisto minil. Po elden ringu sem šel back to destiny 2. Preveč mi je bil kul elden ring in open world mehanika, tako da samo če pomislim na vse tiste vprašajčke in klicajčke, me že mine :D

Jaz sem se malo prisilil, ker objektivno je HZD še vedno dobra igra. Ampak razlika v kvaliteti sveta in raziskovanja je ogromna.

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 9 minutami:

V keri temi si

Če mi nekdo izven namenske teme/discord kanala napiše pejmo Hots igrat, ne vem a misl Heart of the Swarm al Heroes of the storm, če je pa not v namenski temi napisano, pa že razberem, don't u worry

 

Tu izgleda kot da je zdej enko igral, ne pa dvojko. Sej to sm samo pedanten, da vem kaj se dogaja :D

Povezava do prispevka

Vceraj padla platina v HZD2.

 

cca 100 ur, zelo pocasen tempo igranja, vsi dialogi, nic skippa, vsi sidequesti, razen onih machine strike minigame, kjer sem naredil bare minumum.

 

Mogoce res predolga, se posebej je bil dosadan tisti opcijski dialog s stranskimi liki v bazi, mislim na oni nepomemben chit-chat. Sej je kul za immersion, ampak ko imas ene 7 likov, vsak s svojimi novimi linijami dialoga po vsakem main questu…

”ufff, nee dosti je…” ti hodi po glavi.

 

Mogoce res prehude zahteve za upgrejdat robo, v smislu, da za top tier rabis materiale, ki jih dobis od najmocnejsih apexov…ampak ce ze slednje lahko ubijes, pol itak ne rabis upgrejda. Pa recimo rabis med drugim ne 1 ali 2 redka kosa, ampak po 8-10 na momente, kar je res too much. Tu so sli mogoce predalec, skoraj slabse kot Monster Hunter, ampak tam je en monster precej bolj kompleksen kot tukaj in v hzd2 res ni poanta v nekem farmanju, je bolj storja v ospredju.

 

Glede storje ne bom nic, nocem spoilat. 
 

Celokupno mocno priporocam, je pa to doooolg spil. Sidequesti so pa vsi zelo raznoliki in dobri, tako da se jih ne splaca skippat.

 

Glede vprasajev pa tako: vecina so ali collectibli ali markerji za blocked path, tako da res ne gre enaciti jih z Assassin Creedom. Tudi sicer jih komot lahko vecino spustis brez posledic za kake trofeje.

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka

jaz sem velik fan HZD 1, skupaj z FW DLC-jem mi predstavlja mega jak paket

 

samo pismo da ga ne upam štartat direkt po Elden Ringu in Snowrunnerju... Preveč bo, zna mi dopizditi, in to si res ne želim pri taki petardi. IMO bom počakal do poletja oz vsaj do pozne pomladi :) 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 6 minutami:

jaz sem velik fan HZD 1, skupaj z FW DLC-jem mi predstavlja mega jak paket

 

samo pismo da ga ne upam štartat direkt po Elden Ringu in Snowrunnerju... Preveč bo, zna mi dopizditi, in to si res ne želim pri taki petardi. IMO bom počakal do poletja oz vsaj do pozne pomladi :) 

 

+1

Za presekat bi igral kej čist XY, nevem en hud fuzbal, GT7, proper strategijo, deluxe ski jumping 7 al neki... 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 32 minutami:

Js zdele ne bom neki velik igral, k bom cel teden mel doma spring cleaning (sploh k je vreme zanič)

 

To boš se samo motal in v napoto ženski pri njenem poslu. To vreme je glih pravi čas za drkanje igric. Skuhaj ji kako kosilo vmes, ko dela in kavico... Pa igraj zraven seveda. 

uredilo bitje tomazek
  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

končno lahko pick up animation izključimo

Navedek
Settings -> General -> Pickup Animations

If you switch it to off she now she instantly acquires an item without having to squat down. It's amazingly fast and amazingly cool. You still have to squat to loot animals/machines/chests, but everything else is instantaneous. You can literally sprint past items and just tap triangle to grab as you pass by without even slowing down!
 

 

Povezava do prispevka

Končal. 

 

Res mi ni všeč direkcija v katero so zavili z zgodbo. Proti koncu je že kot bi igral gledal Marvel Avengers :blink: Še kadri so enaki in obvezni one-linerji.... Manjkala je sam še after credits Thanos scena :rofl:

Bomo vidli kako bodo zadevo zaključili v Horizon 3.

 

Presenetljivo je grafično igra hkrati ena najbolj impresivnih in najgrših sony ekskluziv. Izgled karakterjev, obleke in njihove animacije so fantastične !  Dejanski open world gameplay pa je zaradi brutalnega ''shimeringa'' oziroma migetanja po izgledu na nivoju X360/ps3 iger. Da ne omenjam HDR ki kljub različnim nastavitvam nikoli ne izgleda prav. Plus dodatne težave s kontrasti glede na specifičen model televizorja.... Res totalen zafuk guerilla inženirjev :confused:

 

 

Vučko3 reče Dne, 31. 3. 2022 at 6:26:

Jaz sem se malo prisilil, ker objektivno je HZD še vedno dobra igra. Ampak razlika v kvaliteti sveta in raziskovanja je ogromna.

 

dzaver reče Dne, 31. 3. 2022 at 6:15:

Mene je pa špil čisto minil. Po elden ringu sem šel back to destiny 2. Preveč mi je bil kul elden ring in open world mehanika, tako da samo če pomislim na vse tiste vprašajčke in klicajčke, me že mine :D

 

+1

 

Preskok iz Elden Ring na Horizon je brutalen :)

 

Povezava do prispevka
gojc reče pred 49 minutami:

Presenetljivo je grafično igra hkrati ena najbolj impresivnih in najgrših sony ekskluziv. Izgled karakterjev, obleke in njihove animacije so fantastične !  Dejanski open world gameplay pa je zaradi brutalnega ''shimeringa'' oziroma migetanja po izgledu na nivoju X360/ps3 iger. Da ne omenjam HDR ki kljub različnim nastavitvam nikoli ne izgleda prav. Plus dodatne težave s kontrasti glede na specifičen model televizorja.... Res totalen zafuk guerilla inženirjev :confused:

 

To si igral na performance mode?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...