Skoči na vsebino

[PS5] Horizon II: Forbidden West


Priporočeni prispevki

Se pa vidi, kako so imeli očitno inspiracijo iz Monster Hunterja.

 

Poleg loot sistema (ubij monster XY ter lahko kupiš/upgrejdaš gear z njim), koncepta rare dropov ter broken parts rewardsov ima igra še copy/paste areno in Monster Hunterja, kjer imaš (gnil) fixxed loudout in čas :D 

 

Je pa špil absolutno ogromen, kamorkoli grem dobim še par zelenih klicajev zraven ^^

 

 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 35 minutami:

Se prav mi hočeš povedat, da so Guerilla že drugič najebal? Ne bi reku da je vsaj kak drug žanr, ampak prou obakrat nek hugely pričakovan open world špil :lol:

 

HZD so drugač prodal prek 20mio komadov tko da niso glih najebal. To je verjetno najbolj uspešen nov IP vseh časov za Sony.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 3 minutami:

 

HZD so drugač prodal prek 20mio komadov tko da niso glih najebal. To je verjetno najbolj uspešen nov IP vseh časov za Sony.

Sej to štekam, samo ko si misliš kako bi lah z naskokom imeli GOTY (oz izrazitega kandidata za GOTY), če bi špil imel nek breathing space, ne pa da vsakič ko pride nov Horizon ven, da morjo levo pa desno pogledat, da ne bo kak Bloodborne 2 al pa Witcher 4 prpizdil

 

Pač škoda je, če bi jim ratal decembra vem fuknit, bi vsi samo o Horizon govoril zdele

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka
Žvrkljotron reče pred 11 minutami:

igrate Machine strike? Jaz sem ravno prvi tutorial pregledal pa me glava boli. Navduši?

 

Sem nardil samo prva dva NPC-ja. Pol se mi ni ljubilo. Za moj okus malo preveč zakomplicirano, nima tistega šarma Gwenta, ki je bil dovolj enostaven, zabaven, a nikoli ne trivialen. 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 5 urami:

Se prav mi hočeš povedat, da so Guerilla že drugič najebal? Ne bi reku da je vsaj kak drug žanr, ampak prou obakrat nek hugely pričakovan open world špil :lol:

 

Najebali zaradi ER? :D

Ti imaš zgleda malo napačno predstavo, katera igra je bolj zanimiva splošnemu občinstvu...kot da bi reku, da bo novi album Taylor Swift najebal proti Jennifer Pike - razen če najebal zate pomeni, da ne bo pobral GOTY nagrade - za to se pa Sony ful sekira. :D 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 10 urami:

Če postaš samo nek izi opis tega kako se tip tepe, pol sploh ne vidim nobenga problema lol. Važno, da ne spoilaš lokacije al kake finte, kako ga premagat, če ma kak gimmick in to.

 

Nisem hotel niti prebrat do konca tistih postov, ampak se mi zdi, da niso baš pisali samo, da so srečali kenguruja in ne vem kaj še, ampak je bilo nekaj tudi o taktiki in lokacijah...

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 5 urami:

HZD so drugač prodal prek 20mio komadov tko da niso glih najebal. To je verjetno najbolj uspešen nov IP vseh časov za Sony.


Nekaj od tega gre tudi na račun PS4 bundlov.
Jaz sem recimo zraven konzole pokasiral ravno HZD. Če se prav spomnim, potem pri navadnem PS4, ki sem ga kupil preko Igabige. :) 

/edit: zgoraj navedeno drži, ker pri projki sem zraven dobil Fifo (nevemvečkateriletnik).  

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 9 minutami:

Nisem hotel niti prebrat do konca tistih postov, ampak se mi zdi, da niso baš pisali samo, da so srečali kenguruja in ne vem kaj še, ampak je bilo nekaj tudi o taktiki in lokacijah...

Ne vem pol kasneje, sam do tam ni nihče pisal o teh stvareh. Samo našteli smo par novih robotov. Dobro, sej nima veze. Itak imaš prav, da ni kul spoilat česarkoli.

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 10 minutami:


Nekaj od tega gre tudi na račun PS4 bundlov.
Jaz sem recimo zraven konzole pokasiral ravno HZD. Mislim da pri navadnem PS4, ki sem ga kupil preko Igabige. :)

/edit: zgoraj navedeno drži, ker pri projki sem zraven dobil Fifo (nevemvečkateriletnik).  

 

Hja, samo ta bundle si si verjetno sam izbral, ker si hotel tudi HZD, ali? :)

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 1 uro:

 

Sem nardil samo prva dva NPC-ja. Pol se mi ni ljubilo. Za moj okus malo preveč zakomplicirano, nima tistega šarma Gwenta, ki je bil dovolj enostaven, zabaven, a nikoli ne trivialen. 

Ja, gwent sem tudi jaz odigral do konca, tole premikanje in obračanje figuric pa mi deluje nekako nagravžno. Mogoče kasneje preizkusim ampak dvomim. Je preveč drugih stvari za početi.

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 15 minutami:

 

Hja, samo ta bundle si si verjetno sam izbral, ker si hotel tudi HZD, ali? :)


Nope, prisežem da ne. Zraven konzole so pač dali to igro. Ni bil original bundle, da ne bo pomote (torej škatla v barvah priložene igre itd.), ampak igra je bila pa kao "za šenk". Takrat tudi nisem bil nekaj ekstra seznanjen s HDZ, dočim konzolo pa sem itak kupil za sina. Rekel sem si pač: "ajde, če dajo še igro zraven, potem še boljše". 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 12 minutami:


Nope, prisežem da ne. Zraven konzole so pač dali to igro. Ni bil original bundle, da ne bo pomote (torej škatla v barvah priložene igre itd.), ampak igra je bila pa kao "za šenk". Takrat tudi nisem bil nekaj ekstra seznanjen s HDZ, dočim konzolo pa sem itak kupil za sina. Rekel sem si pač: "ajde, če dajo še igro zraven, potem še boljše". 

 

Aja to - ma dobro, Igabiba ne vem koliko je ravno vplivava na skupno svetovno prodajo igre :D

Sem mislil da si kupil uradni bundle...

 

Povezava do prispevka

Ta igra absolutno ne bo za folk, ki rusha skozi in ne mara sidequestov ter pogovorov.  Jaz sem na 45% po like 50 urah igranja, tako da računam na 100+ ur za 100%.

 

Je pa VSAK sidequest raznolik, zanimiv po svoje in poln opcijskih dialogov. Pohvalno. Side missioni v Las Vegasu so nenormalno dobri in domiselni.

 

Igra z dušo.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...