Skoči na vsebino

[PS5] Horizon II: Forbidden West


Priporočeni prispevki

Hernier reče Dne, 12. 3. 2022 at 10:57:

Aja drgač pa sem zaštartal Horizon 1, ker hočem pred 2 it skozi še DLC, ki ga nisem nikoli igral. Sem malo lutal po OG mapi in pol šel v DLC, kar hud. Carski twist, da je Tallneck zamrznjen in ga moraš reševat, ker v OG igri so vsi samo hodili naokrog. Mimogrede, a v dvojki tudi mapo aktiviraš s Tallnecki? Te mehanike drugače ne maram preveč. 

Frozen wilds je top DLC. Od grafike do novih mehanik in storyja.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 3 minutami:

Sem probal tole igrat po preigranju Elden ring pa ni dolgo trajalo preden sem šel nazaj... Ne vem no men se zdi da so sfukal špil s prevelikim številom različnih puščic in orožij ter zajebanostjo njih nadgradenj.

 

Dobesedno vse kar ma Elden ring 🤣🤣

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Meni kaže 60 eur igranja, pa slabih 55%..... pri 60 urah sem Zero Dawn že platiniral, nato pa z 20+ urami naredil še Frozen Wilds.....uf 

 

Všeč mi je, da je majhno število Tallneckov, pa da na osrednjega sploh ne moreš priti, pomoje boš šele, ko...you know, bolj proti koncu verjetno. Stranske misije so zelo raznovrstne, imajo lastne twiste, tečejo čez del igre. Navadni fetch questi so itak pod "Errands", pa tudi ti niso ravno švoh. 

 

Arene se sploh še nisem lotil, hunting grounds sem naredil 2, tekmoval na eni dirki, raziskal sem šele dve podzemni jami. Sploh še nisem odklenil sposobnosti za "rože", z black boxi in droni sem nekje na polovici.... pa še nisem vsega naštel.... aja, strike....ugh...sej ga je kul igrat, ampak to ti lahko vzame cel večer sam da odigraš nekaj rund z enim igralcem... sem še vedno na begginer.

 

Pa potem odkrivaš kampe banditov, ki se razširi v novo stransko misijo z Erendom in Oserami. Pa drugi kampi imajo dog tags. Odkriti moram še 5 strojev, pa nekaj variacij.

 

Pridejo trenutki, ko sem že v stanju "zdej pa dost novih elementov no". Včeraj sem v "the Daunt" na SV odkril še eno vasico....oh...another one.

 

So stvari, ki me motijo, npr. sem šel na stealth hunting grounds, pa je bila druga misija, da naj fentam burrow mašine s stealth strike oz. AIR stealth strike. Se plazim naokoli, izvedem stealth strike (mašine so bile lvl10, jaz pa 37-38)....in mu VEDNO faking ostane milimeter life-a, tako da zaradi dodatnega udarca ni štelo kot stealth kill.... in sem moral za vse uboje uporabiti AIR stealth strike. Pa mislim, da imam stealth strike do konca upgradan... mogoče bi moral drugo coto/coil dat nase za kakšne +++ za stealth ubijanje.

 

Je pa kul, ko ne crkuješ več 20x pri shellsnapperju :D 

 

Overall mi je zakon špil, tudi zgodba napreduje. Nekako si ne želim trojke, bi mi bilo bolj všeč, da se tukaj zaključi, ampak nekateri govorite že o trojki, tako da pričakujem cliffhanger. Itak sem bral že, da so dataminerji odkrili že informacije o DLCju, pa mikrotransakcijah..... mnjah...

 

Torej, kmalu ob en mesec od izida, 60 ur v enem mesecu..... mnjah... sem še dobr do konca aprila :D razen če si mal frej ne vzamem kakšen dan, pa več igram. Čez vikende se že otroka pritožujeta, zakaj jaz toliko časa igram, onadva pa ne smeta.....shut up kids!!

 

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 4 urami:

Dobesedno vse kar ma Elden ring 🤣🤣

V Elden Ring sem crafting uporabil natanko enkrat, ker sem rabil item za side quest.

Če ga ne bi bilo, bi bil isti kurac lol. Nabiranje rožic so dali v igro sam zato, da ti ni tolk dolgčas med jahanjem imo.

 

Pri Horizon je čisto druga zgodba.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 25 minutami:

V Elden Ring sem crafting uporabil natanko enkrat, ker sem rabil item za side quest.

Če ga ne bi bilo, bi bil isti kurac lol. Nabiranje rožic so dali v igro sam zato, da ti ni tolk dolgčas med jahanjem imo.

 

Pri Horizon je čisto druga zgodba.

Jaz sem nabral toliko onih Rowa fruit in še vedno nimam pojma za koji kurac sem jih sploh rabil :D

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 5 urami:

Sem probal tole igrat po preigranju Elden ring pa ni dolgo trajalo preden sem šel nazaj... Ne vem no men se zdi da so sfukal špil s prevelikim številom različnih puščic in orožij ter zajebanostjo njih nadgradenj.

jaz imam enih 40-50 ur na very hard pa nadgrajujem orožje, ko in če se mi pokaže na work benchu, da lahko kaj nadgradim in gredo fajti nekako skozi brez problemov. Je pa res, da nisem nek taktik, ampak fajtam bolj s trdo glavo. Nekateri pizdijo, da ima HFW preveč "ekspozicije", da nikogar ne zanimajo zgodbe v igri. Meni je obratno dolgčas, če greš samo od fajta do fajta.

 

Povezava do prispevka
JediEagle reče pred 1 uro:

 

 

 

So stvari, ki me motijo, npr. sem šel na stealth hunting grounds, pa je bila druga misija, da naj fentam burrow mašine s stealth strike oz. AIR stealth strike. Se plazim naokoli, izvedem stealth strike (mašine so bile lvl10, jaz pa 37-38)....in mu VEDNO faking ostane milimeter life-a, tako da zaradi dodatnega udarca ni štelo kot stealth kill.... in sem moral za vse uboje uporabiti AIR stealth strike. Pa mislim, da imam stealth strike do konca upgradan... mogoče bi moral drugo coto/coil dat nase za kakšne +++ za stealth ubijanje.

 

 

 

ravno včeraj sprobal. Sem level 20, naredil prvi trial z odliko, potem sem šel na tega drugega in ugotovil, da po stealth strikeu beštjam ostane še pol healtha. Se vrnem kaneje...

Povezava do prispevka
Žvrkljotron reče pred 7 minutami:

ravno včeraj sprobal. Sem level 20, naredil prvi trial z odliko, potem sem šel na tega drugega in ugotovil, da po stealth strikeu beštjam ostane še pol healtha. Se vrnem kaneje...

 

Kasneje ne bo nič bolje ker igraš na very hard ;)

Povezava do prispevka

Se skušam zdaj po Elden Ring vrniti v Forbidden West.....

 

Slaba :(

 

From je zdaj ''pokvaril'' še vse obstoječe in prihajajoče open world igre  :ermm:

Odslej bo ves čas prisoten občutek ampak Elden Ring je boljši <_< 

 

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka
Gatsu reče Dne, 22. 3. 2022 at 8:17:

Sem probal tole igrat po preigranju Elden ring pa ni dolgo trajalo preden sem šel nazaj... Ne vem no men se zdi da so sfukal špil s prevelikim številom različnih puščic in orožij ter zajebanostjo njih nadgradenj.

Sej fora je ko dobiš very rare oz. legendary orožja se jih komajda splača upgradat, ker že neupgrada rušijo vse živo. Pač spraviš mašino v elemental state limit, potem pa šutiraš dokler ne mine, pa ga spet nabiješ. Pa je. Sploh plasma je GOAT

 

po 71 urah sem končal štorijo ravnokar (80% completion) in H3 bo odfuk, že vidim :D  zdej pa še trofeje popucam, kar mi jih je še ostalo.

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka
gojc reče pred 19 minutami:

Se skušam zdaj po Elden Ring vrniti v Forbidden West.....

 

Slaba :(

 

From je zdaj ''pokvaril'' še vse obstoječe in prihajajoče open world igre  :ermm:

Odslej bo ves čas prisoten občutek ampak v Elden Ring je to boljše <_<

BOTW je to storil že nekaj let nazaj. :D

Povezava do prispevka

Matr....tole je prou predolg špil :D upam, da ni trofeje za vse strike igre nardit, ker je to ena od stvari, s katero se mi ne da preveč ukvarjat :D  Naslednja main misija je hefajst .Pred tem bom šel še zadnji cauldron spucat, kjer bom verjetno odklenil mounte za nekaj misij naredit. Vsega mi je preveč, ampak po drugi strani je pa vsak Tallneck drugačen, pa vsak cauldron ima svoj twist. Pa še hunting grounds .....too much stuff v glavnem.

Povezava do prispevka
gojc reče Dne, 23. 3. 2022 at 17:48:

Se skušam zdaj po Elden Ring vrniti v Forbidden West.....

 

Slaba :(

 

From je zdaj ''pokvaril'' še vse obstoječe in prihajajoče open world igre  :ermm:

Odslej bo ves čas prisoten občutek ampak Elden Ring je boljši <_< 

 

jbg, sam si si kriv

Povezava do prispevka
JediEagle reče pred 2 urama:

Matr....tole je prou predolg špil :D upam, da ni trofeje za vse strike igre nardit, ker je to ena od stvari, s katero se mi ne da preveč ukvarjat :D  Naslednja main misija je hefajst .Pred tem bom šel še zadnji cauldron spucat, kjer bom verjetno odklenil mounte za nekaj misij naredit. Vsega mi je preveč, ampak po drugi strani je pa vsak Tallneck drugačen, pa vsak cauldron ima svoj twist. Pa še hunting grounds .....too much stuff v glavnem.

je trofeja za strike, sam ni tolk težka oz. obsežna.

 

aja patch 1.09 je uzun

 

Navedek
Rendering Changes
  • Removed over-sharpening in both Resolution and Performance modes.
  • Reduced the "Saturation Boost" that could occur during motion blur.
  • Added Temporal Filtering to the Cinematic Quality Depth-of-Field filter.
  • Tuned the V-Sync frame pacing.
  • Improved the average dynamic resolution by refining the frame feedback loop.
  • Improved the Screen Space Shadows for very thin objects such as grass blades.
  • Balanced the noise reduction of the Screen Space Ambient Occlusion.
Content Changes
 
  • Reduced the amount of animation on foliage such as clovers, sorrel and the red cover grass to over distance to reduce noise.
  • Reduced brightness of the white tips of the red cover grass to reduce noise over distance.
Through feedback, we've seen these changes have been beneficial, but we will keep looking at ways to improve the overall quality.

We still advise making sure your TV is set up to play Horizon Forbidden West whenever you decide to explore the wilds, as certain features of modern TV's can reduce the overall image quality.

Via your TV settings, please make sure to:
 
  • Set your TV to "Game mode", if your TV supports it.
  • Turn off any "sharpening" filter on your TV, it may even be active in "Game Mode".
  • It's best to use the default setting of your TV and avoid any changes that affect the "Contrast", "Vibrancy", or "Saturation" of your TV

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...