Skoči na vsebino

[multi] Stray


gojc

Priporočeni prispevki

trpotec65387628363 reče pred 1 uro:

Lah tepih praskaš, lah mečeš kante barve z roba, lah hodiš po tipkovnici in na random pišeš. Piješ vodo, mjavkaš, skačeš. Goty imho.

tle se lahko vprašamo kako smo lahko dobil untitled goose game že tolk let nazaj, tovrstno simulacijo mačka pa šele zdej

zdej k gledaš je očitno da smo to rabil

Povezava do prispevka
Besko reče pred 17 minutami:

Zdajle igral kake dve urici, priznam, vzdusna zadeva. Fin spilcic za casualsko popoldne, se pa se odlocim, ce je vredna 25 evrinjosov oz. ekstra narocnine.

 

Kak to misliš? Kako pa jo potem igraš, če nimaš Extra naročnine, niti si jo kupil? In kolikor sem zasledil tukaj je igra itak dolga samo enih 5 ur, ti pa si 2 uri že dal skozi.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

 

Kak to misliš? Kako pa jo potem igraš, če nimaš Extra naročnine, niti si jo kupil? In kolikor sem zasledil tukaj je igra itak dolga samo enih 5 ur, ti pa si 2 uri že dal skozi.

 

Govorim na splosno, ce je spil vreden 25€.

 

Malce sem čudno napisal, zgleda kot da bi igral demo verzijo. :D

 

Potegnil sem jo prek ekstra/premium naročnine, ampak the stray verjetno ne bo ravno ta deal breaker, da iz basic tierja doplačaš za kaj "jačega".

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 6 urami:

Fucking hell ta napol indie špil ima v enem dnevu 94 opisov na opencritic lol. Se res vid kaka jebena suša je letos... Pa seveda glavni lik je mačka ;)

 

Gatsu reče pred 2 urama:

 

Se vid da je špil za casuale lol. Tale ki to igra ne zna niti kamere obračat. Vidim da na USA še ni na voljo za download...

 

gatsu čist salty da je okrog carske sveže indie igrice več hypa kot okrog dolgočasnih, generičnih copy-paste aaa smeti

 

teško je

Povezava do prispevka
Galko reče pred 4 urami:

Najbolj me sfuka ker je omejen retail izid napovedan in sem še toliko bolj na trnih, če je špil zares dober ali ne

 

worry not

 

wide release,  pa komaj čez dva meseca

 

bo več kot dovolj vtisov, preden bo treba stisnit buy

 

(lahko pa preorderaš na base, itak ne trgajo dokler ne shippnejo)

Povezava do prispevka
g. Profesor reče pred 5 minutami:

imas HUD on al off?

Ničesar nisem spreminjal. Mislim, da je ON, ampak je dinamičen.

 

Drugače se mi zdi, da nimaš sploh klasičnega HUDa. Imaš samo prompte v okolici (knofi, ki jih vidiš v videu). Tisto se da izklopiti.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...