Skoči na vsebino

[multi] Stray


gojc

Priporočeni prispevki

Ne štekam fotke, verjetno izraža nestrinjanje? Ker tudi meni je imel TLOU 2 kraljevski feel streljanja. Ko počiš z najbolj random pištolco, imaš filing, da se pol hiše zatrese. Res top. Ne paše v vsako igro, ni za neko fast paced streljanje, niti za Resident Evil ne, ampak tukaj pa je res noro dobro

Povezava do prispevka

Poveličevat TLOU2 strelski filing med uveljavljene standarde ter mejnike kot sta Quake 2, Brutal Doom in Red Orchestra je precej nepoznavalsko in n00bovsko. Zvok je dober, ni pa nek presežek.

 

Ontopic. Ideja da igraš mačko je sicer dobra, vendar kaj so naredili; ideja o mačjem življenju je vržena v melanholijo kvazi-cyberpunka, kjer se je človeška zavest preslikala v tranzistorje. Mačke naj bi bile zabavne živali, to je osnovni trend vseh mačjih videov na yt.

uredilo bitje sadhu sequencer
Povezava do prispevka

ful glupa debata drgač

 

itak ajde če primerjaš prvi Last of Us (nism še igral dvojke) in RedOrchestra, to se čist drugače igra, zakaj bi to sploh primerjal, razen če hočeš reči, da imaš raje, da je bolj kompleksen špil ampak to je pa to. Oboje je dobro. Oboje ima dober sound. Če ima Last of Us 2 še boljši sound, super. Samo ne vidim pa kam sploh gre ta debata 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 6 minutami:

ful glupa debata drgač

 

itak ajde če primerjaš prvi Last of Us (nism še igral dvojke) in RedOrchestra, to se čist drugače igra, zakaj bi to sploh primerjal, razen če hočeš reči, da imaš raje, da je bolj kompleksen špil ampak to je pa to. Oboje je dobro. Oboje ima dober sound. Če ima Last of Us 2 še boljši sound, super. Samo ne vidim pa kam sploh gre ta debata 

 

Se strinjam, sem si pobrisal post.

Povezava do prispevka

 

kXQVnhOl.png?1

Platiniral :D

Za Can't Cat-ch Me trofejo švical na polno :lol:

 

 

Res luštkan špil  :wub:

Dizajn okolice in sveta ima konkreten Half Life 2 vibe.  Res bi si želel še kak špil postavljen v ta svet oziroma nadaljevanje.

 

Se pozna, da zdaj Sony indie zadeve vodi Shu, ker nizajo same hite kot so Kena, Sifu, Stray..... prihajoči Rollerdrome zna bit tudi kvaliteten in seveda Little Devil Inside.

 

Image

Povezava do prispevka
Hernier reče Dne, 27. 7. 2022 at 23:23:

Ne štekam fotke, verjetno izraža nestrinjanje?

ja

sadhu sequencer reče Dne, 28. 7. 2022 at 10:48:

Poveličevat TLOU2 strelski filing je precej nepoznavalsko in n00bovsko.

ja

Hernier reče Dne, 28. 7. 2022 at 11:29:

Si igral TLOU2?

ja

 

pri tebi bi o tej igri pričakoval tisti komentar o preveč streljanja

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Ne vem pač maš ljudi k jim gre TLOU2 organsko na kurac in te ne bodo glih hvalil kergakoli elementa, sam pač neko objektivno mnenje je, da je mehanično špil res zelo dobr, dejansko je streljanje in melee bolši od stealtha, ki ni nič posebnega. Pač feeling cinematičnosti je res neki kar je težko opisat, dostkrat ti je kr mal ogabno k pobijaš folk, ker je tok načinov, pa tok je res neverjetno dobro narejena predstavitev.

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 2 urama:

Jaz sem slišal da ima med vsemi Naughty Dog špili najboljše streljanje kar ni težko verjet

No to je res, ni blo glih tesko the  ;D

Navedek

Ne vem pač maš ljudi k jim gre TLOU2 organsko na kurac 

Nah, je pa fun kako gre nekaterim organsko na kurac ko mu ne das 10/10 v vseh kategorijah, da se morjo tolazt da ti gre cel spil na kurac :D neumen sklep ane, nehimo s temi 50iq bedarijam.

 

Navedek

Pač feeling cinematičnosti je res neki kar je težko opisat, dostkrat ti je kr mal ogabno k pobijaš folk, ker je tok načinov, pa tok je res neverjetno dobro narejena predstavitev.

Animationi/naciniv umiranj pa inkluzivno stihanje (tudi) zensk je kr kul ja, sicer je to imo druga kategorija ampak dobr, ta brutalnost je dobro narejena 

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
gojc reče Dne, 30. 7. 2022 at 18:06:

Za Can't Cat-ch Me trofejo švical na polno :lol:

 

He, he, takisto. Keč je v tem, da je včasih dobro kar čelno udarit v tiste »bolhe« :), pa zadnji trenutek malo povijugat. Ampak sem rabil kar dosti poskusov, da sem dojel vse to.

Sicer sem upal, da bom v drugem runu tudi jaz platiniral, ampak sem sproti lovil še ostale v prvo zgrešene achievemente, predvsem tistega, ko je treba scratchat v vsakem chapterju, pa sem za 15 minut prekoračil speedrun. Presneto, pa se sploh nisem obiral. Sumim, da vsak load doda nekaj sekund, saj čas teče še preden se slika razbistri po loadu. Ampak vseeno, ni mi jasno, kje sem toliko izgubil. Ah, bom pa ob priliki še enkrat si vzel tisto urco in pol in še malo. :)

Povezava do prispevka
  • 1 leto kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...