Skoči na vsebino

[multi] Stray


gojc

Priporočeni prispevki

Galko reče pred 28 minutami:

jp @tomazek, se strinjam, pri Stray bo treba ful pazit, ker bodo verjetno ful bolj pozitivne ocene, kot bi objektivno morale biti:

- luštna, sveža tematika in unikatna ideja

- folk ima noro rad mačke, najstniki se napravljajo v mačje kostume in imajo spolne odnose, določen forumaši si služi vsakdanji kruh bogato obložen z maslom s tem, da riše mačke v tangicah itd

- špil ima kar dosti takega mini AA / indy hypa za sabo - pričakujejo se dobre ocene

 

Na srečo bo špil Day 1 na Plusu in bodo forumaši kar hitro povedali, kako in kaj :) 

 

Tnx za Goose opomnik da je kao cool špil in je za sprobat, zdej je pa dejansko taka gaming suša da se bom verjetno res spustil tako nizko :D 

Mene ful pomiri, da je založnik Anapurna. Karkoli A24 me vedno proda v sekundi. :D

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...
Stipe2 reče Dne, 9. 6. 2022 at 15:22:

 

Ko čujem 8 ur, je to meni iskreno samo plus

 

Men tud... Čist preveč iger ima po novem cilj 40+ ur in potem si vsega sit nekje na polovici ker je jebeno težko narest špil ki bi vlekel tako dolgo in bil brez bloata. Horizon FW se je men zagabil predvsem zaradi kvantitete ki je šla preko vseh meja razuma.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 3 urami:

Men tud... Čist preveč iger ima po novem cilj 40+ ur in potem si vsega sit nekje na polovici ker je jebeno težko narest špil ki bi vlekel tako dolgo in bil brez bloata. Horizon FW se je men zagabil predvsem zaradi kvantitete ki je šla preko vseh meja razuma.

Ma open world sandbox igre metat v ta kup je malo nehvaležno. Tam bi jaz jemal v zakup izključno main story in morda glavne sidequeste. Vse ostalo kar je opcijsko in zgolj pomaga level-upanju je bloat, ki je namenjen navdušencem, ki jim je fun vržt kake 50-100 ur v tako igro.

Je pa jeba, če imaš OCD. :D

Povezava do prispevka

Jaz sem še vedno striktno proti level-up bloatingu. Ne vem, zakaj se tem vedno ponavljajočim "ZaVzeMi UtRdBo" ali pa "UbIJ TrI kRoKoDiLe" stranskim zadevam tako gleda skos prste, ker so kao opcijske :D. Ma da so opcijske, jim ne daje pravice, da so smeti. Tudi ful exploitacijsko se mi zdi do igralca, ker ga dejansko spodbuja v ponavljanju nekega nemeaningful opravila, prav sužnja dela iz njega. Se mi zdi, da tudi za level-up bloat bi morali veljati neki standardi. Ne pa da je izgovor, da itak ni obvezen content. Ma še vedno se na vse pretege trudi triggerat OCD v človeku, wonder why :D 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 3 minutami:

Vse lepo in prav in se strinjam, da ne gre temu gledat skozi prste pri ocenjevanju česarkoli. Jaz gledam izključno na primerjavo dolžine iger. Na eni strani imaš huge open world, na drugi pa linearne story based izkušnje. Nehvaležna primerjava imo.

 

Večina open world iger ima še vedno potek glavne štorije pretty much linearen. In men rata problem ko že to glavno štorijo preveč razvlečejo kot npr v RDR2 in HFW al pa ti za vrat obesijo še level gating kot v vseh zadnjih AC igrah ko te igra prov sili v delanje brezveznih stvari ki si jih sit po cca 5 urah da lahko nadaljuješ z zgodbo. Valhalli se pa prov vid da te igre dela pol ducata UBishit teamov razfukanih po celem svetu in to nakonc skup zlimajo. Pizda po 45 urah kjer nisem naredil niti pol stranskih zadev sem imel še vseen 2/3 mape za spucat.... Sam nein danke pa izbris in pol mislim da nisem igral iger ene 3 tedne tolk sem bil sit vsega lol.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 18 minutami:

Vse lepo in prav in se strinjam, da ne gre temu gledat skozi prste pri ocenjevanju česarkoli. Jaz gledam izključno na primerjavo dolžine iger. Na eni strani imaš huge open world, na drugi pa linearne story based izkušnje. Nehvaležna primerjava imo.

Se strinjava

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 18 minutami:

Večina open world iger ima še vedno potek glavne štorije pretty much linearen. In men rata problem ko že to glavno štorijo preveč razvlečejo kot npr v RDR2 in HFW al pa ti za vrat obesijo še level gating kot v vseh zadnjih AC igrah ko te igra prov sili v delanje brezveznih stvari ki si jih sit po cca 5 urah da lahko nadaljuješ z zgodbo. Valhalli se pa prov vid da te igre dela pol ducata UBishit teamov razfukanih po celem svetu in to nakonc skup zlimajo. Pizda po 45 urah kjer nisem naredil niti pol stranskih zadev sem imel še vseen 2/3 mape za spucat.... Sam nein danke pa izbris in pol mislim da nisem igral iger ene 3 tedne tolk sem bil sit vsega lol.

HFW nisem obrnil, tko da res ne morem dealti primerjav. Sem mislu, da govoriš o igri kot celoti, vključno z optional bloatom na mapi, ki je čista katastrofa. A pol je main story dolg faking 40+ ur? Zdaj me je še manj volja, da bi se vrnil igrati. :(

 

Pri Valhalli mi je po 5ih urah ratalo jasno pri čem smo, in sem samo nope-al ven.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...