Skoči na vsebino

[multi] Stray


gojc

Priporočeni prispevki

Drgač dosti teh optional and enforced bloat open world igric se da cheesat, če vržeš na very easy/story mode. Saj ne vem, zakaj bi to počel, jaz večino igram na hard, ampak ko mi dopizdi pa sam very easy mode in rush do konca. In v 99 % mi ne dopizdi zato, ker bi bilo težko (ajde, Death Stranding nisem mogel več igrat obveznih combat seans, ker je bil tako lesen, da sem skos umiral ko drek), ampak ker je predolgo za igrat na hard, vseeno pa me zanima zgodba/zadnja cona/whatever :D 

 

Pa moja standardna napaka, da če je recimo open world igrica ločena na, ne vem, šest velikih con, bom prvi dve igral pune počasi, delal vse side queste in se spotoma overburnal. Če bi vsako igral v varianti: naredim par side questov, razfukam en kamp in pol grem na naslednjo, bi pomoje bilo dosti boljše. Samo se kar ne morem navadit na to 

Povezava do prispevka

Identično. Jaz senostavno ne uspem napredovati z main zgodbo, če prej ne spucam vsega side contenta, ki ga imam na voljo.

Zadnja taka izkušnja je bila v CP77. Sam ajde, tam so mi bili side questi dokaj zanimivi in odfukani. Sem pa uspel ignorirati zelene optional mini misije, ki so bile čisti bloat.

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 3 minutami:

Drgač dosti teh optional and enforced bloat open world igric se da cheesat, če vržeš na very easy/story mode. Saj ne vem, zakaj bi to počel, jaz večino igram na hard, ampak ko mi dopizdi pa sam very easy mode in rush do konca. In v 99 % mi ne dopizdi zato, ker bi bilo težko (ajde, Death Stranding nisem mogel več igrat obveznih combat seans, ker je bil tako lesen, da sem skos umiral ko drek), ampak ker je predolgo za igrat na hard, vseeno pa me zanima zgodba/zadnja cona/whatever :D 

 

Pa moja standardna napaka, da če je recimo open world igrica ločena na, ne vem, šest velikih con, bom prvi dve igral pune počasi, delal vse side queste in se spotoma overburnal. Če bi vsako igral v varianti: naredim par side questov, razfukam en kamp in pol grem na naslednjo, bi pomoje bilo dosti boljše. Samo se kar ne morem navadit na to 

 

Valhallo sem probal na najnižji težavnosti igrat in še vseen traja predolgo vsako bojevanje ki ga fašeš itak vsepovprek in sem sam zbrisal igro pol. Iz stealth igre so naredli Diablo like igro z odurno zanič combatom...

Povezava do prispevka
Gatsu reče Dne, 13. 7. 2022 at 12:34:

 

Valhallo sem probal na najnižji težavnosti igrat in še vseen traja predolgo vsako bojevanje ki ga fašeš itak vsepovprek in sem sam zbrisal igro pol. Iz stealth igre so naredli Diablo like igro z odurno zanič combatom...

Valhalla ima vseeno kar dosti stealth misij in je dosti bolj assassin's creed kot pa Odyssey ali Origins tko da men je bila kar vredu. Je res da je malce dolga in da se nekateri akti pač brutalno vlečejo ampak mislim da je kar dober korak naprej za to serijo. Je pa res škoda kaj so naredili iz teh legendarnih iger. Včasih si imel polno teh teorij zarote notri s templarji in raznimi ugankami, to je vse izginilo kasneje. Enostavno so začeli kopirati mitologije in rekli ''aja pa ti so bli assassini kao''....

 

pa mal na main topic, kaj je fora da ne morem niti prednaročit Stray? Ne vidim niti cene

uredilo bitje Gapi182
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 minuto:


Meni je na polno sedlo tisto ugankanje v AC2, ko si vizualno in v perspektivi moral najti določene skrite simbole (glyphe). Pa tudi puzzle elementi s klasičnimi slikami so bili super. 

literally my fav part of the game iskreno. Skozi tiste glymphe si dobil celo neko zgodovino templarjev, večina ljudi pa jih sploh ni delalo. Mel si slike predsednikov in notri templarjeve simbole in tako. Skratka kot neki youtube videi zarot o illuminati :D.

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 10 minutami:

AC 2 je bil itak najboljši AC ever. Potem je šlo pa samo še navzdol. 
Jaz se celo spomnim, da sem ga igral s to knjigo ob boku:
 
svet_umetnosti.jpg.2a1585a7fc288e85de451f6602047393.jpg :blush:

ma men je bil brotherhood še boljši zaradi kontrol in ker sem ful fan DaVincija. Takrat sem si iz amazona zaradi igre celo kupil neko zbirko njegovih dnevnikov v knjigi, ker so ti njegovi izumi in načrti notri, s katerimi si igral v igri. Je pa kar se tiče same zgodbe AC2 vrh serije gladko.

Povezava do prispevka

men gre že od vsega začetka dost stvari pri AC na kurac, je pa treba rečt da so arhitekturo znanih mest res verno premestili v sam špil in plezanje povsod je bilo nekaj novega, samo vse vmesne sekvence v 'sedanjosti', sam tepež, zgodba, misije ... pa v najboljšem primeru povprečno. AC2 trilogija pa Black Flag še najljubši, pa že tistim bi dal največ 7 v Ćamir beležko, cela serija je pa nekje v 5-6 coni.

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...