Skoči na vsebino

Trenutno igram [12/2021]


Priporočeni prispevki

če piše da se mu ne da ffs :D dvomim da komaj čaka da mu Mantis bossi ene 20x zapored navijejo tipalke in popljuvajo pokrovko

 

 

Weraziel reče pred 1 minuto:

Jaz sem malo v precepu in sem ta vikend hkrati začel Rocket League, Uncharted 4 in Hollow Knight. Vse troje mi je všeč, samo nič se mi ne da

 

Uncharted 4 na normal pa sam gas, igra se sam od sebe pa ful ti bo luštno

Povezava do prispevka
5Stringed reče pred 4 minutami:

Pridi z menoj razturavat v Rocket League

 

Iz Gold I ranka boma prisla v Bronze I in no time, pa se rejđal ne bos zarad randomov v matchmakingu

bom ti pisal doma

 

 

sej pomoje sem polovico Uncharteda 4 že preigral, ampak ful ni izziva v temu špilu, ne pri ugankah, ne pri platformingu, ne pri streljanju. Bolj interaktiven film kakor karkoli drugega. Medtem ko za Hollow Knight pa nisem imel cajta, pač malo sem igral, kupil nekaj v shopu, to je pa to. Počasi, samo ne vem zakaj me je konec Days Gone tako zabediral, da se mi nič razen FIFA in Rocket League ne da igrat

Povezava do prispevka

Sicer pa poglej iz te perspektive

 

Od treh spilov mas na izbiro mediocre platformerja, ki lahko tezkokategornikom tipa Dead Cells, Salt & Sanctuary ter Noita samo zlosci mokasinke, en story driven spil, ki se mu moras posvetit, pa si ze sam ugotovil, da mu manjka izzivov in pa navidez mindless nabijanje fuzbala z remote controlled avteki, ki je se najbolj zasvoljivo od vseh treh izbir

 

Odlocitev, je vasa!

Povezava do prispevka
5Stringed reče pred 5 minutami:

Sicer pa poglej iz te perspektive

 

Od treh spilov mas na izbiro mediocre platformerja, ki lahko tezkokategornikom tipa Dead Cells, Salt & Sanctuary ter Noita samo zlosci mokasinke, en story driven spil, ki se mu moras posvetit, pa si ze sam ugotovil, da mu manjka izzivov in pa navidez mindless nabijanje fuzbala z remote controlled avteki, ki je se najbolj zasvoljivo od vseh treh izbir

 

Odlocitev, je vasa!

lmfao-lmao.gif

  • Račka +1 3
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
Galko reče pred 20 urami:

in kje iščeš razlage, na Kulinarika.net? 

 

+ carski liki

+ carska zgodba

+ eden bolj moških likov ever

+ do stropa nabasan špil z mini igrami

+ tona zadev za počet

+ carski brutalen combat (doker 100ič ne vidiš eno in isto)

+ najbolj whack odfukan japonski humor, kar ga je bilo kjerkoli v špilih

 

 

No, glede likov ne morem reci, ampak po dialogu v prvi uri in pol deluje kot dialogi v pokemon igrah. Sploh mi je tečno ker ni voiced v angleščini. Potem mini iger ne maram. Vsaj kar sem na začetku igral. Recimo karaoke so tok cheap guitar hero, da bi v parih minutah skiciral bolj pregleden in očem prijazen UI. Ni kvalitete...

Combat je zelo lesen. Ves čas sem samo upal, da bo hit connectal, al pa bo zglitchal in udaril nekam na stran. Japonske fore pa ne delujejo glih pr men. Ni moj stil humorja.

 

Pač veliko teh plusov so pri meni minus. Pač ni za mene. Tak deluje kot igra, ki ne ve kaj bi bila. Marmelado, kečap in japko v toast, zdaj pa uživaj.

 

Hernier reče pred 11 urami:

Ma dobre igrice so Yakuza, pač niso highest of tiers, ampak glede na to, da dostikrat igraš neke 3/10 igre po 40 ur, je mal hecno, da si zbrisal Yakuzo po eni uri :D

Yakuza bi bla zame easy 1 do 2 po tem kar sem videl do sedaj.

 

 

Recimo dialog na začetku, kjer te ustavi random človek in ti začne razlagat, da moreš investirat v sebe. Seveda tudi tvojemu karakterju ni jasno WTF govori. Na kar mu še parkrat to na različne načine pove  in rečeš, da nisi na to tak še študiru. Hvala.

S tem je mislil, da odpri meni in skuri denar, da dobiš več skila.

WTF does that meven mean? Kje je tu immersion? Pač igra kjer so noter površno nametali 1000 stvari, da na koncu zgleda kot raztrgan pajac. Bljak!

Da ne omenim, da se pred temu stepeš z dvema tipoma, zato da iz njiju izgine alkohol. In en kliče drugega da je star, med tem ko imata isti model face. WoW quality.

 

 

Mogoče je tudi krivo to, da v igri ne iščem nešteto slabo izpeljanih aktivnosti, ampak, da igra izpelje tistih par dobro. Potem pa switcham na drugo igro z drugimi mehanikami.

uredilo bitje MaDrung
Povezava do prispevka
5Stringed reče pred 9 urami:

Project Zomboid nabijam

 

Gladko najboljsi zombie survival spil trenutno na izbiro, ce ne najboljsi pa vsaj najbolj addicting za igranje, pa mi se ni uspelo pridit cez dve bajte v neighbourhoodu brez, da me horda overruna. UI je se najbolj sibka tocka spila, ki ni idealen in rabi nekaj privajanja, ampak modifikacije za spil... Neverjetno :D

 

 

Sem vam razlagal, da je noro dober špil! Ej dej gremo kakšno MP kampanijo udart? Jst zdej mau več kot 1 mesec preživim in se imam za izkušenega hehe

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 22 minutami:

Men so bili bossi in mini bossi na hard zajebani za popizdit. Tarota sem ponavljal ene 10-15krat lol.

 

pr Wooden Knightu sem bil bolj nasponan po fightu (jebena predfaza), Taro druga faza pa hudo pojaca, en sam weak point sparas zanjo, pol pa sam dodge hit. dost stresno adrenalinsko

uredilo bitje g. Profesor
Povezava do prispevka
5Stringed reče pred 23 minutami:

Ce zapravis tist Epic kupon za CP, ti bom v spalnico spawnal eno hordo zombijov v Project Zomboid, ko zalaufam server :D

 

hahaha 

Ma še vseeno me enkrat mika obrnt igro, ker sem fen Cyberpunk ZF-ja :D 
Mogoče bi res raje vrgel tale denar v Keno in se zabaval

Povezava do prispevka

Majo W4 v planu, ja. Pa ker je velik folka zapustil CDPR, so začel modderje zaposlovat da zrihtajo probleme Cyberpunka, medtem ko ena ekipa dela naprej na DLC contentu

 

All in all CDPR se pridružuje Blizzardu in UbiSoftu za pizde, ki ne dobijo več mojega keša razen če bi res 10/10 špil izdali

 

Povezava do prispevka

lol ja, ampak uni res pomembni pisci in designerji so šli v zadnjih dveh, treh letih, taisti k so bli del Witcher3 ekipe 

 

ne vem za en RPG že od Kotorja/Gothic 2 dalje, ki se ga je splačalo igrati Day 1. Witcher 3 je še pred prvim velkim DLCjem že bil spoliran, za Cyberpunk so ga pa izdali še preden so ga sploh dokončali in v takem okolju greš raj studio zamenjat

 

bom spremljal kam so odšli, tako kot starci, ki so šli iz Bioware-a

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...