Skoči na vsebino

Trenutno igram [12/2021]


Priporočeni prispevki

MaDrung reče pred 4 urami:

Battletech

2/10


Na polno ne strinjam, razen z zadnjim, da se dolocene misije ponavljajo in so po istem kopitu. Se zmeraj pa dost boljse kot recimo Gears Tactics, kjer igras res ene in iste 4 mandatory side misije na 4 razčlicnih mapah.

Po opisu sodeč te je zgleda ziritirala UX/UI izkusnja pa si potem z jezo igral naprej. Jst nisem mel nobenih podobnih problemov, isto z orozji, opremljanjem itd?
Ne igrat jezen, bodo opisi bolj objektivni :)

Najslabsa strategija zadnjih 10 let, give me a break.

uredilo bitje seattle
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 9 urami:

Ob izidu je bila igra dosti bolj v kurcu, kar se tiče performancea. To je igralo veliko vlogo pri tem kake ocene je dobivala.

Plus to da jaz igram dve leti po izidu na močnejšem hardware-u. Pozabu sm omenit tud pretirane nalagalne zaslone za 10 sekund neke scene, to je tud kar smešno.

 

Samo overall je pa dost fajn špil, škoda da je Sony skenslal dvojko. 

Povezava do prispevka

It Takes Two: Holy shit ta igra je pure fucking fun :avadodo: Smo komaj v drugem poglavju pa se je igralo že na hudo veliko načinov obenem pa je vseskup povezano z zelo všečno grafiko ter odlično zgodbo, humorjem ter igranjem glavnih akterjev. Od nominiranih si je tale igra definitivno najbolj zaslužila TGA GOTY (ker pač Returnal ni bil nominiran ;) )

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 50 minutami:

Jaz sem včasih mel te OCD probleme, z leti izginejo. Brez problema fuknem Valhallo in open world smeti v kanto.

Jaz sem pa si želel ta OCD, sploh ob nakupu 360 so mi bili achievementsi res fun. Se spomnim, da sem si za COD 4, prvi Assassin's Creed itd. celo sprintal achievement liste in potem črtal skozi. Ne spomnim pa se točno, kdaj je to bilo, pomoje kak prvi ali drugi letnik gimnazije. Pol pa sem kupil še PS3 in mi je v bistvu imel precej slabše narejen trophy system (na 360 si mel skos unih 1000 točk na AAA game in si lepo gledal, kako se filajo) plus dosti iger na PS3 na začetku sploh ni imelo trofej, nekatere ala Ratchet and Clank jih niti nikoli niso dobile, tako da me je komplet minilo

 

Zdaj imam drug problem, da mi je v teh igricah čisto kjut kdaj delat stranski stuff (AC, Ghost of Tsushima), ampak ker delam stranski stuff, mi zmanjka energije za main quest, pol pa ne končam niti osnovne zgodbe :D. Sem pa tudi izrazit hater pretiranega števila stranskih aktivnosti in tudi moti me mentaliteta "saj ne rabiš delat stranskega stuffa, kaj te briga". Ja pismo no, to je tako kot da bi v romanu imel nekih 10 spin-off poglavij, ki "jih za glavno zgodbo ne rabiš prebrat", ja tak roman bi ja vsi pljuvali. Ves content mora imet nek smisel, sicer je smeče in ocene v ćamir beležnici sam padajo 

Povezava do prispevka

PS3 je dobil Trophyje naknadno po izidu, zato jih tudi prve igre nimajo in men so se vedno zdele brez veze, umetno podaljševanje igranja... sploh kakšni neumni ala s tem pa tem orožjem naredi 100kilov... fuck, še vedno sovražim to, ker te sili v igranje kot ti ne paše, pač ja je fun, ko lahko primerjaš kolk jih je kdo pobral, samo men to nikol ni bilo nekaj, sem pa pomagal kolegom do raznih glupih, sploh v Geararsih in Halotih... del pejt pa se nastav, še 10x te morm... :wub:

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
Bessie reče pred 46 minutami:

PS3 je dobil Trophyje naknadno po izidu, zato jih tudi prve igre nimajo in men so se vedno zdele brez veze, umetno podaljševanje igranja... sploh kakšni neumni ala s tem pa tem oroćjem naredi 100kilov... fuck, še vedno sovražim to, ker te sili v igranje kot ti ne paše, pač ja je fun, ko lahko primerjaš kolk jih je kdo pobral, samo men to nikol ni bilo nekaj, sem pa pomagal kolegom do raznih glupih, sploh v Geararsih in Halotih... del pejt pa se nastav, še 10x te morm... :wub:

Tole. Večina iger ima res brezvezne in nezabavne achievemente.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Odličen špil, vrhunska grafika in optimizacija (super loading time), ampak za starega Souls muhca je po 20ih urah že konec, čeprav sem pobiral vse iteme pa res ful cajta zgubu z grindanjem soulov in materiala za nadgradnjo orožij. Bossi so prelahki, umrl nisem niti enkrat razen pri pederskem Dragon Godu, ki je pač krneki od fighta in sem ga ponavljal vsaj 10x :rofl:

 

Mogoče je pomagal tut to da sem jo že na PS3 parkrat obrnu :D

uredilo bitje vlaho
Povezava do prispevka

hitri update

jutri igram démon lelkek

Halo sem pa proti koncu. Meh... Neizkoriščen "open world" v katerem imaš za početi manj, kot pa v PS4 Spajdermonu
Ni SMGjev, ni dual wielda. MP je pa še vedno proper zadeva. IMO so visoke ocene zaradi BF2042, ki je še vedno v katastrofalnem stanju.
Oblečena Cortana/10

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...