Skoči na vsebino

Trenutno igram [12/2021]


Priporočeni prispevki

Zdaj si moram prav vzet par minut in nakucat dogajanje v decembru.

 

Iskreno rečeno ta mesec pri meni igričarsko izgleda tako: :panika:

Kot se za praznike spodobi, je namreč za precej meni ljubih špilov decembra izšel kak velik patch z novostmi; pol pa se odloči, kaj igrat z omejenim časom :P

 

Najprej sem nekaj razmišljal, da bi v No Man's Sky šel opravit par ponovljenih misij za redke goodije, pol pa so v TD RTS Age of Darkness dodali novo herojko Aelis in sem jo šel sprobat. Isti dan se je začel še Steam Autumn sale.

 

Par dni pred tem sem na jutubu gledal ta opis vesoljske gradbeno/kolonizacijsko/alienske igre Genesis Alpha One, ki je bila na jesenski razprodaji znižana za 75%; to je pol postalo moje novoletno darilo samemu sebi :D Špil sicer izgleda kot kak unity alpha build, je pa zato igralnost toliko boljša, vsaj za vesoljske navdušence. Dober opis iz reviejev:

 

Navedek

Just a note,
this isn't an action packed fps. It's a slow space ship management game.

Think FTL meets Alien.

 

No, potem sem žongliral AoD in GAO do 15. decembra, ko je za Barotraumo izšel božični patch, kar je bilo seveda tudi treba sprobat. Do danes zvečer sem torej izgledal nekako tako:

 

giphy.gif.1c4a57348caddfcd245125655f6ae3c9.gif

 

Pol pa prej čekiram novice na Hop.si in preberem, da je včeraj Project Zomboid dobil največjo posodobitev doslej...

 

F M L :wacko:

 

Anyway, zdaj si grem zloadat (še) to, vam pa puščam nov trailer :)

 

 

 

uredilo bitje Tom7i
Povezava do prispevka

Flipping death

7/10

screenshot05?v=2021120520

Preprosta wacky igra v kateri fašeš šiht gospoda smrti in lahko prevzameš telesa ljudi v temu papirnatemu svetu. Animacije so smešne, gameplay preprost, dialogi so OK. V igri rešuješ določene naloge na humoren način. Igra tudi ni pretežka, saj so ti ves čas na voljo slikovni namigi.

Povezava do prispevka

2Pred par dnevi obrnu Mortal Shell. Men je bila kr kul igričica. Malo nespolirano bojevanje, sam kljub temu dober art dizajn in vzdušje. 7/10

 

Sedaj pa se mi je zaluštalo mal Christmas igranja, pa ne vem kaj od tega bi raje vzel:

unknown.png

Nekako me še najbolj mikajo Psihonavti2, ampak dilema ostaja. Dejte mi predlagat. :D

Povezava do prispevka

Js pa končno pršu do mal dopusta in upam, da bom lahko bolje spal. Sm dal vse ostalo na stran in bom nadaljeval s Sekiro :)

 

Danes še oddelam božično večerjo pr moji, pol pa zaklenem vrata in ublazinim stene. :D

 

Morem pa bolj natrenirat deflectanje, ker sem se do zdaj bolj posluževal dodgeov.

uredilo bitje MaDrung
Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 1 uro:

Challenge je bil, ko ni bilo sejva 😄

 

Sej ta susspend cycle je cist primerljiv s tem da das konzolo v rest mode. Dobesedno nic ne spremeni kar se tice same igre, razen to da ti ni treba skrbet ce slucajno zmanjka stroma, al pa ce gres igrat drugo igro vmes. 

 

Pac ne me narobe razumet, spil je challanging, sam spet pa ni neki na nivoju kakih drugih iger. Vse mehanike osvojis kar hitro, in enkrat ko dobis grappel rata spil svinjsko lahek ko ze v prvi coni dosezes vse iteme.  

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 17 urami:

 

Sej ta susspend cycle je cist primerljiv s tem da das konzolo v rest mode. Dobesedno nic ne spremeni kar se tice same igre, razen to da ti ni treba skrbet ce slucajno zmanjka stroma, al pa ce gres igrat drugo igro vmes. 

 

Pac ne me narobe razumet, spil je challanging, sam spet pa ni neki na nivoju kakih drugih iger. Vse mehanike osvojis kar hitro, in enkrat ko dobis grappel rata spil svinjsko lahek ko ze v prvi coni dosezes vse iteme.  

 

 

Challenging je bilo, k si bil zjeban od 3,4,5 urne seanse in nisi mogu suspendat igrice

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 18 urami:

 

Na "uho" mi je prišlo, da največ uporabljaš PS5 in mobitel (PC pa malo). Našel sem nekaj prfect za tebe. A se kaj lifta?

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.JokeGames.IronMuscleBTC&hl=sl&gl=US

 

 

Tnx, bom downloadal 😄😄 se je zacel liftat spet, sm mel 14 dni pavze (u izi bolan +  zlomljen prst, zdj se je pa tolk zacelil, da lah kljub zlomu treniram)

Povezava do prispevka

World of Warcraft... Ja vem :D 

 

Ampak igre nisem več kot 10 let igral in noben novi naslov me ni potegnil notri + manjkajo mi MMORPGji k pijancu flaša vina.

Kupil 60 dni game time pa Shadowlands expansion... Na izi sem začel... Ne gledam nobenih guidov pa kakšnih elitnih youtuberjev itd. Sam počasi po svoje uživam.
Upam, da v prihodnje najdem kakšen kul guild za socializacijo, ker mi tega kar manjka. Aja pa WoW je daleč od mrtvega tbh

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...