Skoči na vsebino

Priporočeni prispevki

DaCapo reče pred 25 minutami:

@urby20: za moj okus imaš volan čisto predaleč od ekrana. Drugače pa coOl. 

Ma pomoje samo izgleda predalec, ker sem slikal sirokokotno, da sem lahko zajel vse.

 

Se matram sedaj v GT7, mislim da sem s kontrolerjem boljse vozil, ceprav sem se premetaval cez cel kavc :D

Povezava do prispevka

@Ethan: o čem točno ti sprašuješ? :) 
 

@urby20: aha, OK.. ker na slikah zgleda (vsaj zame) res daleč. Ali pa sem pač jaz bolj slaboviden oz. navajen, da imam ekran dobesedno nalepljen pred nosom. Predvsem pri simulacijah, seveda. 
Noben kontroler pa ti ne more zamenjati volana. To je pač no-go, vsaj ko se enkrat malo navadiš. Na kontroler se vozi kvečemu povsem arkadne dirkačine ali pa kakšne motorje. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 6 urami:

Nek podobn stol ma frend, ne vem a se pri tvojem da to nastavljat, samo na njegovem je mene dost motila bližina volana. Držal sem ga s čist pokrčenim rokam, pozicija je pa fiksna. Drugač pa hud volan, probaj po parih dneh nazaj na pad 🤣


Da se zamakniti plosco na kateri je volan pritrjen za nekaj cm naprej nazaj (potrebno previjaciti) ter naklon volana se da enostavno nastavljati.

 

Se nekaj me zanima, in sicer vijak s katerim je volan pritrjen na glavno os (servo) je sel notri ful na trdo in niti ne do konca, je to ok?

7CAA647D-218A-4FBC-B743-D622CAB7D60C.jpeg

uredilo bitje urby20
Pozabil dodati sliko
Povezava do prispevka

Iiiii, krasno tema napreduje, bravo @Šimšalamima Huhu.

 

Je kdo ki guli tudi ACC? Še vedno se lahko pripeljete na kako GT4 dirko na slo-racing. Serija prijazna začetnikom, nekako nudi vstop v GT3 prvenstva.

 

Se moram spravit in poslikat še svoj set. 

 

Pa tisti ki še iščete volane, moj nasvet, vedno jermen pred zobniki. Pa pedala če dobite kje taka z load cellom, obezno raje 2 pedali, kot 3 za isto ceno, če ima load cell. Ne vem kdaj sem nazadnje potreboval sklopko, če pa že jo večina novejših volanov simulira na dodanih padle šifterjih.  

 

 

Povezava do prispevka

@urby20 ta vijak je bolj tako, tako...sam ga sploh nimam več, saj se je izgubil, pa nikoli nisem imel problema, da bi volan popustil, se odmontiral.

Gre pa za majhen vijak in plastiko, pa ne privijaj preveč :)

Torej je res, da je ta stol stabilen?  Nisem verjel, da je stol, ki zgleda bolj za na plažo lahko dober, pa nisem kupil.

ACC je zdaj 13€(tam nekje), za tiste, ki imajo ps+

uredilo bitje Logihack
Povezava do prispevka
Logihack reče pred 4 minutami:

@urby20 ta vijak je bolj tako, tako...sam ga sploh nimam več, saj se je izgubil, pa nikoli nisem imel problema, da bi volan popustil, se odmontiral.

Gre pa za majhen vijak in plastiko, pa ne privijaj preveč :)

Torej je res, da je ta stol stabilen?  Nisem verjel, da je stol, ki zgleda bolj za na plažo lahko dober, pa nisem kupil.

ACC je zdaj 13€(tam nekje), za tiste, ki imajo ps+


Res je, stol je glede na prvotni izgled neverjetno stabilen.

 

Kako pa je z volanom kar se tice updata, jaz mislim da imam gor ze najnovejo verzijo glede na to, da ze na skatli ter na stikalu pise ps5?

Povezava do prispevka

Pfff valda sklopko, pa h-shifter, kaj boš zganjal heel-and-toe na paddle na volanu? Ko loviš rit AE86 po japonskih prelazih je pol vzdušja in skilla to, da maš sklopko na pedalu.

Urby če greš brat mal reddit o tem volanu jih ima večina neke probleme s tem vijakom, oz probleme z vprašanjem kaj z njim, tako kot je zgleda čist fabrško, če te moti lahko tud daš krajši vijak. S tem da je bolj opcijski že v štartu.

Povezava do prispevka

Se splača kupiti ACC, če imam AC? Je vozni model enak? Grafika boljša? Ocene niso ravno visoke, ampak verjetno na račun tistih, ki igrajo z joypadom ;)

@urby20 najboljše, da volan priklopiš na PC, pa boš takoj videl, če je potreben update. Ampak, če ti vse dela ok, se ne obremenjuj, hehe

Povezava do prispevka

@Logihack na kateri platformi? Na konzolah sem bral da ni bil zadnji update nek smooth ride.

 

Sicer sta pa to razen imena čist drugi igri, fizika je druga, ACC upošteva efekte spojlerjev na tok zraka in tako recimo nastavitve na nosu avta vplivajo na obnašanje difuzorja, uporablja pet točkovno simulacijo gum, kar v praksi pomeni, da je samo del gume na drugi podlagi in višini (AC ima zaradi tega probleme s konsistenco obnašanja na bankinah), grafični pogon je unreal engine, ful bolj celovit je sistem pravil, kvalifikacije, menjave voznikov itd. na dirkah, zvok je res bomba ...

"Minus" je, da je to sim gt3 prvenstva, so dodal še par gt4, cup in challenger avtov, samo ne boš vzel street legal alfe in šel na nordschleife. Plus je, da so avti v nulo, fizika od gum direkt s Pirellijevih podatkov itd.

Povezava do prispevka

Platforma bo od naslednjega tedna naprej ps5, hehe....glede na vse igre, katere so se nabrale, se je mali odločil ostati zvest sonyju. Ok sem rekel in takoj zrihtal novo konzolo, buahaha...sicer je pa zdaj pravi čas za prodajo ps4pro1TB, saj bom zanj dobil več, kot sem dal :). Lepi časi za nekatere ;)

 

Ok, bom torej moral kupiti še ACC in F1 2021 legends(trenutno v akciji). Potem bodo kupljeni vsi naslovi, vredni volaniziranja na Sonyjevi konzoli :)

GT sport, GT7, Dirt rally 1,2, AC, ACC, f1 2021. Je še kaj vrednega?

 

 

 

Povezava do prispevka

Project Cars 2 menda ni slab, je na bolj simcade, ima pa ful nekih prog in avtov, lepo grafiko, vremenske razmere itd. Ne vem samo kok je dodana vrednost pri dveh GTjih.

 

Jaz sem si mal nastavljal rig, premaknil sedež in pedala za drugo pozo. Bi probal kako je, samo ne morem, ker se je s sedežem vred vozil tudi maček, ki še zdaj očitno tuhta kako najbolj optimalno odvozit šikano v Spaju ....

 

277870269_697012781488253_5272350524968350513_n.jpg.d80f96b93e146326fb8b8d0414dec09f.jpg

Povezava do prispevka

PC2 bom kupil, ko bo 5-10€. 

PC je torej vedno slabši, od dvojke? Tako vsaj berem. 

Ma itak imam dosti za vozit, saj še vedno volan samo gledam. Pedala so pa še vedno nova. Kar igram je gt7 na joypad, pa še to samo na kratko. Vseeno sem naredil vse licence in nekaj misij. Za zlatom, se glede na situacijo nisem pehal, a komaj čakam, da bom ready za resno volaniziranje. Upam, da pa takrat bo Alfa že v garaži. Vsak dan gledam legendary, pa ni in ni.

 Bom pa res v zbirko dodal še f1. Tisto, kjer lahko vozim kot nacional Ayrton, hehe. Ko je leta 1994 šel, sem nehal spremljati f1. Zdaj, ko se je vrnil v igri, bom f1 vozil  ;)

Povezava do prispevka
Logihack reče pred 49 minutami:

Upam, da pa takrat bo Alfa že v garaži. Vsak dan gledam legendary, pa ni in ni.

 

Katero to gledaš, 155 ti V6? Ta je bila na začetku enkrat med navadnimi rabljenimi.

 

kirurg_frankfurt reče pred 14 minutami:

Fantje, zanima me, ali je mozno kuputi fanatec dd pro volan preko kaksnega slovenskega trgovca? Ce ni, kaksna je alternativa? Je to samo fanatec eu uradna stran?

 

To je pomoje tok nov in popularn model, da ga še en čas ne bo prav lahko dobit third party. Kaj pa te moti pri uradni stran?

Povezava do prispevka

Ja, to alfo čakam. Ampak naj bi bila pod legendary...

 

Funatec sem imel že na lagerju na njihovi uradni strani. Sem se potem premislil....ne vem kje je težava? Bolje pri njih, kot pri kakšnem našem nategunu ;)

uredilo bitje Logihack
Povezava do prispevka
kirurg_frankfurt reče Dne, 5. 4. 2022 at 14:09:

Kup bi na firmo pa ne vem kako je z ddv oz ne vem tocno kako me bodo se obrali ko bo narejen uvoz iz UK. Je ze kdo kupoval po brexitu od njih?

 

Od kje info, da pošiljajo z UK? Fanatec (Endor AG) je lociran v Nemčiji.

 

Logihack reče Dne, 1. 4. 2022 at 8:49:

Torej je res, da je ta stol stabilen?  Nisem verjel, da je stol, ki zgleda bolj za na plažo lahko dober, pa nisem kupil.

 

Jaz imam na Challenge-u Indigo lime mod, ki še nekoliko poveča togost.

https://www.ebay.com/itm/254850400168?hash=item3b56447fa8:g:zJYAAOSwQ-NgFXvk

 

Glede ojačitev sem povpraševal na spodnji strani, ampak na njihovo ponudbo čakam že cca. 1 mesec.

Spletna stran je precej nepregledna, sicer so izdelki pretežno s pločevine in izgledajo solidno.

https://www.lowdownshifter.com/product.html

Povezava do prispevka
kirurg_frankfurt reče pred 2 urama:

Kje pa je ta ponudba? Lahko link?

https://www.amazon.it/gp/product/B07W6JB7N7/ref=ox_sc_act_image_1?smid=A11IL2PNWYJU7H&psc=1

 

Sedaj vidim, da shifter ni več na voljo (nov je bil 34 EUR).

https://www.amazon.it/gp/product/B00ZWOUH4S/ref=ox_sc_saved_image_1?smid=&psc=1

Tale je rabljen.

 

Poštnina za oboje skupaj je bila 8 EUR.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Jaz pa po dobrem mesecu že razmišljam, da bi se znebil te navlake... :ninja:

Nikol mi neki  ni blo za dirkat, pa sem mislil, da zato k nimam volana, ampak ni blo to ne... enostavno ni isto, k če je zares.

 

@ke_kit a kupiš komplet G29+mnenjalnik + UVi stojalo? Vse praktično novo in že sestavljeno... ajde v uporabi mogoče 2 uri GT Sports... ... saj pol mi bo žal, sam jebi ga.

 

Recmo 350€ za vse skupi brez dostave, jaz sem dal okol 400€.
 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...