Skoči na vsebino

[sveta vojna] PC vs Konzole


atomic

Priporočeni prispevki

jp jp, low-key se hvalim da vem kako dela SEO :D 

 

ne morš tko no, uletiš na forum, napišeš en random comment pol pa na koncu še en sladek link na spletno trgovino, nikome ništa, mislim a smo za to dajali Febotu v šparovček / škrtali z zobmi ko je sadhu ratal superadmin

Povezava do prispevka
Galko reče Dne, 21. 7. 2022 at 21:09:

ne morš tko no, uletiš na forum, napišeš en random comment pol pa na koncu še en sladek link na spletno trgovino, nikome ništa, mislim a smo za to dajali Febotu v šparovček / škrtali z zobmi ko je sadhu ratal superadmin


Ravno ob pravem času, @Galko!  Sprašujem v imenu kolega :

"Moj sin bo do konca poletja splovil spletno trgovino. Nekaj iger, nekaj gaming opreme in dodatkov, tudi kakšne zbirateljske zadeve... Otvoritvene akcije, popusti (kjer se bo le dalo), poštnina po ceniku dostavne službe (pri nakupih nad xx€ seveda brezplačno), točke zvestobe ob vsakem nakupu itd. Ali lahko uletim na forum in prilepim kak commercial link - povezavo na spletno stran?"


  

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Chenier reče pred 24 minutami:

Razen, če je ta kolegov sin v resnici DaPubec, pol mu pogledamo skos prste ajde 


Malce ga bom sicer "distanciral" od našega kultnega Mn3njala. Tu smo večinoma vsi res na tekočem glede najboljših dealov, poleg tega smo tudi precej stara generacija, ki ne palimo na to in ono. Predvsem pri random nakupih v SLO trgovinah. In velikokrat se najde tudi kdo, ki zgolj apriori nekaj kurca (ampak to je itak povsod in slej ko prej bo dobil trdo kožo). Ga bom pa prepričal, da bo dal popust za Mnenjalničarje, npr. Koda Mn3 Prijateljev :) .  In če bo zadeva OK štartala bom z veseljem kdaj pa kdaj podelil kak link v skladu s pravili oglaševanja.

@Chenier: itak sem vedel, da boš uganil iz prve ;) 

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 7 minutami:

Kaj mali je odprl s.p.?


Seveda še ni. Zaenkrat dela na spletni strani, čekira dobavitelje, pripravlja vse živo kar je pač potrebno v tem biznisu, ni da ni... Dogovarjava se o podrobnostih... Pestro v glavnem. ;) 
/pustimo to debato za drugič oz. v kakšni drugi temi. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

@Chenier: Jaz ga itak podpiram. Ker tudi vem, da dela z dušo. Mlad je še, pa gamer na polno.. po drugi strani pa je skoraj pretirano dobrosrčen in pošten. Zato bi kupcem oz. nekemu "communitiy" rad nudil res čimveč. Mogoče so zgolj mladostniške sanje, ampak zagotovo pa bo dobil veliko izkušenj za naprej.  Živi bili pa videli! :) 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 23 minutami:

@Chenier: Jaz ga itak podpiram. Ker tudi vem, da dela z dušo. Mlad je še, pa gamer na polno.. po drugi strani pa je skoraj pretirano dobrosrčen in pošten. Zato bi kupcem oz. nekemu "communitiy" rad nudil res čimveč. Mogoče so zgolj mladostniške sanje, ampak zagotovo pa bo dobil veliko izkušenj za naprej.  Živi bili pa videli! :) 

 

ce se stacuna ne bo imenovala dabupec, bom zelo razocaran

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 5 urami:

Malce ga bom sicer "distanciral" od našega kultnega Mn3njala. Tu smo večinoma vsi res na tekočem glede najboljših dealov, poleg tega smo tudi precej stara generacija, ki ne palimo na to in ono. Predvsem pri random nakupih v SLO trgovinah. In velikokrat se najde tudi kdo, ki zgolj apriori nekaj kurca (ampak to je itak povsod in slej ko prej bo dobil trdo kožo). Ga bom pa prepričal, da bo dal popust za Mnenjalničarje, npr. Koda Mn3 Prijateljev :) .  In če bo zadeva OK štartala bom z veseljem kdaj pa kdaj podelil kak link v skladu s pravili oglaševanja.

@Chenier: itak sem vedel, da boš uganil iz prve ;)

Če imaš vsaj kanček soli v glavi, ga boš odvrnil od posla, ki je na slo trgu usojen na propad.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 11 minutami:

Če imaš vsaj kanček soli v glavi, ga boš odvrnil od posla, ki je na slo trgu usojen na propad.


Been there done that..  Ampak je trmast in sem mu pač rekel: Poskusi, pa bomo videli. 

Vsekakor boljše, kot da drka k*** in 24 ur nabija igrice. Če ne drugega, bo vsaj nekaj izkušenj pridobil.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Drgač naj malo počekira ta market energy drinkov, se mi zdi, da je tega dosti malo v Sloveniji. Te razne energy drinke, ki jih sponzorirajo razni pewdiepie-ji, ko imaš prav okuse po njihovih željah. G FUEL in to. Se mi zdi, da bi se to dobro prodajalo na gaming shopu, ker so prav brandane na igričarje, pa dvomim, da jih kdo v SLO že dila, samo vprašanje, kako je z dobavitelji. V glavnem, to se mi zdi zdaj kar realna šansa za neki naredit, dočim igrice in večina gaming opreme je dosti dobro pokrita. Tako da naj pogleda sceno energy drinkov. Zahvali se mi lahko potem 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 uro:

Been there done that..  Ampak je trmast in sem mu pač rekel: Poskusi, pa bomo videli. 

Vsekakor boljše, kot da drka k*** in 24 ur nabija igrice. Če ne drugega, bo vsaj nekaj izkušenj pridobil.

To ti dam čisto prav.

Kje pa se mu je rodilo zanimanje za tole?

Povezava do prispevka

Gaming in pač to kar spada zraven itak, glede časa pa niti ne.  Se namreč kar zaveda, da je najprej treba končati šolo itd..  Res se mu gre zgolj za nek izziv in pridobivanje izkušenj, oz. da malo potipa teren in online trgovinsko dejavnost. Vsaj zaenkrat. Pa preveč dobrega srca je in bi rad po eni strani ustvaril nek "community". Moram ga precej na kratko držat, da ne bi že v štartu vsakomur drugemu kar zastonj delil robe. :)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...