Skoči na vsebino

[sveta vojna] PC vs Konzole


atomic

Priporočeni prispevki

atomic reče pred 5 urami:

Ne vem jest zdej mal na PCju samo probal in so neka kolcanja, ampak vse maxed @ 3440x1440 pa mi grafična skače med 35-70% obremenitve, ker je 60fps locked. Roko na srce, grafika je soooo last gen :)

Sej je pravtako tud izšel špil na last genu :D

Demon's Souls Remake ima jačo podobo fix, to ni nič kar nismo vedli pred izidom

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 uro:

Sej je pravtako tud izšel špil na last genu :D

Demon's Souls Remake ima jačo podobo fix, to ni nič kar nismo vedli pred izidom

Mislim na konc dneva mi je to najmanj pomembno ampak god dammit japonci no, a bi blo tok tezko narest en from spil s carsko grafiko :D

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...

Mojih pet minut,...

 

Mah kaka vojna,.. Sigurno ni vojna, ko je mašina, ki je tm-tm vsaj trikratnik cene še vedno. Ne rečem, da se ne da zgradit za ceneje od 3X, če najdeš second hand komponente ali vsaj relativno ugodno najdeš GPU in bi se dalo diskutirat kje med 2600,2700 in 3600TI točno tele konzole so in kje bodo na koncu generacije.

Sploh kar se tiče teh noro visokih rezolucij,.. DSSL,FSR in podobi algoritmi so pa godsent. Seveda Pcjaši, ki imajo max 2K monitorje (verjetno večina še fura 60hz 1080p) sploh ne vejo za kaj se gre in potem se nekaj duvajo.,.. Look muh 200fps

Da o tem da o nesluteni hitrosti vsega lovdanja na PS5 sploh ne govorim,.. Ok je hitro tudi na mojem rigu, vseeno pa ni pa tako hitro.

 

Največji plus PCja je še vedno naveza Daemon tools(zdaj celo to ne rabiš)/iptorrents

 

PS: Tale Halo infinite je težko precenjeno sranje ali pa imam enostavno tako nepredstavljiv odpor do vsega MS. Ni slabo ampak tole me pol tolko ne vleče kot mi je dogajal Halo1 in Halo2

 

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka

Meni je Halo 1 še danes pure fun, edino k sm kadarkoli igral na najtežji težavnosti pa da mi je blo zabavno igrat

 

Tok hype izziva v Halo Infinite žal ni. Pač vidi se, Bungie so imeli en fantastičen run s tremi špili, ki so bili SP in MP na višjem nivoju kot to velja za konzolne shooterje

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
  • 3 mesece kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...