Skoči na vsebino

[sveta vojna] PC vs Konzole


atomic

Priporočeni prispevki

Mater, poslušam tle kako je sfukan gaiming na PCju in kak moraš 3d mark laufat, da kar koli dela ... Ej, 3d marka nisem nikoli zalaufal v 30+ letih od kar mam PCje.

Edino zajebancije ki se jih v živo spomnim so ble v času DOSa, ko sem se jebal z autoexec in config al pa še z extended memory. Vse ostalo je blo bolj al manj zbugano programovje (ki je z leti postalo slabše :/ )al pa nesledenje navodilom v crackih. Zadnjih 10(vsaj) let se ne spomnim, da bi mel probleme z igrami, ki ne bi bili krivda same igre, ki so bolj ali manj neigrive day1 brez patcha.

 

Povezava do prispevka
darksaga reče pred 10 urami:

poslušam tle kako je sfukan gaiming na PCju in kak moraš 3d mark laufat, da kar koli dela

Natanko en post od Gatsuja, pa še tisto je napisal v pretekliku (saj smo valjda vsi kdaj pa kdaj testirali kolk je močna nova/upgrejdana mašina). Dejmo malo umirit podivjane konje. :D

Povezava do prispevka

lol člouk bi mislu da so na temu forumu sami 12letniki,  tole je trenutno up there z najbolj brezveznimi debatami, kjer bo vsak stran za drugo rekla 'haha kok si užaljen' še naslednjih 30 postov.

Obviously če bo več ljudi igralo iste igre se bo več pogovarjalo o teh igrah, sploh npr. Tomažek, ki je sprejel From Software igre je tak nice story, ki sem ga z veseljem spremljal. Letos so izšli God of War za PC, OlliOlli World, Monster Hunter Rise, Windjammers 2, Dying Light 2 (ki ga ljudeki še nimajo), Serious Sam: Siberian Mayhem in Rainbow Six Extraction. Večina teh špilov sploh nima namenske teme, zato ker nihče ne igra tega ali pa največ dva posameznika. 
 

Vprašanje zdej je to - a naj na temu forumu za vsak špil nardimo lastno temo? Mogoče res, bi lažje nekomu dali idejo za kupt kej novega. Samo tok velik folka pa spet nimamo v Igrovju in večina jih obiskuje bolj temo s Popusti in Trenutno Igram, medtem ko tisti, ki za špile odpirajo teme ponavadi odprejo bolj za kake AAA naslove prej kukr druge.

Eni ste drgač res napolno pičke. Mene ni motil, ko so vsi v Igrovju se samo o BOTW pogovarjali. Ni me motilo, ko je bil God of War glavna stvar. The Last of Us ima 41 strani in še izven namenske teme je tekla debata, fak še dodatno temo je imela lol. Jaz ponavadi za stvari, ki me ne zanimajo, preskočim post. Snowrunnerja jaz zih ne bom nikoli igral, samo ne bom se pa razpizdil vsakič, ko je kje omenjen. 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 6 minutami:

lol člouk bi mislu da so na temu forumu sami 12letniki,  tole je trenutno up there z najbolj brezveznimi debatami, kjer bo vsak stran za drugo rekla 'haha kok si užaljen' še naslednjih 30 postov.
 

mislim, a ni ravno zato naslov sveta vojna? da se predrkavamo?

Povezava do prispevka

Ma ne vem no. Jaz sem se vmes pohecal, da mi moja ne bo dala kruha in vode, če me slučajno zaloti igrati igre. Sem upal, da bo pač PC Master Race vs Console Peasent funny tema, ampak vidim, da so nekateri vse vzeli zelo osebno in majketi, da so mi to kr brukice. Pač igraš kar igraš, če mi bo kdo predstavil nek hud špil na PCju, bom z veseljem preigral (nazadnje npr. Hades)

Samo ne mislim zarad nekih igric vzet nekaj osebno in se kregat lol smirite doživljaj

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 38 minutami:

Natanko en post od Gatsuja, pa še tisto je napisal v pretekliku (saj smo valjda vsi kdaj pa kdaj testirali kolk je močna nova/upgrejdana mašina). Dejmo malo umirit podivjane konje. :D

 

Ne rabš se sekirat zarad postov folka ki se obnašajo ko 14 letniki lol. Tale konzole vs PC predrkavanja itak VEDNO začne master race folk ker se pač počutijo več vredne zato k fuknejo v PC 2-5x več denarja ko mi usrani peasenti v konzolo.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...