Skoči na vsebino

Baldur's Gate 3


Priporočeni prispevki

drevored reče pred 17 minutami:

 

 

a bos pustil strudli, da ti izbere tip penisa?

 

Ja, bom vsaj v igri imel batino :ninja:

 

Pastir_Matic reče pred 8 minutami:

Jaz sem sele prilezel do unega druid kempa na zacetku. Zdej ne vem a bi sel druida resevat al bi sel to onega githyanki kempa.

 

Spoiler alert. 

Povezava do prispevka

jaz imam zelo retro old school navado da igram samo igrice, ki obstajajo v retail verziji za konzole

 

prejšnji mesec sem se že prekršil in se vrgel v fenomenalni Rogue Legacy 2... ampak priznam da me pa tale krucifiks od BG 3 še bolj matra

 

na srečo me malo drži nazaj dejstvo, da verjetno sploh nimam dovolj placa na disku za tak prašičji šnicel od špila :D

Povezava do prispevka
Galko reče pred 35 minutami:

jaz imam zelo retro old school navado da igram samo igrice, ki obstajajo v retail verziji za konzole

 

prejšnji mesec sem se že prekršil in se vrgel v fenomenalni Rogue Legacy 2... ampak priznam da me pa tale krucifiks od BG 3 še bolj matra

 

na srečo me malo drži nazaj dejstvo, da verjetno sploh nimam dovolj placa na disku za tak prašičji šnicel od špila :D

še nimaš dodatnega SSDja za PS5? Se kar splača vržt tistih 80-120 eur

Povezava do prispevka

Nope :) Mobitele drkajo 24/7. Scum mladi chattajo, influencajo in igrajo slabe mobi igrice, cool mladi pa chattajo, influencajo, zganjajo aktivizem, kej ustvarjajo in delajo biznis. Seveda vse prek telefonov.

 

Tole kar se gremo mi kle je ZELO retro in ZELO nekul :D

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 58 minutami:

edini minus k sem ga slišal je to, da je na normal zahtevnosti kar lahek špil

 

vse ostalo pa kr hype, tudi je baje lepo navezan na BG2

 

A je že kdo primerjal težavnost z DOS 1 in 2? Men je bla tam perfektna, sicer sem crkaval ko pes, ampak je bil tok hud combat da mi je blo vseeno ful fun

 

Drgač pa lepo da se navezuje špil na BG 2, glede na to da je povprečna starost igralca 75 let

Povezava do prispevka

ja no shit lol, kej tako neumnega lahko napiše samo trol ali pa nekdo, ki u lajfu ni igral špila s taktičnim combatom

 

drgač pa kok nameravate kej scum loadat? :D Nazadnje sem igral Disco Elysium da je imel check rolle, scum loadal sem IMO manj kot 3x v celem špilu in mi je bila insane dobra izkušnja. Samo klele pa ne vem, če mi bodo zaradi rolla že na začetku špila pocrkali trije carski kompanjoni bom neki fuknil v TV

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...