Skoči na vsebino

Baldur's Gate 3


Priporočeni prispevki

igrej kot D&D session

 

itak ne boš v nobenem primeru uspel vidt vsega v enem runu, kompanjonov je dovolj v celem špilu, pa še veliko boljše so consequences vkomponirani kot v Divinity: Original Sin 2

 

pa še nek dark magic bonus obstaja, za katerega se splača delat posebej run

 

 

tole bo kr bomba, pravijo da je dolžina nekje od 65-80 ur, kar je perfektno 

Povezava do prispevka
Sovicha reče pred 1 uro:

game developerji: imajo na voljo izjemne mašine za naret super duper 3d grafike

 

game developerji: naredimo top-down pogled, like it's still the 90s

 

komaj čakam na gta 6 iz ptičje perspektive again

 

Al pa če RPG fani hočemo to + potezni boj

 

@Galko pune hamre rore bom save scummal

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 46 minutami:

Taka igra bi morala imeti max 30 ur dolgo glavno kampanijo, da ti ni panike preigrati z vsemi liki.

Takole bom pa kvečjemu opravil en skozihod. :D

Če bo tok fun kot je bil Original Sin 2, potem tega ne razumem razen to da se ti ne da in da boš samo kupil igro, preigral in prodal naprej. Kar ni lih point teh iger, ampak ok, you do you

 

RPGji in Football Manager sta gladko dva žanra, kjer dokler vleče, vleče ful in ne bom nehal igrat. :D od tebe pričakujem, da boš potem našel nekaj fajnega, da si lahko spet povečam število iger, ki jih še nisem igral 

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 15 minutami:

Če bo tok fun kot je bil Original Sin 2, potem tega ne razumem razen to da se ti ne da in da boš samo kupil igro, preigral in prodal naprej. Kar ni lih point teh iger, ampak ok, you do you

Če z you do you govoriš o tem, da imamo ljudje življenje tudi izven iger, pol bom moral you do youjat, tko kot delam z vsemi ostalimi igrami.

 

Normalen folk, ki ne more igrati iger vsak dan, si enostavno ne more privoščiti pustiti 200+ ur v vsakem špilu.

Ajde, če je to edina igra, ki jo boš igral celo leto, pol nekako razumem, sam to kar ti govoriš je čisto nerealno.

65+ ur za vsak character? Kolk jih je v igri? 6? 400+ ur? Dejmo se mal skup sestavit nigga. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 14 minutami:

Če z you do you govoriš o tem, da imamo ljudje življenje tudi izven iger, pol bom moral you do youjat, tko kot delam z vsemi ostalimi igrami.

 

Normalen folk, ki ne more igrati iger vsak dan, si enostavno ne more privoščiti pustiti 200+ ur v vsakem špilu.

Ajde, če je to edina igra, ki jo boš igral celo leto, pol nekako razumem, sam to kar ti govoriš je čisto nerealno.

65+ ur za vsak character? Kolk jih je v igri? 6? 400+ ur? Dejmo se mal skup sestavit nigga. :D

Ni blo mišljeno kot da te žalim, samo ta you do you je tko mišljen, če ti bo špil bomba, zakaj pa ne bi čez kako leto ali dve spet šel skozi?

 

Pa sej pravim, če mi bo res vsak lik tok všeč, potem mi to ne bo problem tako igrati, pa bom magari on and off kake 2 leti igral, da preigram z vsemi - s tem da jaz tudi ne igram iger vsak dan (sem pa začel nosit switcha na šiht lih zato ker mi je manjkalo nekaj igrat :D).

 

Če lahko igram Souls špile večkrat ali pa Football Managerja, potem se bo tudi za tole našlo čas. Se mi zdi, da se vsaj splača vnesti čas v to, ker ne bo vsakič isto vse skupaj.

 

Napram tem raznim Ratchet&Clank, Trek To Yomi, Guardians of the Galaxy, Spiritfarer, Mario&Rabbids špilom, ki so čisto okay, samo dvomim da jih bom še kdaj igral.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 21 minutami:

Ni blo mišljeno kot da te žalim, samo ta you do you je tko mišljen, če ti bo špil bomba, zakaj pa ne bi čez kako leto ali dve spet šel skozi?

Ok, tole je dober point. Pri meni je tako, da se res malokdaj vračam k starim naslovom, ampak BG3 deluje kot neki kar bi ustrezalo takemu modelu.

 

Aja, pa nisem sploh vzel slabo, no worries.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Demogorgon reče pred 28 minutami:

 Tole verjetno misliš samo main guest? Ker vse skupaj naj bi bilo precej daljše. 

Zaenkrat vsi, ki so prišli enkrat skozi (pa k so že ful preigravali Chapter 1) so igrali okoli 70 ur, pa nihče ni rekel, da je hitel skozi špil, ker itak je veliko sidequestov vezanih na main quest in vse izpade dosti bolj naravno.

 

Sicer ja, to zdej govorim nekaj kar sam nisem doživel, ampak jim verjamem. Bomo vidli kaj je tapravi length, ko mi obrnemo.

Povezava do prispevka

Men spil za enkart kr trga, res hud combat, questi tud niso neki bedni, vsaka rupetina ima skrivnosti za odkrit, zgodba BG 1 1in 2 je lepo podana skozi razne zapiske in knjige ki jih lahko preberes, ful znanih karakterjev so vklucil v igro, ko sem srecal Volothampa me je kr mal na rit vrgl :) spil res nima tega BG 1 in 2 filinga, sam ma pa definitivno D&D filing in immersion je on point. Ce poznas lore Faeruna je se toliko bolje, ker res vidis kako dober je narjen lore in kako so lepo povezane stvari. 

Edina stvar k me res moti je kr hitera opcija za respec, pa revive karakterjev v kampu, sej je res da obstajajo revive spelli v DND sam niso glih pocen, kle pa kr zacnes ze z revivify scrollom v inventoriju pr lvl 1, ko bi mogu bit najvecji papak na svetu, ampak ne mas ze kr opcijo obujat ljudi od mrtvih. mal lame sam ok je le igrica. 

Povezava do prispevka

jp kr ene par stvari je ful preveč na hitro. Kar tko, 6 kompanjonov spoznaš dobesedno v prvih dveh urah, kar pod noge se ti mečejo. Ajde recimo dva da spoznaš še ne rečem, ma da pa takoj prikoraka četica buddyjev je pa meni kar immersion breaking. Hej hoj, sem Jože, lovim demon vojakinjo, ej a bi se joinala - dajva se. Glej stran od mene, pred tabo je legendarna bojevnica Poldka, aja dejva se vseeno povezat v party. Živjo, sem čarodej Tomaž, ki rad je čarobne predmete, ker nimam nič za delat se ti bom kar pridružil hihihi. Itd. Mislim ja, ni panike, ampak ne na dobesedno prvem screenu v špilu. Še bolj mi je pa immersion breaking da te vsi takoj hočejo pofukat in da dobivaš po enem in-game dnevu avanturiranja že kar predloge za fuk. Ajde dejmo se malo umirit, jaz sem rabil pol Baldurs Gata 2 prešpilat da je Jaheira končno prebolela moža, da sva dala res veliko čez in da je blo kej romantike, klele pa zapojejo sise po faci tko po eni porciji čevapov v ta prvem campu. Mal preveč streamlinano za moj okus tole vse skup. Bi precej rajši hodil sam al pa še z enim klošarjem po čudovito narisani pokrajini ter imel sem in tja kakšen slab fajt ali quest, ni mi treba streljati content z mitraljezom v usta. Včasih je manj več.

 

Aja pa kamera smrdi po dreku.

 

Ostalo pa deluje precej cool :D 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Meh, to me niti ne moti, imo bi folk se bolj popizdil, ce bi bilo to zelo drazje in respeca ne bi bilo.

 

Najbolj na kurac mi gre glupa kamera, ki se ji cist zblede, ce gre kak NPC po lojtri na visji nivo, ker sploh nimas opcije tolk odzoomat, da ga vidis in targetas. Pa kdaj se ji potem cist zblede, ko fokusira na tega NPCja, ki je nekje v 3pm na podstresju, in se ne poresetira po njegovem turnu.

Povezava do prispevka
drevored reče pred 55 minutami:

kdo pa ti ponuja spolne usluge? shadowheart je kar zadrzana. edino astarion ma skos neke seksualne fore

Astarion je itak fuccboi.

 

Men se una Githyanki baba ze mece po nispeju. Shadowheart se pa tud topi pocas.

 

lp

uredilo bitje Pastir_Matic
Povezava do prispevka
drevored reče pred 56 minutami:

kdo pa ti ponuja spolne usluge? shadowheart je kar zadrzana. edino astarion ma skos neke seksualne fore

 

Astarion in una zelena ego naduvana warrior bejba (ki mi je dejansko ful carica). Shadowheart je pa bolj konzervativne sorte tud pri meni ja

Povezava do prispevka

Astarion se ti itak ze prvo al drugo noc slini po kurcu.

 

Jst atm furam Gale-a, zelenobabo in Shadowheart za support. Igram pa half-orc barba, ki sem ga multiclassal v fighterja lvl2, da sem dobil tisti bonuc action skill pa second wind.

 

Mal mi manjka en DEX klasa ala rogue al pa en z visjim CHA statom, sam jebat ga. Bom v drugo sel Warlocka al neki.

Povezava do prispevka
Pastir_Matic reče pred 5 minutami:

Astarion se ti itak ze prvo al drugo noc slini po kurcu.

 

Jst atm furam Gale-a, zelenobabo in Shadowheart za support. Igram pa half-orc barba, ki sem ga multiclassal v fighterja lvl2, da sem dobil tisti bonuc action skill pa second wind.

 

Mal mi manjka en DEX klasa ala rogue al pa en z visjim CHA statom, sam jebat ga. Bom v drugo sel Warlocka al neki.

 

ahahahahah resno? ENAKO!! :D :D :D A je tvoj tudi plešast ko kurac ampak s košato brado do popka??? Edino jaz nisem nič multiclassal ker je zaenkrat to preveč advanced zame, sem šel v Berserker specializacijo. Ampak je res mega moški lik, milijon stvari imaš, ki jih rešiš z visokim STR ali s tem da si jeben 230 cm visok barbar :D Pa moj je še v divjini odraščal hehe

 

Furam pa druščino barbara Galkota, Zeleno babo, Shadowheart in Astariona.

 

Povezava do prispevka

jaz sem normie human paladin. astariona sem zamenjal za karlach. astariona bom ponucal za dark urge playthrough, ker se mi zdi model bolj evil sorte. je pa picklockanje op v teh spilih. brez tega zamudis pomoje polovico nagrad (ceprav priznam, dostkrat dobis kljuce plus enkrat me je picklockanje zajebalo pri enem questu). zraven mam se ivana galeta in shadowheart. shadowheart mi je tko... neki moram spremenit spelle al neki. v fajtu casta bless in pol hoce neki tam tolct pa ji ne gre najbolj ker dosti missa. dost drugih spellov ji pol breaka concentration tko da ne more lih neki dost.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...