Skoči na vsebino

Baldur's Gate 3


Priporočeni prispevki

ke_kit reče pred 4 minutami:

Aja @Aktivist Vanč, našel sem carsko taktiko za uporabljanje Astariona. Našel sem amulet, ki te naredi imunega na blindness.

Castam darkness (lahko tudi vržeš smoke bomb ali kej sličnega) na neko območje kjer je Astarion. Njega nihče ne more targetati, on pa je lahko sredi bojišča v počepu in napada ves čas iz zasede, ranged ali melee. :avadodo:

Jst bi tudi ❤️ kje je ta amulet? 
 

A stvari v skrinjah so random? Sklepam da nekateri predmeti so fix, ostalo random. Dropi so random? A se splača kupovat armorje in ostalo pri merchantih? 

Povezava do prispevka

Za imunost na blindness greš multiclass 1 lvl warlocka in vzameš Devils Sight (you can see normally in darkness, both magical and nonmagical, to a distance of  24m) in zraven dobiš še najboljši cantrip v igri ki dobi dodatne 2 projektila na levele in ne na warlock levele :P 

 

 

  

dzaver reče pred 4 minutami:

Jst bi tudi ❤️ kje je ta amulet? 
 

A stvari v skrinjah so random? Sklepam da nekateri predmeti so fix, ostalo random. Dropi so random? A se splača kupovat armorje in ostalo pri merchantih? 

 

Pri merchantih lahko kupiš al pa vkradeš kar ti je ljubše. Jaz sem na koncu igre vsakič imel cca 100k dnarja, ker sem raje kradel če se je le dalo.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

99 ur + še mal drobiža ker sem rabil kak fajt večkrat it

 

:avadodo: Larian did it again, s tem da morm rečt, da mi je bil konec prou kulski (bolš k v njihovih prejšnjih špilih)

Spoiler

Bil sem Gale, romanca z Shadowheart, ki ni postala Dark Justicar, Mystri sem rekel, da bom dal krono, Karlach je postala mind flayer in je zato preživela, Astarion in Wyll oba srečna, en zato k lah na soncu ždi, drugi ker je Mizora prekinila pact, Lae'zel je pa po pički dobila in odšla v prerani grob

 

Všeč mi je, da se okostnjak na koncu posmehuje onim trem bogovom, to je to

Upam da nardijo še kak D&D špil, meni je (vem, da sem v manjšini) tole legit malo ljubše od BG2.

 

 

Povezava do prispevka

32 nalepk
Gračka na dve blurayih
Poster
Deluxe Edition BOX
Soundtrack na treh CD-jih
Zemljevid
2 našitka

 

Za enako ceno kot retail ostalih igric, kjer dobiš plastično škatlo z BR-jem, npr. Spider Man 2

 

Jebemti industrija igric, tale Baldur's Gate 3 vas uči dobesedno na vsakem koraku 

uredilo bitje Hernire
Povezava do prispevka

Jp. Jaz upam to dejansko postane poslovna praksa:

 

- špil se izda na digital only

- dodajo se fixi, patchi, updati, kakšen nov content, po možnosti še DLC

- izda se physical edition direktno pri publisherju, ki pobere ves keš

 

Tako pot je ubral BG 3 in zelo zelo verjetno tudi CP 2077, jaz upam pa da še AW 2. 

 

Meni kot physical loverju je to mega, ker dejansko dobiš proper, finalno verzijo izdelka na physical, bi pa zelo zelo pogrešal hype ob igranju na release day :( 

Povezava do prispevka

jem dal pa ovitek, nalepke in vso ostalo navlako mačkama če se bosta hotela igrati, zemljevid bom imel za zavijat šnicle za malico če bo iz dovolj vpojnega materiala, plastična kutija z igrico gre pa na Polico k ostalim KULTURNIM IZDAJAM ENAKIH MER :D 

 

 

lynx reče pred 46 minutami:

No ja, zelo težko mi je verjet, da bo v Q1 2024 že finalna verzija.

 

Ya ya, jaz sem nekje 100% da bodo zapokali DLC-ji ko šus. Če ne zaradi tone keša pa zaradi tega, ker bo avtorje same matralo, da še kaj naredijo, potem ko se malo spočijejo :)  Sam kurc, če ne bo še ene GOTY izdaje je pač ne bo, že za physical verzijo z vsem contentom sem zelo vesel. Verzija za XboX je na 3 diskih, ffs :D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...