Skoči na vsebino

Baldur's Gate 3


Priporočeni prispevki

Eno vprašanje glede Orpheus, prince of the comet questa 

Spoiler

V act 1 Sem v Arcane tower dobil disk ki mi je zastartala ta q, v moonrise towers pa tretji del zgodbe

Problem je drugi disk, ki nej bi ga imel Youth Varrl v Githyaki Creche-ju, ampak tam ga nikjer ne najdem (+ vsi so v hostile mode-u ker sem pobil ambasadorja in komanderja) 

Tega Varrla srečaš ko vstopiš v trening sobo in ga inštruktor pretepa, ti ga pa lahko rešiš al ne (jst sm ga reši, nisem pa potem z njim govoru), zdej ga pa tam ni več.. 

 

Povezava do prispevka
Me3do reče pred 2 urama:

Eno vprašanje glede Orpheus, prince of the comet questa 

  Skrij vsebine

V act 1 Sem v Arcane tower dobil disk ki mi je zastartala ta q, v moonrise towers pa tretji del zgodbe

Problem je drugi disk, ki nej bi ga imel Youth Varrl v Githyaki Creche-ju, ampak tam ga nikjer ne najdem (+ vsi so v hostile mode-u ker sem pobil ambasadorja in komanderja) 

Tega Varrla srečaš ko vstopiš v trening sobo in ga inštruktor pretepa, ti ga pa lahko rešiš al ne (jst sm ga reši, nisem pa potem z njim govoru), zdej ga pa tam ni več.. 

Po moje se bo quest normalno nadaljeval dalje. Sem že imel primere ko sem zgrešil kak hint, pa sem vseeno uspel zaključiti sidequest enostavno tako, da sem progressal dalje in našel pravo lokacijo. Edina razlika je, da ti igra ne da markerjev, da lažje najdeš kje progressati.

Spoiler

Točno tale tvoj quest se ti bo po moje avtomatsko progressal na koncu Act 2. Sam sem sicer dobil knjigo, ki jo omenjaš, ampak po moje sploh ni nujna, ker je Orpheus quest tesno povezan z main questom. Boš videl.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Ma sej se mi zdi da je neki takega 

Podobno se mi je zgodilo s Halsinom ker sem 

Spoiler

Najverjetneje pozabu govorit z njim po zabavi s halflingi v kampu

In kljub temu da je tip šel z mano sem imel pod finding a cure quest se vedno odprto točko da naj imam festo s halflingi, da ma en druid reward zame (ki sem ga pobral) in da naj govorim s Halsinom 

Q se je resolval ko sem šel proti nightsong tako, da mi pise da nisem nič od navedenega naredil :rofl:

 

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 7 minutami:

Pizda... ta teden mi praktično ni uspelo niti pognati igre. Sem že pozabil kaj mam za storiti naslednje. Mah... bo že prišel čas, se ne mudi :D

Jaz sem pa ravnokar vstopil v act 3. Sem v predmestju in me grabi panika, ker je toliko NPCjev in možnih poti. :D

 

V act 2 sem rešil Nightsong, ki se je nato lezbarila z zombie hčerko od Thorma. Zadnji šef mi je bil res carski, sam spet ni bilo nekega hudega izziva. Vseeno mi je kul, ker mi je res top power fantasy feeling. Mislim, da sem tudi opravil vse side queste. Res top izkušnja. Po moje mi je bil boljši od Act 1.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 11 minutami:

Jaz sem pa ravnokar vstopil v act 3. Sem v predmestju in me grabi panika, ker je toliko NPCjev in možnih poti. :D

 

Saj o tem sem pisal takrat kaka panika me je pograbila, ko sem videl mesto :D Že prej me je, samo tukaj pa res nisem vedel s kom naj govorim in s kom ne, samo hodil sem okrog kot kura brez glave in pač probal govoriti s vsemi. No, saj še vedno to delam, ko igram :)

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 56 minutami:

Saj o tem sem pisal takrat kaka panika me je pograbila, ko sem videl mesto :D Že prej me je, samo tukaj pa res nisem vedel s kom naj govorim in s kom ne, samo hodil sem okrog kot kura brez glave in pač probal govoriti s vsemi. No, saj še vedno to delam, ko igram :)

Jaz imam to isti problem v vsakem večjem mestu RPG-jev:

a) Začet raziskovat mesto, chatat z vsemi modelčki, si naštepavat nove side queste v log

ali

b) Sprejet prvi side quest, ga naredit, it chatat z drugim modelom, sprejet drugi side quest, ga naredit, ...

:D 

Ponavadi se odločim za a, ampak mi je žal 

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 16 urami:

ej js tud "hejtam" to mestno okolje

sem kr ziher, da ko zaključim, mi bo samo zaradi tega najslabši act

Meni je bil pa tam tam z act 1. Ful ga dogaja pa še enega izmed carskih likov iz prejšnjih špilov lahko dodaš v grupo

 

Spoiler

Kako se lepo navezuje napad v cirkusu -> tiskarna, ki bo napisala haterski članek -> opcija razfukat tovarno robotov, da lažje pridš do mašine v tiskarni :avadodo:

 

Povezava do prispevka

men ga je una novinarka zraven oglasne deske.  Pa zaključil sem s tiskarno, preden sem sploh stopil v cirkus ;)

 

also priporočam, da preverite, keri questi so vezani na disablanje Steel Watcha

js nism in sem si odrezal par questov, ker sem jih prehitr sesul :(

 

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka

Meni pa skoraj ni za štartat take težkokategornice, kot je Baldur's Gate 3. Zavedam se sicer kaj zamujam, ampak dobesedno strah me je začet z igranjem. 
Dajte mi neko podporo, da končno že izbrišem RDR2 in Witcher 3 z diska in začnem z Baldurjem. :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 18 minutami:

Meni pa skoraj ni za štartat take težkokategornice, kot je Baldur's Gate 3. Zavedam se sicer kaj zamujam, ampak dobesedno strah me je začet z igranjem. 
Dajte mi neko podporo, da končno že izbrišem RDR2 in Witcher 3 z diska in začnem z Baldurjem. :) 


Začni, je dbest. Greš počasi, kot ti pač dopušča lajf. :) a rdr 2 in witcher 3 si koncal?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...