Skoči na vsebino

Baldur's Gate 3


Priporočeni prispevki

ja goblini, sam da sem drugace zapeljal zgodbo in je bla lokacija fajta pred grovom :)

 

mi je pol uspelo po parih uricah narest

 

aja, pa se en tak zanimiv "bug". z warlockom sem mel summonanega impa in se vrnil v kamp, kjer je bil wyll. takoj ko se je kamp naloadal sem bil v kombatu z wyllom. pa ne vem zakaj. log pravi, da je wyll "renowed monster hunter" in sklepam, da me je napadel zarad summonanega impa. ampak to je samo teorija.

uredilo bitje drevored
Povezava do prispevka
  • 4 mesece kasneje...

upam da bo Larian res porihtal zadeve in da bo to špil, ki ga bo vredno večkrat igrat, sem ventilator DOS2

 

verjetno sem edini na temu forumu, ki se mu niti starih Bioware špilov ne da več igrat, ker mi je dandanes vse isto, samo zgodbe ratujejo manj kompleksne

 

a se že ve kdaj izide zares?

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka

meni se je res zdelo kot da je prevec DOSovski izgled, ko sem gledal prve videote. 

 

zdaj pa, ko igram sploh ne pomislim vec na DOS. ko enkrat spoznas nov svet vidis, da je cisto drugacen. na zacetku je blo dosti tekstur in modelov vzetih iz DOS, zdaj se pa stanje popravlja. storytelling in audio je pa nasploh drugacen. vse skupaj daje igri cisto drugacen "feel".

 

me je pa druid razocaral. zdi se mi prevec over powered + hoja po lestvah mi totalno breaka immersion (mogoce sem glup zarad tega sam ne morem si pomagat)

Povezava do prispevka

Tisti ki ste igrali, BG 3 demo in pa tudi OG BG 2 - a se vam zdi, da so kake šanse, da Larianu uspe doseči nekaj tako posebnega in epskega kot je BG 2? Pa še eno specifično vprašanje - a je BG 3 tudi razbit v glavne "cone" znotraj katerih se lahko giblješ, kot je v Divinity OS 2 (Arx, Fort Joy itd), ali je na podoben način kot stari Bioware naslovi, torej da se ti na mapi odpre neka area, kamor se lahko vrneš kadarkoli? Overview mapa sploh obstaja?

 

Sicer so mi Larian res neverjetni majstri kar se tiče delanja kompleksnega combata in izjemno globokega mikro-roleplayanja, kakršnega še nisem videl u lajfu, tudi D OS 2 (in 1) mi je bil super... Ampak me skrbi, če bodo znali narediti podobno epskost kot je bila v BG 2. Ta element jim je šel daleč najslabše v D OS 2, kjer bi moral imeti filing kot da igraš boga, pa ni bilo ne. Omejenost na linearne lokacije, smešno scalanje sovražnikov (vsak act znova si bil največji papak, ki te je odlomil podvijan merjasec, kljub temu da si se še pol ure nazaj boril z jebenimi sedmimi bogovi), izvajanje mega trivialnih opravil in lokalnih questov, ko bi se ti moralo pol sveta klanjati... BG 2 je ta občutek pomembnosti in scopa dogajanja res u nulo zadel, jaz iskreno še nisem igral FRP-ja, kjer bi občutil tako močan filing veličine sveta in pustolovščine. Upam, da so se fino okrepili na tem področju in pa da so dobili enega proper nazi editorja, ki jim bo sproti pobrisal dve toni breznega sranja, ki ga namečejo v špil tekom razvoja :D

Povezava do prispevka
Galko reče pred 45 minutami:

 Overview mapa sploh obstaja?


Je, ampak je dostopna samo, če želiš prečkati tisti most. Se pa bojim, da vračanje v cone ne bo mogoče.

tole
map_2522.jpg

uredilo bitje AMF
Povezava do prispevka
  • 6 mesecev kasneje...
drevored reče pred 19 minutami:

zal mi je da sem kupil early access pred casom. 

 

pa kaj bodo danes to pokazali? upam da ne novih obmocij ker mi bodo spoilali celoten game po delckih.

Novo območje Grymforge  v Underdark-u, nov Sorcerer class in par drugih izboljšav (10 strani patch note-sov) drugo pač gameplay, ki je vedno zabaven s Svenom... :D


Sem imel EA za DOS1 in DOS2 in BG3 pa mi je blo čist kul. :P

 

Vsake toliko malo za fun preigraš... itak je vedno samo začetk igre... recmo act 1 od xy... kak ti bodo spoilali pol celo igro... :D

Drugač pa bolj gameplay v streamih kot pa xy trailerjev, ki res pol čist story razkrijejo...

uredilo bitje Merithyn
Povezava do prispevka
  • 1 leto kasneje...
  • 3 tedne kasneje...
Galko reče Dne, 4. 3. 2023 at 18:19:

Edino mnenje ki karkoli šteje je mnenje smetana forumašev. Smetana forumaši so pametni, nepodkupljivi, objektivni in razgledani v igricah. Ne zaupaj drugim opisom. Ne preorderaj igric.

 

Galko reče Dne, 4. 3. 2023 at 18:19:

Če že moraš zupati tujim opisovalcem, se pri FRP-jih obrni na uporabnika "Fextralife".

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...