Skoči na vsebino

Baldur's Gate 3


Priporočeni prispevki

Vsakemu svoje, sam men je tak hardcore respecing dosti mim. Sem ful bolj @Jurus scena, torej kar maš maš, pa kombiniraj. Še shadowheart sem respecal ven iz Light subclassa, ker je v 100% nasprotju z njeno zgodbo, pa mi je Light cleric res uno, top 3 likov v špilu. Sam ne morem biti Light specializacija, pička pa na tri sekunde razlaga kako bi rada pobila vse častilce Svetlobe, kok ji veliko pomeni Darkness in kok komaj čaka, da se 100% posveti Temi ffs :D Tko sem se počutil kot da bi igral nazi skinheada Davida Goldberga iz Tel Aviva al pa navijača Crvene zvezde Hrvoja Tuđmana :D Itak rata špil tok lahek v Act 3, da trenurno hodim naokrog z dvema barbaroma in warriorjem, pa vse sam crkuje levo in desno. 

 

Ampak kot so rekli v Larianu, klele imate gigantski peskovnik, zdej se pa jebite in špilajte po svoje :D

Povezava do prispevka

Preveč dobre opreme sem zmetal stran za rogue in barbe, itak pa nočem igrat z Astarionom in Karlach v tem runu. Če jih že vzamem za kak fajt, naj mi ne zjebejo sistema. Minmaxing ocd udari če moram igrat suboptimalno ekipo. 

Suspension of disbelief je šel skozi okno trenutek ko sem naredil nekaj v Act 2, kar je zjebalo idejo lepega drowa s čupo in kitaro.

 

Zdej izgledam kot otrok Arthasa na slab dan in protagonista Kotorja ko zmeče vse v sith powerje. Sem pa še vedno 20CHR mega good guy, le izgledam kot Bloodborne Patches s ta deblejšimi dick veins po obrazu. Z enim očesom.

 

Tako da mi Astarion, ki meče fireballe ne bo zjebal imerzije.

 

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka

moram rect, da me je igra malo razocarala z enimi svojimi interakcijami.

 

mam shattered flail, ki me poheala za 1d6 vedno ko zamlatim nasprotnika. ok

 

potem sem si pa dal gor prstan: when you heal a creature you gain +1d4 bonus to attack rolls and saving throws. seveda ne deluje s flailom. ok, pac pise when you heal.

 

dam gor drug item: broodmothers revenge. whenever a wearer gets healed apply poison to your weapon. in guess what, tudi to ne proca. 

 

zelo kisla zadeva, ko probas neke builde nardit pa ne mores

 

Povezava do prispevka
ChAiN reče pred 38 minutami:

a se splača it s kterim likom deep v ilithid powers? sem šel možgane s črvom okužit na najlepejšemu half-elf paladinu pa je dobil ogaben flek sred obraza. :sick:

 

upam da je v mestu kakšna maskerka da to popravi

 

Hehehe prov ti je kaj si pa daješ tiste gnuse na glavo :D :D 

 

Moj slattki barbarec je nedložen kot decemberski sneg, nobenih extra gnusnih polžev v možganih ne nič, samo paleo dieta, sekira in all gas no brakes

Povezava do prispevka
Galko reče pred 6 minutami:

 

Hehehe prov ti je kaj si pa daješ tiste gnuse na glavo :D :D 

 

Moj slattki barbarec je nedložen kot decemberski sneg, nobenih extra gnusnih polžev v možganih ne nič, samo paleo dieta, sekira in all gas no brakes

 

Same. Sicer mi manjka in pogrešam sekiro. Začetno sem zamenjal z enim +1 longswordom, ki je delal boljši dmg. Upam, da dobim kmalu kakšen primerljiv greataxe :)

Povezava do prispevka

Povprečen forumski uporabnik: peca Shadowheart cel špil, mu je ne uspe pofukat v 60 urah kljub temu da ima špil bug da liki seksajo ko zajci, sprašuje za dating tips po forumu

 

Uporabnik Winter Thane: navleče Shadowheart na parazitsko substanco, jo grobo nažge na prvem pokopališču in jo naslednji dan fukne iz partyja, ker "je garjava"

 

:avadodo: :avadodo:

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Njen walk of shame je moral bit epski.

 

Vsa mačkasta, šugasta in šepava s sklonjeno glavo in petkami v rokah, maskara teče po parazitskih venah po obrazu, lokalni otroci se ji smejijo, random deep gnomi in migranti jo pecajo…

 

Chad WinterThane pa nazaj v bazi nafukava Jaheiro če bi probala tadpole molly.

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 1 minuto:

Nobenga hetero lubčkanja, Astariona, Gala in Wylla moram držat stran s cattle prodom, k faggot trio se vede kot da je v Faerunu samo en šupak - moj. 
 

Mogoče moram roofijat kero al neki.

 

Mene pustijo na miru odkar sem jim rekel da me ne zanima nič na to temo in sem začel flirtat z LaeZel. Zdej so dialog opcije z njimi samo še v povezavi z njihovim questom in remove/invite v party.

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 2 minutama:

Kaj pa Withersa skoz zanima če ga namakam? Also, kaj dela Withers z vsem dnarjem?

 

Sej mu ga lahko ukradeš :D 

 

 

Btw kje je zdej patch? Upam da bo ta teden ker nebi rad šel v mesto preden je inštaliran... Sicer imam še kar nekaj za postorit v Shadowlandsih sam sem čez vikend sam doma tako da bo na sporedu maraton :D  Pol pa komaj čakam da grem še evil skozihod.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

tkole je padla minthara

 

sem ze obupal nad fajtom in sem mislil odpret vrata in zajebat tieflinge. ampak potem sem se spomnil da se nisem odprl knjige. sem sel k pajkom po kamen in dobil zelo malo xpja. knjiga mi pa tudi ni dala nekega rewarda. od jeze sem jo unicil in ven so prisli lvl 5 shadowi. opala miki. sem naloadal save in vrgel knjigo na tla pred grovom ob zacetku fajta pa jo razstrelil z guiding boltom. shadowi in goblini so se sfajtali in mi dali lih tolko edga da sem komaj zmagal fajt. na koncu sva minthara in jaz ostala ena na ena. mano a mano.

 

32d63HX.jpg

uredilo bitje drevored
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...