Skoči na vsebino

Baldur's Gate 3


Priporočeni prispevki

drevored reče pred 15 minutami:

 

  Razkrij skrite vsebine

tieflingi itak umrejo pol v act2. drugace pa mislim da ne mores recruitat minthare brez da gres full goblin mode

 

Spoiler

Jaz sem rešil vse thieflinge v Act 2, razen tistih, katere najdeš mrtve že ko vletiš v Shadowlands. Ekipa zdej ždi pred Baldur's gatom.  Sem pa podprl druide in pobil gobline.

 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 17 minutami:

A sem jaz edini ki sovraži da je MC nem? A če bi vzel enga od Origin karakterjev bi bil tud mutast?

Ful bolj "profi" bi izpadlo, če ne bi bil, ampak razumem čemu je tako. Preveč različnih glasov bi bilo treba posneti (pitch shift izpade res bedno, čeprav dandanes z AI lahko delaš svašta), poleg tega pa je bedno, da moraš vedno najprej prebrati dialog, potem ga pa še enkrat poslušaš izgovorjenega. Tole je res gnilo.

Na tebi je, da na glas bereš dialoge in properly RPjaš, nimaš kaj. :D

 

Mene v bistvu zaenkrat moti samo malce okoren in zelo limited UI. Najbolj pogrešam, da ne morem kar togglati R3 za highlightanje interesnih con.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 21 minutami:

Btw Baldurs Gate mesto je ful diverse, kot kak goblinski New York, in ima ful močno tematiko migracij in (ne)strpnosti do migrantov.

 

Boste povedal al boste šli full Adolf mode ali bolj Nika Kolač :D

Jaz sem se oldočil, da bom šel kar 2 vzporedna playthroughja. Enga kjer bom RPjal samega sebe (mrga human paladin kakor IRL).

Tadrugega pa couch co-op z in-game fotrom, ki bdi nad edgy sinom morilcem.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

Btw Baldurs Gate mesto je ful diverse, kot kak goblinski New York, in ima ful močno tematiko migracij in (ne)strpnosti do migrantov.

 

Boste povedal al boste šli full Adolf mode ali bolj Nika Kolač :D

Ko sem prispel tja, so hotli neko familijo ven fuknit. Sem prebutal landlorda in njegove bodiguarde in skvoterji so dobli plac v trajno uporabo

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 uro:

A sem jaz edini ki sovraži da je MC nem? A če bi vzel enga od Origin karakterjev bi bil tud mutast?

Bi mi sedlo da ima glas, sploh ker bi bilo z AI zelo lahko spremenit 1 glas v različne. Sam hkrati sem pa še bolj alergičen ko izbiram kaj naj rečem a moj MC reče vedno malo drugače kot pa je bilo napisano tam. Ne vem zakaj igre to počnejo.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 2 urama:

A sem jaz edini ki sovraži da je MC nem? A če bi vzel enga od Origin karakterjev bi bil tud mutast?

To me niti ne moti. Dosti hujše je tole.

 

Gapi182 reče pred 47 minutami:

Sam hkrati sem pa še bolj alergičen ko izbiram kaj naj rečem a moj MC reče vedno malo drugače kot pa je bilo napisano tam. Ne vem zakaj igre to počnejo.

 

....če ima MC voice je dostikrat tako, da se bere neka opcija ful neka srednja pot, potem pa model izgovori z napačnim tonom pa izpade zelo evil.:)

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 minuto:

Fak, kako bolj zajebana postane igra, če igraš solo. Vsaj zdaj na začetku, dokler še nimam vsaj treh fuck buddyjev v partyju.

 

evo en solo trik. das si sveco v inventar in pred fajtom vrzes na tla za dipat wpn (tle pogresam counter kolk dolgo traja)

 

 

drugace pa en grd bug pri war clericu. vsiljuje ti war priest charge za bonus action attack ceprav mas se navaden action na voljo. mors delat gluposti kot jump da porabis bonus action da spet lahko action attackas

Povezava do prispevka

Fuck me brainpuzzle narest z kontrolerjem je pa adijo pamet. Kot prvo ti seveda igra ne pove da stisn L3 da sploh lahko začneš kej delat in potem seveda nimaš dobre kontrole nad kamero in mimogrede klikneš narobe... Upam da bo v kakem patchu tud konkretno boljši nadzor kurzorja s kontrolerjem ker trenutno je res dizastr tbh. 

 

 

Povezava do prispevka

mislim da sm blizu konca in dans ne bom mogu koncat ker gremo po šihtu pit, sadge

 

Spoiler

1x me je brain prefukal, zdej mam pa kr velik fajt na council square al neki takega, vsi mobi uletavajo, mind flayerji, beholderji, ... ne vem ce nej tu ze poklicem frende na pomoc al nej sparam za brain fight

 

 

uredilo bitje WinterThane
Povezava do prispevka

Pedri umazani, nehite tok špilat

 

Jaz zdele že drugi teden zapored ne igram čez teden ampak samo čez vikend, ker je tole dobesedno 1:1 preslikava mene, kadar igram zadevo 5 dni zapored:

 

fric reče Dne, 11. 9. 2023 at 10:37:

K greš z ženo med ljudi po tedenskem non stop igranju BG3

image.thumb.jpeg.edc4708ac85d57fc7d476da6083a9135.jpeg

 

 

Tko da čez teden zdaj samo shitpostam :( 

Povezava do prispevka

Ajde saj vem, da sem randomizal toliko časa, da sem dobil nabitega mulata z blond lasmi in rinko v nosu sam jezus no.... Gale ma okoli mene že itak konstantno erekcijo, wyll tudi čisto meden, astarion bi mi verjetno iz tiča najraje spil kri. Samo še čakam, da me withers začne pecat.

 

Babe pa k babe. Bi pa ne bi.

 

Woke sranje.

Povezava do prispevka
trpotec65387628363 reče pred 5 minutami:

Ajde saj vem, da sem randomizal toliko časa, da sem dobil nabitega mulata z blond lasmi in rinko v nosu sam jezus no.... Gale ma okoli mene že itak konstantno erekcijo, wyll tudi čisto meden, astarion bi mi verjetno iz tiča najraje spil kri. Samo še čakam, da me withers začne pecat.

 

Babe pa k babe. Bi pa ne bi.

 

Woke sranje.

 

a v RL pa je kaj drugace? kolk zensk je ze pristopilo do tebe in te zacelo bozat po lulciju? tipi so pac bolj proaktivni ane

 

sprosti sfinkter, da bo cim manj bolelo.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...