Skoči na vsebino

Baldur's Gate 3


Priporočeni prispevki

Buzzkill reče pred 45 minutami:

Pa fixat to, ko fanti ne platformajo s teboj. I get it, Laezel, nočeš izgubit tist en hp da skočiš dol iz kamna, saj ni da je to procent tvojga hpja, da si ne boš kaj naredila. Raje stoj tle 15 minut in čakaj da te manualno premaknem.

 

Jaz zato zmeraj scastam tisti feather fall spell al kaj je ze, da ne fasejo fall dmga. Velik lazje skakat naokol s tem.

Povezava do prispevka

Eto pa 30 urah šele zaključujem act 1 :blush:. Počasi in z užitkom.

 

A če predolgo pustiš tovariše v kampu je kak upor? Nekako se kar navadil, da igram sam z Gale, Shadowheart (ki jo tudi že naskočil, a pričakoval kaj več golote :D) in Laezel. Zmer si rečem, pa ok probam še s kom, a sem jih tok vajen.. da pol se premislim. 

 

 

Povezava do prispevka

Halsin se mi je odbuggiral, ko sem mu povedal za spečega fanta, je zamenjal vodstvo in odfukal v Shadowlandse, kjer imava kolk zgleda zdej kar pomemben quest. Tko da izgleda da nisem nič izgubil. Če se mi pa pridruži ali ne, me boli kurac ker na isti lokaciji je legenda iz prejšnjih iger! Še voice acting je enak/podoben.

Povezava do prispevka

Kako ste se odločili za deal, ki ti ga ponudi Raphael v zvezi s princom, kladivom in krono?

 

Spoiler

Ful me mika da bi vzel deal in šel osvoboditi Princa, ker bi s tem mega pomagal Laezel, ki mi je totalna carica. Pa Prince of the comet izgleda cool guy in bi mu pomagal.

 

Ampak po drugi strani s tem totalno načizam Emperorja, ki mi je tudi res cool guy. Predvsem pa mi Emperor deluje bolj trustworthy od nekega evil devila - v Larianovih špilih sem se naučil, da so devili in demoni res the worst in da te bodo backstabbali ko psa. Da pa daš tak power devilu, hmmm, kaj pa vem no :D

 

Res zajebana odločitev morm priznat

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 22 minutami:

a mi lahko kdo pove brez spoilov kje zaključim z ACT1? Če zaključim karkoli se zgodi z Druid Grove gre dalje? 

lahko greš v mountain pass in underdark, to je še vedno act 1 (kljub temu, da dobiš opozorilo, da končaj stvari v prvi mapi - bolj bi rekel, da rabiš bit lvl 5, da greš uspešno tle naprej). iz teh dveh lokacij greš pa lahko naprej v act 2. 

Povezava do prispevka
Lunco reče pred 6 minutami:

lahko greš v mountain pass in underdark, to je še vedno act 1 (kljub temu, da dobiš opozorilo, da končaj stvari v prvi mapi - bolj bi rekel, da rabiš bit lvl 5, da greš uspešno tle naprej). iz teh dveh lokacij greš pa lahko naprej v act 2. 

Underdark sem že odkril ja ma sem naletel včeri na lv7 nasprotnike tam js pa lv4 :D. Radi bi še raziskoval čimveč preden se kaj zaklene in me pošlje v act 2 zato sprašujem če lahko zaključim tiste queste za druid grove. Nočem še v act 2 :D 

Povezava do prispevka

 

Gapi182 reče pred 46 minutami:

Underdark sem že odkril ja ma sem naletel včeri na lv7 nasprotnike tam js pa lv4 :D. Radi bi še raziskoval čimveč preden se kaj zaklene in me pošlje v act 2 zato sprašujem če lahko zaključim tiste queste za druid grove. Nočem še v act 2 :D 

Act 2 nič ne zaklene vedno se lahko obrneš pa greš nazaj. Itak pa je act 2

Spoiler

the Shadow-Cursed Lands in Moonrise tower,

 

Tisto, ko delaš nek side quest pa ti kompanion skoči v besedo pa kao razlaga kako je to vezano na njegov quest.

Sem sam tko

busy-rage.gif

Na sploh pa je cel Baldur gate mesto tko.

superman_people-1200x800.thumb.webp.2bded11ee323dd82716813969b9da8c3.webp:lol:

:lol:

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 1 uro:

a mi lahko kdo pove brez spoilov kje zaključim z ACT1? Če zaključim karkoli se zgodi z Druid Grove gre dalje? 

 

zelo tezko ti povem, ker se na prehodih med zonami zgodijo doloceni triggerji odvisno kje v questu si. 

 

nisem se bil v taki situaciji ampak ce si na zacetku druid questa si predstavljam da se lahko zgodi da bodo druidi zakljucili ritual in bodo tieflingi umrli (od rituala al pa od goblinov, ce se nisi spucal).

 

v bistvu ni druge kot da probas. jaz sem pobil gobline, tieflingi so sli iz druid kampa in potem se je v shadowlandsih njihova zgodba nadaljevala.

 

en annoying zone trigger je, ko resujes true soul nere v grymforgu je, da ne smes leavat, ce ne ti ene dva questa "failata" (v bistvu questi ne failajo samo zakljucijo se, da ne mores zgodbe furat naprej)

Povezava do prispevka
Galko reče pred 2 urama:

Kako ste se odločili za deal, ki ti ga ponudi Raphael v zvezi s princom, kladivom in krono?

 

  Skrij vsebine

Ful me mika da bi vzel deal in šel osvoboditi Princa, ker bi s tem mega pomagal Laezel, ki mi je totalna carica. Pa Prince of the comet izgleda cool guy in bi mu pomagal.

 

Ampak po drugi strani s tem totalno načizam Emperorja, ki mi je tudi res cool guy. Predvsem pa mi Emperor deluje bolj trustworthy od nekega evil devila - v Larianovih špilih sem se naučil, da so devili in demoni res the worst in da te bodo backstabbali ko psa. Da pa daš tak power devilu, hmmm, kaj pa vem no :D

 

Res zajebana odločitev morm priznat

Spoiler

Jaz sem kar vzel deal in na koncu, k ubijem bad guye ni prisel collectat svojega dela, čeprav eni so dobili ta cut scene. Pa nisem šel ukrast pogodbe, da bi jo skenslal.

 

Povezava do prispevka

igram solo tactitian clerica. se malo pa bom lvl 4. ne znam triggerat unega, da si lahko crve zacnem dajat v mozgane, ceprav mam ze dva crva na zalogi. tudi raphaela ne znam triggerat, da mi da ponudbo, ker bi rad videl kaj se zgodi, ce sprejmes. aja, pa pozabil sem kako setupas goblin napad na grove, da ti npcji potem pomagajo fajtati. vglavnem fun times.

 

se ene par levlov clerica pol pa tranzicija v fighterja pomoje. edino spelli me ubijajo pa ne vem kaj bi naredil, da bi bil bolj resistant.

Povezava do prispevka
drevored reče pred 26 minutami:

igram solo tactitian clerica. se malo pa bom lvl 4. ne znam triggerat unega, da si lahko crve zacnem dajat v mozgane, ceprav mam ze dva crva na zalogi. tudi raphaela ne znam triggerat, da mi da ponudbo, ker bi rad videl kaj se zgodi, ce sprejmes. aja, pa pozabil sem kako setupas goblin napad na grove, da ti npcji potem pomagajo fajtati. vglavnem fun times.

 

se ene par levlov clerica pol pa tranzicija v fighterja pomoje. edino spelli me ubijajo pa ne vem kaj bi naredil, da bi bil bolj resistant.

uni drow šefici pri goblinih morš rečt, da bosta skupi napadla grove, pol jo pa izdaš. sam morš prit v bazo, tako da jih prepricas al pa, da ti una ujeta goblinka iz grove pomaga. 

uredilo bitje Lunco
Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

Ma meni je glavno da Laezel ne zajebem :) A mogoče veš, če odjebem Rafkota še vedno lahko uspešno zaključim z Laezel?

 

Drgač pa epic info v spoilerju, hahaha kakšen KRALJ

Spoiler

Ja, lahko probas ukrast hammer, pol je pa se ena pot, k se ga da frog princa rešit 

 

uredilo bitje Kruz
Povezava do prispevka

@Lunco ker feat naj vzamem kot cleric? rabim concentration za spelle. a vzamem war caster kjer izrecno pise, da dobim advantage na concentration save (torej rollam dvakrat)

 

ampak baje lahko vzamem tudi resilient (izberem constitution) in dobim +1 CON in proficiency zraven saving throwsov. a je concentration constitution saving throw?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...