Skoči na vsebino

Baldur's Gate 3


Priporočeni prispevki

Galko reče pred 55 minutami:

BTW a ste naredili pakt s tistimi tremi ogri, ki te kličejo Prigrizek (Morsel), da jih lahko summonaš po želji za 500 €? Jaz sem ga in so precej cool, uporabni še globoko v underdarku ker so pač trije in lepo tankajo dmg. 

Spoiler

Na bossu v kovačnici.

Na žalost so vsi trije debilno umrli. Na koncu tik preden sem bossa razlomil, sta mi dva zakorala v lavo. :rofl:

Povezava do prispevka

Ja ja če je environment hazard okol potem niso dobri. Tole:

 

Buzzkill reče pred 46 minutami:


Interakcija z njimi je kul, sam jih še nisem nikoli priklical, tolk je enih random itemov in abilitijev, da kar pozabiš. Danes jih bom sprobal proti Goblinom.

 

je ful boljša izbira :)  Drgač jih pa itak lahko recikliraš oziroma se zmeniš z njimi, da jih večkrat pokličeš, tko da ni panike. Aja pa potem ko si v shadowlands oziroma globoko pod njimi nočejo več priti pa tudi sicer bi bili že bolj švoh s svojimi statsi, tko da jih je fino porabiti v prvi tretjini špila.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 8 minutami:

Mene mineva že pri character creation.

Za nemoteno upravljanje te igre bom po moje rabil vsaj repliko cockpita F22.

Preglup sem za karkoli več od dodgea in dveh variant udarca. :D

 

Še sreča da se ne da mainstat poola rolat ker drugač bi jaz bil na kreatorju dokler nebi dobu 95% maxrolla tko ko v prejšnjih BG igrah...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...