Skoči na vsebino

Baldur's Gate 3


Priporočeni prispevki

Prišel sem do kapelce. Folk zunaj sem pregovoril, da naj raje spokajo drugam. Pol na vratih mi je pa failal persuasion check (ne save scumam, ker posedujem mošnjo s testisi) in sem valjda takoj pomislil, da bo treba skozi luknjo v tleh. Lepo zbijem dol utež in se naredi prehod. Pol pa mi nikakor ni uspelo pogruntati kako naj skočim dol.

Galea sem celo priučil spella, ki negira fall damage, ampak ni pomagalo. Krožil sem okoli luknje pol ure in probaval vse možne abilityje, sam nikakor ni šlo.

Ker sem sfukal vsega boga spell slotov, sem se kar vrnil v kamp in prespal. Naslednji dan grem iz kampa in me teleporta direkt dol v grobnico, kjer se takoj začne fight.

 

A to je kak bug?

 

Drugače pa fak, jaz enostavno ne morem nehati igrati. Mojstrovina. :avadodo:

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 10 minutami:

Prišel sem do kapelce. Folk zunaj sem pregovoril, da naj raje spokajo drugam. Pol na vratih mi je pa failal persuasion check (ne save scumam, ker posedujem mošnjo s testisi) in sem valjda takoj pomislil, da bo treba skozi luknjo v tleh. Lepo zbijem dol utež in se naredi prehod. Pol pa mi nikakor ni uspelo pogruntati kako naj skočim dol.

Galea sem celo priučil spella, ki negira fall damage, ampak ni pomagalo. Krožil sem okoli luknje pol ure in probaval vse možne abilityje, sam nikakor ni šlo.

Ker sem sfukal vsega boga spell slotov, sem se kar vrnil v kamp in prespal. Naslednji dan grem iz kampa in me teleporta direkt dol v grobnico, kjer se takoj začne fight.

 

A to je kak bug?

 

Drugače pa fak, jaz enostavno ne morem nehati igrati. Mojstrovina. :avadodo:

weird js sm sredi fighta enostavno padel dol kot nek idiot iz risanke. Sem mogu reloadad ker so me valda ubili spodaj. Potem pa čisto drugačna situacija. Zgoraj sem tistim nubom samo zagrozil in so zbežali, do grobnice pa sem prišel s persuasion na vratih. Sej drugače lahko vsaka vrata tudi napadeš in uničiš. Ali pa lockpick. Isto s chesti.

Povezava do prispevka
drevored reče pred 19 minutami:

@ke_kit uporabit moras akcijo jump, da skocis dol. je pa mozno da si na kak bug naletel, ce te je po kampu tja teleportiralo

WinterThane reče pred 43 minutami:

Jump ne dela na tej lukni?

Nope. To sem sicer prvo probal. :D

 

Hernire reče pred 23 minutami:

Ke_kit, kako pa ti je combat i to, ker si pisal, da nimaš dosti izkušenj iz d&d combata?

Ful dober, ker ga ne jemljem kot nek combat v spretnostni igrici, ampak ala tabletop D&D (samo pohitreno in avtomatizirano seveda), kjer je skoraj vse odvisno od RNJesusa.

Drugače pa nisem pravil, da nimam izkušenj s sistemom, ampak, da mi je tak tip boja manj všeč od real time, kjer so potrebni motorični skilli.

Tukaj me pa to sploh ne moti. Ne vem točno opisati zakaj. Tista kocka mi po moje sproži neuron activation. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Igra ti itak ogromno pomaga in takoj poštekaš kako deluje combat. Moja edina izkušnja s turn based combatom do zdaj je bila Pokemoni pa gre to brez problema. Pač narediš nekaj kar misliš da bi delovalo če bi res bil v tistem svetu in nekak vse deluje :D. Tako svobodo izbire še nisem občutil v nobeni igri

Povezava do prispevka

mene najbol sproži, ko ima lae'zel 80% chance to hit in pol je 1x hit in 5x miss ... prav fuknu bi pc pred blok na beton pa nej psi pojejo, samo to triggeranost takoj negira hoja po svinjski masti/ledu in ko gledam kak nasprotnike (in moje papke) meče na hrbet

 

enkrat sm pozabu na to foro in lepo zamrznem tla, pol pa s charom skocim v "napad" in itak samo spozik na hrbet, fun times

Povezava do prispevka
WinterThane reče pred 8 minutami:

mene najbol sproži, ko ima lae'zel 80% chance to hit in pol je 1x hit in 5x miss


Hommage to XCOM.

 

Spoiler

Drugače pa prva sex scena, tappal that devil pussy po celem peklu.

 

Wyll se je nekaj pizdil, spizdi rogač lol. 

 

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 1 uro:


Hommage to XCOM.

 

  Skrij vsebine

Drugače pa prva sex scena, tappal that devil pussy po celem peklu.

 

Wyll se je nekaj pizdil, spizdi rogač lol. 

 

Drgac lahk fukas tud s

Spoiler

hudičinjo, k je wylla ovila okol prsta 

 

uredilo bitje Kruz
Povezava do prispevka
WinterThane reče pred 5 urami:

neki veliko folka pise da zdej prvic igra turn based igrco ... res noben ni igral ufo/x-com, heroes of night and magic, fallout 1&2, jagged alliance/deadly games, gorky 17, incubation, ...

To ja, sam tu se zadi se tolko stvari dogaja da na konc fajta en cajt berem combat log

Povezava do prispevka

Zdaj sem se tepel s Harpyjami. Ni mi jasno kako mi jih je uspelo premagati (to je moje počutje po čisto vsakem encounterju od Emerald Grovea dalje :D).

Najprej sem mislil, da je samo ena, pa sem si mislu to bo eas- v trenutku se jih naserje še 4 in mi hipnotizirajo ter takoj v naslednjem turnu ubijejo Main Char in Lae'zel, še preden sem uspel sploh narediti kaj damagea. Pol se me je usmilil RNJesus v navezi z dobrim pozicioniranjem na high ground. Bedno mi je edino to, da sem moral porabiti dva spella za revive.

 

Ta igra je enostavno nora. Writing je neverjetno hud. Pogovori delujejo ful pisano a hkrati naravno in organsko. Voice acting pa me do zdaj ni še niti enkrat pustil hladnega, ne glede na to ali sem govoril z random veverico #4214 ali poglavarko Druidov.

Svet je tako poln stvari za početi in raziskovati, da me je že začela preganjati tesnoba OCD completionista. Ni faking šans, da bom probal najti vse side queste, kaj šele, da bi se jih trudil izpeljati tako, da imam na koncu vedno "good ending", ker se mi bo enostavno prej sfukalo. :D :avadodo:

 

Zdaj sem po 7 urah uživanja v pogovorih (ki so skoraj vsi napeti za popizdit :avadodo:) , hagglanja z merchanti, upgrejdanja opreme in random bojevanja, odklenil še nekaj side stvari in se mi je ponovil Elden Ring moment, ko te teleporta na drug konec dežele in ti ni več nič jasno.

F57HNMwXcAACtUw.jpg

Po prebiranju teme, mi je jasno, da to ni še nič, ampak si vseeno ne uspem predstavljati koliko faking ur bom še pustil v tej igri. :wacko:

Najbrž bo sčasoma vse teklo ful hitreje, ker sedaj še odkrivam kako naj sploh igram.

 

Aja, Shadowheart je tako tečna prasica, da bi jo najraje kar nagnal iz kampa.

V partyju imam njo, Lae'zel in Astariona. Banter je res carski. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
stom1c reče pred 17 minutami:

Skos pisete o nekem Galetu. 
js prvic cujem a je mozno da sm ga kje falil?

imam samo roguea, pa dve zenski, ena je pretepac, pa mal na orka slici, druga pa je carodej. In to je to, drugega se nism srecal.

Ja pol si ga falil. Iz enega portala prikuka, najprej ti pomoli samo roko. Čisto zraven začetne lokacije je, pogooglaj kje ročno ker bi ga blo škoda izpustit, ipak je eden od šestih glavnih kompanjonov.

 

@ke_kit shadowheart je skozi cel špil tko mal tečna in histerična in bitchy, sam rata bolj človeška, pol ko se ji dost traumatičen dogodek zgodi tekom špila. Kul lik je tud ona.

 

Leazel je pa takoj iz prve maksimalna carica, do konca edgy in zajebana in pametuje ko sam satan :D Če boš kdaj na hard poniževal, žalil ali grozil kakim revežem mora biti nujno zraven, ker bo vedno ful pumped :D Bolj se spravljaš na nebogljene in uboge, bolj ji bo všeč :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...