Skoči na vsebino

Baldur's Gate 3


Priporočeni prispevki

Eh, zbuggal se mi je quest, in sicer Halsim je stuck v “vidimo se jutri zjutraj”, ne glede na to koliko dni spim. Berem, da bi moral govoriti s Thieflingi, sam njih sem že spravil na pot.

 

Fora je, da ko smo s Halsimom razfukali gobline, je rekel, da se vidimo v kampu, jaz sem misleč da je v grovu lepo napil in popokal Thieflinge, on je bil pa buggan tam kjer sva ubila zadnjega generala.

 

Se vrnem nazaj, triggeram convo s Halsimom, gre v kamp, in zdej naj bi kao govoril s thieflingi da se mi cepec druid pridruži. In ker ni theiflingov, perma loop. 
 

Saj nisem ful izgubil, a? Itak nisem hotel met druida v ekipi.

Povezava do prispevka

Haslim je zbuggan v 3PM, praktično edini resen bug ki se mi zgodil se mi je z njem. Jaz ga sicer imam v campu in na voljo za squad (gnil je ko kurac, prov smrdi po medvedjem dreku), ampak mi je skoz pisal "Speak to Haslim" v journalu. A midva tko vsak večer skupi pohala pa hodila na meto, pač druid things. Pol pa enkrat napiše Quest failed pa čao epilog celotnega druid questa.

 

Ga pa rabiš pol vsaj še za en večji sidequest v Shadowlandsih, ne vem če lahko tisto narediš brez njega.

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 16 urami:

Ne predstavljam si kako sranje mora šele biti na random PCju, ki nima gen4 SSDja. :rofl: :avadodo:

 

To pri tej igri nima dobesedno nobene veze ker je več kot očitno da niso optimiziral igre za PS5 SSD. Je boljše kot OS2 ampak komaj kaj boljše oz dlje ko bomo v igri slabše bo verjetno tako kot v OS2. Upam na izboljšanje v patchih... Je pa to tako noro dobra igra da se da potrpet.  

Povezava do prispevka
WinterThane reče pred 9 urami:

koncno sm nabrusu Shadowheart in takoj zjutraj laufal na orgije.

 

 

Jaz še vedno čakam, da pride al pa ne gre furat dveh romanc ker LaeZel je pa prišla že 2x. Karlach zaenkrat ne trza sploh. Astariona sem pa takoj postavil pred dejstvo da moj grdi half-orc ni BI :)

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 3 urami:

To pri tej igri nima dobesedno nobene veze ker je več kot očitno da niso optimiziral igre za PS5 SSD. Je boljše kot OS2 ampak komaj kaj boljše oz dlje ko bomo v igri slabše bo verjetno tako kot v OS2. Upam na izboljšanje v patchih... Je pa to tako noro dobra igra da se da potrpet.  

No Shit Sherlock. Dej to mal razloži PC master race komunistu, ki rad prca, ne pa tistim, ki kontra prcamo.

Povezava do prispevka

Loading me niti ne moti, ker ne save scummam, inventory pa rabi še QoL improvementov. En dober sort rabmo, jebeš filtre. Auto add to wares ves krš kerga dezigniramo za wares, takoj ko poberemo. Ne kaži mi opremljenega geara v inventoryu, saj ga imam pod equipanim. 
 

Al pa neko obliko avtomatizacije. Saj ob pobiranju lahko designatam komu bom poslal, ne da se pa to ko kradeš recimo. 
 

Takih malenkosti je nekaj, vse so patchable. 
Pa fixat to, ko fanti ne platformajo s teboj. I get it, Laezel, nočeš izgubit tist en hp da skočiš dol iz kamna, saj ni da je to procent tvojga hpja, da si ne boš kaj naredila. Raje stoj tle 15 minut in čakaj da te manualno premaknem.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 5 minutami:

Jaz bi samo rad, da bi vi trolli dejansko vedeli kaj govorite, ne pa da samo nabijate x je slabo, ker si ne lastim x, y je dobro, ker si ga.

Res tisto, otroci na povodcih.

Če ne igraš igric na PC-ju je slabo, simple as. Ampak hej, med 2003 in 2023 so se fpsi na konzolah dvignili s 30 na občasno 60 :rofl:

uredilo bitje Kruz
Povezava do prispevka

fak kolko enga jokanja zdaj v tej temi ker na pcju hitreje loada kot na ps5. pa sploh ni noben nic komentiral sam butthurt kekit zacel jokat.

 

gtfo

 

dans pridem iz dopusta in bom spet lahk igral. ne vem ce nebi zacel se enga karakterja na tactitian da popravim vse grehe. a je kak oprion da tieflingi ostanejo v druid kampu?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...