Skoči na vsebino

Kaj se trenutno predvaja?


amnesia

Priporočeni prispevki

Dopesick, Hulu, pretty nice. Miniserija o oxyu - ne morm verjet res kok je Amerika fucked. 

 

 

Pa The Premise mi je kr hud, edin BJ Novak na začetku epizode je annoying. 

 

Vse te Apple serije zvenijo kr hude, sam pol je večinoma tko mal meh - najbrž, ker mam visoka pričakovanja in pol jih nekak ne izpolnijo. Specifično ta Invasion je slow as fuck pa nč pametenga, predvsem neka medčloveška drama pa bolj malo vesoljcev. 

uredilo bitje Lunco
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 8 urami:

Katerega folka? Gledam na imdb, in ne deluje ravno slabo

 

https://www.reddit.com/r/narcos/

 

sam sem zaenkrat pogledal prva dva dela in ja, ni ravno da bi te zadeva povlekla oz. pritegnila, vsaj mene zaenkrat ni. manjka nek glavni, karizmatični lik plus ne vem kam ciljajo s stranskimi zgodbami (mehiški policaji in novinarka).

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 3 urami:

Super, zgleda, da bom preskočil tole. Prihajam v leta, ko se mi res ne da zapravljat čas z bednimi serijami. Hvala kolega :D

 

tbh ni zadeva nič slabša al pa boljša od Mehike S01 ali S02. Če ti je bilo tisto všeč ti bo tudi tole, in obratno :) 

 

lik smug know-it-all ženske novinarke pa mora bit, because netflix :D 

Povezava do prispevka
Lunco reče Dne, 5. 11. 2021 at 18:57:

Dopesick, Hulu, pretty nice. Miniserija o oxyu - ne morm verjet res kok je Amerika fucked. 

 

 

 

Pizda, da je ta serija na nek način zelo kul narejena, po drugi strani pa totalno cheapo izpade. 

 

Pač po načinu snemanja me na momente spominja na kakega True Detectiva, po igri pa na The Room. Dobesedno mi edino Keaton izpade, kot da zna igrat in da tryharda na pune pred kamero. 

 

Zgodba je OK, ampak so mi ti časovni preskoki čudno narejeni. Ker je malo treš serija, jebiga. 

 

They did Ian Unterman dirty with this bald cap wig: dopesick

Fak, ta cheap-ass bald cap :avadodo: Zgodba je okej, vredno ogleda, ampak cast pa budget cuts so pa res next level treš

 

uredilo bitje Avion
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...