Skoči na vsebino

Kaj se trenutno predvaja?


amnesia

Priporočeni prispevki

Sovicha reče pred 2 urama:

Tulsa King episode 1 - za zdaj comfy & fun, old school filing; pa kr direkt povejo, he's 75 :avadodo: upam, da bo comfy še naprej

 

Vučko3 reče pred 42 minutami:

Cela sezona je comfy as fuck.

 

+1. zelo lušna zadeva.

 

btw, če ste bili fani Communityja, potem vesela novica. v kratkem bodo začeli snemati film. :limona:

Povezava do prispevka

Ogledal si nadaljevank praktično vse tle naštete, ni da ni... sam nekak blendid vse skupaj... no potem še..

 

Clark

 

 

Kleo

 

 

Pa vse te nove naštete art zadeve, ne da se mi linkat... un danska kavbojka and stuff... vse ajd ok...

 

Ampak tole top...

Gomorrah

Vseh 5 sezon

 

Pa še za sladico tole

Suburra

Vse 3 sezone

 

Najraje počakam da se konča zadeva, da potem pogledam vse naenkrat.

 

Sam vse zmaga this... vse 3 sezone pogledal še enkrat...

 

Sploh ta scena vrh..

 

 

To je to...

Povezava do prispevka

men je pa Tusla king kr meh. najbolj bedno mi je to k kar gre not k unmu weed sellerju mu tam neki palamudi in pol mu on kr dnar zacne dajat.

 

al pa pride k unmu weed producerju in zacne nek gibberish skoz usta metat, jaz sem dobesedno mislil, da ga je kap. pol mu pa un rece ok preprical si me evo ti roka.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 7 minutami:

Po popularni in zelo hudi zf knjigi si hotel rečt. Very nice novička drgač, a si mogoče zasledil, kje lahko zadevo počekira beloritnik iz eu?

Na Wetv se da gledati baje, še nisem probal…

uredilo bitje black187
Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 7 minutami:

letos menda pride tudi Netflix verzija

 

men je bla sicer dobra sam prva knjiga

 

Jst počas že več upov polagam v kitajce ko v netflix :D

 

Men je bla pa tudi tretja knjiga huda. Tko je že random in insane, da je spet ful cool. Celo vesolje fuknit v 2D, zakaj pa ne, pixel forumaši so zelo za

Povezava do prispevka
Galko reče pred 38 minutami:

Po popularni in zelo hudi zf knjigi si hotel rečt. Very nice novička drgač, a si mogoče zasledil, kje lahko zadevo počekira beloritnik iz eu?

ne vem, a ne znaš iskat torentov?

rarbg, sam ne vem če so na voljo podnapisi al ne

jaz še nism prebral vseh knjig tak da še ne mislim gledat

Povezava do prispevka

Liki so sicer bolj 1-dimenzionalni ko galaksija ki jo skrčijo vesoljci pa osebe in dialogi so nasploh popopnoma brez žmohta, plus par zapletov je čist iz trte izvitih.

 

Ampak domišlija, podkrepljena s ful realističnim filingom "znanstvenosti" in mega depresivno bistvo zgodbe (ki je, spet, ful dobro racionalizirano) in sama drugačnost sloga pisanja pa tudi meni naredijo trilogijo totalen must read. Verjetno je tudi meni to najboljše ZF delo ja.

Povezava do prispevka
black187 reče pred 42 minutami:

Top ZF trilogija, nisem si mislil da ima nek kinezi toliko domišlije in smisla za pisanje knjig, nekako je bilo to (vsaj pomoje) vedno domena bolj zahodnega sveta.
Zdaj mi je pa ta trilogija nr.1 kar sem prebral ZF-ja

 

 

Si kdaj gledal Scissor Seven na Netflixu? Dokaz, da imajo Kitajci humor najbl podobn zahodnjemu svetu (vsaj če primerjam s Tajci, Japonci in Korejci). Nisem pa še bral njihovih knjig

Povezava do prispevka
Galko reče pred 6 urami:

Liki so sicer bolj 1-dimenzionalni ko galaksija ki jo skrčijo vesoljci pa osebe in dialogi so nasploh popopnoma brez žmohta, plus par zapletov je čist iz trte izvitih.

 

Ampak domišlija, podkrepljena s ful realističnim filingom "znanstvenosti" in mega depresivno bistvo zgodbe (ki je, spet, ful dobro racionalizirano) in sama drugačnost sloga pisanja pa tudi meni naredijo trilogijo totalen must read. Verjetno je tudi meni to najboljše ZF delo ja.

 

In idealna za TV serijo. Tolk šokov ne bo od prvih sezon GoT. V bistvu sploh ne rabi nekega mega budgeta. Morajo pa za show malo dodelat like, ja. 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...