Skoči na vsebino

[multi] Sekiro: Shadows Die Twice


Priporočeni prispevki

Dobro, da vem na koga se obrnit, ko si enkrat PC urihtam al pa SteamDeck. Kar sm vidu na youtubu izgleda ful fajn, všeč mi je ko se malo premeša formula

 

Za Witcher 3 obstaja tud en mod, ki izboljša enemy scaling in boj, to se tud splača probat.

 

Uglavnem, back to Sekiro. Vsakič ko ga vidim, se ga bojim. Tole izgleda ful preveč intense zame. 

Povezava do prispevka

Sej nisem tega rekel lol.

Če primerjaš tole zgoraj z navadnim Sekirom, je kot da bi primerjal Dark Souls 1 bosse s tistimi iz DS3 al neki.

V končni fazi lahko težavnost bossov zreduciramo na to koliko različnih napadov imajo in kako nepredvidljivi so. Od oka bi rekel, da vanilla Isshin uporablja ene 20-30% tega kar šopa tale v modu.

 

EDIT: Drugače pa saj veš, da je Sekiro precej samosvoja igra. Enim je vrhunec fromsoft težavnosti, drugim pa samo rhythm game, kjer moraš imet pravi timing. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Hehe, js ga ravno igram in sem šel (po mojem) underlevelan na Lady Butterfly in mi je kar vzela željo do igranja :).

 

Na srečo sem pol ugotovil, da mam še precej za raziskat v drugi smeri, kjer se tudi še bossi in mini-bossi malo manj nefer. Je pa res fuuul lažje, ko ujameš ritem blokiranj in se malo nabildaš.

 

Vsekakor pa noro dober špil.

Povezava do prispevka

Ene par takih sweet kolenov v ksiht je v špilu, ko bi kar plačal 5 eur, da vidim jok in trpljenje folka, sploh iz foruma :D

 

- Shinobi hunter ko si še umazan in zelen

- Vijolični ninja ta prvič

- Seven spears of bolechina

- Genchiro ta prvič

- Headless lover ko ta prvič padeš h kakšnemu

- Papamobil

  • Račka +1 2
  • Solzice 1
  • Za crknit smešno +1 5
Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 36 minutami:

Najboljši Souls modi so meni Randomizerji. Škoda, da tega špili nimajo kot uradno in game opcijo, bi ful dodalo k replay value.

Exactly. Ako srečam nekoga, ki dela v FromSoftware bom takoj predlagal. Ko ti je svet in boj tako všeč, da nočeš nehat igrat je randomizer praktično še bolj zanimiva stvar kukr pvp

Povezava do prispevka
Vučko3 reče Dne, 7. 1. 2023 at 12:43:

Jaz bi samo vido reakcijo vseh ljudi, ko so prvic prisli do prijatelja Seven Spears of Ashina.

 

Pri meni nekaj v smislu :blink: :o :mehkoblato: :wacko: :hump:

 

Včeraj sem ga po ene štirih večerih in 50 poskusih končno fental ... sam ta filing accomplishmenta je pri FromSoftu res nor.

Povezava do prispevka
  • 5 tednov kasneje...
  • 4 tedne kasneje...

Sem po "klasičnem" koncu končno naredil še Shura ending. Do Emme in Isshina sem prišel hitro, sta mi pa tedva dala še precej tinte pit :).

 

image.png.8d843221a9f4cda72e54cbcde31b161a.png

 

Špil je res odbito dobr, poleg ostalega tok edinstvenega sistema boja po mojem še nisem videl, gladko 9/10.

 

 

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...

koncno nabavil xbox kontroler da lahko zdaj sekirota igram

 

ubil sem onega privezanega trola in naslednjega samuraja, ki je bil na dvoriscu obkrozen z folkom. zdaj pa ne vem kam dalje.

 

v eno smer lahko skocim dol in pridem do jame kjer je Headless. problem je, da je jama cist temna in sploh nic ne vidim. tko da si ne upam fajtat tega headlessa tam noter. ce grem po drugi strani ven pridem nazaj do privezanega trolla in si lahko odprem prehod. 

 

tko da dalje ne znam prit. mam se en opcijo, da grem v spominsko dezelo 3 leta nazaj. ce koncam tisto, se mi bo odprl prehod dalje?

 

aja, pa obstaja kak respec v tej igri da si spremenim skille?

Povezava do prispevka

Nimas tu nobenega respeca. Itak bos mel vsega dovolj za skille. V tej igri je pomemben vanilla combat, brez tega ni nič. Skilli so samo mali plus.

 

Headlessa pusti pri miru zaenkrat, lahko gres v zgodovino na Hirata estate in probaš, ni tolk hudo.

 

Ko premagas Ogra in samuraja pac gres naprej, srecal bos kačo in pocasi priso do main bossa v Ashina Outskirts. Je dokaj linearno vse.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...