Skoči na vsebino

[multi] Mass Effect


Priporočeni prispevki

Gatsu reče pred 3 urami:

 

10000x raje imam remaster trilogije ko pa novi ME glede na to kaj je Bioware naredil v zadnjih 10 letih...

I fore one really enjoyed Andromeda. In mega bi bilo dobiti vsaj nadaljevanje Andromede, ne pa remaster iger, ki so se precej dobro postarale (razen 1., ki ga nikdar nisem mogel preigrati)

Povezava do prispevka
Sovir reče pred 1 uro:

I fore one really enjoyed Andromeda. In mega bi bilo dobiti vsaj nadaljevanje Andromede, ne pa remaster iger, ki so se precej dobro postarale (razen 1., ki ga nikdar nisem mogel preigrati)

 

Ne igramo vsi na PCju tak da so remasterji več kot dobrodošli. ;)

 

Anyway za takle remaster ne rabš glih velike ekipe. Bioware trenutno dela na novi ME igri, Dragon age in še katastrofo imenovano Anthem bojda rešujejo. 

 

 

 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 4 minutami:

 

Ne igramo vsi na PCju tak da so remasterji več kot dobrodošli. ;)

 

Anyway za takle remaster ne rabš glih velike ekipe. Bioware trenutno dela na novi ME igri, Dragon age in še katastrofo imenovano Anthem bojda rešujejo. 

 

 

 

a lahko prosim nehajo s poliranjem tistega tistega shitty turda imenovan Anthem? A so dejansko sploh kaj fiksal? Ampak dobro vsaj niso šli tiste CDPR poti k ves čas govorijo ''actually it got great reviews on the PC we just need to fix the console version''. Yeah sure. 

 

Js sam upam da gameplay ne bo tako lesen, zgodba mi je bila v ME vedno všeč ampak tist completely average gameplay v vseh pogledih(tudi za tisto ero) me je vedno motil. 

Povezava do prispevka
Chamir reče pred 1 uro:

A lahko TL;DR verzijo, kaj bo drugače?

 

dvignl bojo kamero med pogovori, da Mirandina rit ni čez 1/3 zaslona, pa dodal druge animacije za žensko varjanto sheparda, da ne bo samo reskin moških animacij. 

also, retardi na levi se pritožujejo ker ne bo več pedrskih scen in retarde na desni potem vse to moti. 

 

kot vedno, delajo slona iz muhe. vsi so iste retardirane snežinke.

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
  • 4 tedne kasneje...

Jaz razumem, da cenzuriranje Mass Effecta ne moti samo soyboye in škodljivce, ki jih na tem planetu ne potrebujemo. Vsekakor bo 4chan udaril s povratnimi posledicami, EA better watch your ass.

 

Mirandino rit sem gledal iz svojega pogleda v igri, ne v sekvenci, saj v sekvenci bereš jebeni dialog, tako da je tole cenzuriranje riti samo v eni sekvenci zaradi enih budal precej čudaški izpad in zlivanje sranja po igralcih. Ne bo nič koštalo med igranjem, bolj je bil nepotreben mindblown efekt ko berem o teh idiotizmih.

 

Ta sorta manjvrednih kretenov se niti ne vpraša koliko ljudi je igro kupilo in koliko debilov moti ena ženska rit. Ko jebe njegovo ženo, ki igra videoigre, ženska je tako ali tako prizadeta, zdaj jo bodo stalkali in še nekaj slabega ji bo nekdo naredil. Svaka čast EA, res respekt, pa smo zaradi SJW homo habilisov končno na točki ko igre povzročijo nasilje.

uredilo bitje sadhu sequencer
Povezava do prispevka
Gatsu reče Dne, 5. 2. 2021 at 10:40:

 

Kva bi šele ra exGF rekla na bejbike v Genshin Impact :devil: Prov oči si spočijem od povprečnih bab v novodobnih igrah ko zalaufam to igro :blush:


Če genshin impact igraš zarat bejbik, pol morš sprobat tt masterpiece 

 

 

bojda je prav kul špil, pa naredla sta ga 2 človeka. 
Maš tut nude mode za dokupit 😀

uredilo bitje Bumbar s kanglico
Povezava do prispevka

mislim da tale tema potrebuje naslednji trailer, še posebej zaradi tistega, kar se odvrti od 0:55 naprej :lol:

 

(ok, it's old, ampak sem ga šele pred kratkim prvič videl ... pa zgleda, da bo tole čisto proper spoof, dasiravno igrabilno ne bo massefectovski, ampak, kaj jaz vem, malo star controlovski pa potezni)  

 

 

Povezava do prispevka

Iz celega sveta dobivam lajke in sporočila podpore po celem svetu na FB za svojo idejo.

 

https://www.facebook.com/groups/400227393655232/permalink/1429457984065496/?comment_id=1429766394034655

 

Za koga? - Za Slovenijo!

 

Tukaj sem dobil še več lajkov:

 

https://www.facebook.com/groups/400227393655232/permalink/1378113785866583/

uredilo bitje sadhu sequencer
Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...

Mene izredno mika, da bi šel celo trilogijo skozi. Bojim pa se, da bom zgubil zagon po enki. Namreč kok to nanese, cela trilogija z DLC-ji, ene 100 ur ziher pade al? :D

 

Se pa kljub mojemu mnenju o remasterjih in rimejkih izredno veselim tega releasa in bom šel kar DAY 1 v nakup, edino kar bi bilo še jače, da ne bi bil full price release. Ampak vsega ne moremo met :D 

Povezava do prispevka

Men je 1ka dobesedno najslabši RPG moderne dobe, predlani sm ga še enkrat preigral in razen solidne zgodbe ni nič zanimivga, plus kupu sm vse špile na originu in kljub temu, da dvojko pa trojko bi lahko še enkrat preigral, se to z enko ne bo zgodil. Tud ne štekam tega remaka, ker pač razen tega da gre za gnil špil, ne vidim kako ga lahko na kakršnkoli način izboljšajo, te 'izboljšave' v videju niso neki, kar se je potreboval. Čeprav mi ni bil všeč je bla zadeva povsem spolirana, grafika ok, pač MAKO segmente pa z boljšo grafiko in arguably boljšimi kontrolami ne bodo izboljšali, ker niso ble problem kontrole al pa grafika, ampak to, da je blo vseh 10k Mako segmentov ENAKIH, iskal si neke kurčeve koščke stvari po copy paste planetih.

 

Drugač, če v 1ki spustiš vse side sranja, planete, bedne side queste je pomoje kakšnih 15 ur. Močno priporočam, da točno to tud nardiš. Edino kar se splača narest so loyalty misije.

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka

Ma saj to je bolj neka moja OCD bolezen, da grem dele serij igrat po vrsti, pomoje uizi completionist sindrom, sam da mi včasih mine zagona. Saj ti maš tudi to bolezen, zarad tega pol nabavljamo Assassin's Creed 4 DLC-je pa delamo vse queste po kurčevem japonskem otoku :D 

 

Saj ravno ta completionist narava tega releasa mi je najbolj všeč, pač da so te DLC-ji vključeni in to. Nisem še enega igral (razen ta alternative ending cut od trojke), ampak zmeri se jih je hypalo kot povprečno-do-dobre izdelke, tako da ajde, bo za it skozi. A ti si igral DLC-je, a to so tako organsko vključeni v igrico ali so post-main story zadeve ali kako?  

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 5 minutami:

Ma saj to je bolj neka moja OCD bolezen, da grem dele serij igrat po vrsti, pomoje uizi completionist sindrom, sam da mi včasih mine zagona. Saj ti maš tudi to bolezen, zarad tega pol nabavljamo Assassin's Creed 4 DLC-je pa delamo vse queste po kurčevem japonskem otoku :D 

 

Saj ravno ta completionist narava tega releasa mi je najbolj všeč, pač da so te DLC-ji vključeni in to. Nisem še enega igral (razen ta alternative ending cut od trojke), ampak zmeri se jih je hypalo kot povprečno-do-dobre izdelke, tako da ajde, bo za it skozi. A ti si igral DLC-je, a to so tako organsko vključeni v igrico ali so post-main story zadeve ali kako?  

 

1ka ma kokr vem sam dva DLCja. Bring Down the Sky (ki je organsko vključen, pač dodaten sistem je s parimi dobrimi questi (cirka 2 urci), drugi je pa Pinnacle station, kjer delaš basically time triale. Dvojka je una k ma shitload ODLIČNIH dlcjev.

 

Drugač itak štekam, glede na to da nisi igral in nabavu prej teh špilov je tud za full price itak worth it. Jst sm fuknu na Originu nekih 50 eur za vse tri špile z vsemi dlcji :F

 

Sm pa itak naredu 100% 1ko :D Kar je verjetno tud razlog, da se mi je tok zamerla, isto neumnost sm naredu s Spidamanom in se zdej ne morm prpravt igrat dodatka pa tega Miles Moralesa, ker sm povsem burnan out, tko da ti polagam na srce, da pač 1ko story rushas.

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka

Se absolutno ne strinjam z bebasto oceno komunističnega pleškurja. Mass Effect 1 je vrhunska igra - in to še danes v xbox 360 verziji. Predvsem zaradi brutalno dobrega lora, ne spomnim se enega frpja, ki bi ustvaril tako noro raznolik in kvaliteten svet s toliko zapomnjljivimi rasami, liki in dogodki. Poleg tega je tudi prva igra, ki odpre eno najboljših trilogij gaminga.

 

Igralno je mogoče res malo zastarela, ampak okolica, zgodba, liki so pa na samem vrhu in brez težav ob boku legendarnega Baldur's gate. 

 

Moja ocena vsaj 9/10.

Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 37 minutami:

Men je 1ka dobesedno najslabši RPG moderne dobe, predlani sm ga še enkrat preigral in razen solidne zgodbe ni nič zanimivga, plus kupu sm vse špile na originu in kljub temu, da dvojko pa trojko bi lahko še enkrat preigral, se to z enko ne bo zgodil. Tud ne štekam tega remaka, ker pač razen tega da gre za gnil špil, ne vidim kako ga lahko na kakršnkoli način izboljšajo, te 'izboljšave' v videju niso neki, kar se je potreboval. Čeprav mi ni bil všeč je bla zadeva povsem spolirana, grafika ok, pač MAKO segmente pa z boljšo grafiko in arguably boljšimi kontrolami ne bodo izboljšali, ker niso ble problem kontrole al pa grafika, ampak to, da je blo vseh 10k Mako segmentov ENAKIH, iskal si neke kurčeve koščke stvari po copy paste planetih.

 

Drugač, če v 1ki spustiš vse side sranja, planete, bedne side queste je pomoje kakšnih 15 ur. Močno priporočam, da točno to tud nardiš. Edino kar se splača narest so loyalty misije.

 

Rofl če ti je bil pa ME1 ob izidu gnil špil si pa res še mal bolj poseben kot bi si mislil. 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 32 minutami:

 

Rofl če ti je bil pa ME1 ob izidu gnil špil si pa res še mal bolj poseben kot bi si mislil. 

 

Obupn mi je bil ja. Mislim poseben, pač mi je drugačen tip iger všeč, takrat ko je izšel sem pričakoval nek klasičen Bioware RPG, neki v stilu KOTORja, dobil sem pa bloated mess, se s plešastim pravnikom ne strinjam, da bi bil LORE kej posebi hud, še manj pa world building, liki so pa sploh pozabljivi, nič v stilu Baldurja. Orožij je miljon, ampak uporabljaš jih mogoče 2%, ker dobiš relativno hitro najboljša orožja v igri, tko da je vse skupi joke.

 

Stranskih questov ni pol kurca, vse kar delaš izven main questa je iščeš sranje po copy paste planetih (tko obstajajo ene štirje različni biomi). Main quest mi je bil drugače ok, pa tud liki kot taki so mi bli ok, pa tudi cheesy space opera zgodba mi je bla ok.

 

Tko, da mi je bil celokupno špil ob izidu ok, sam bil sem zelo salty ker sem pričakoval nekaj povsem drugačnega, kar je posredno tud Bioware priznal, da niso cateral nam hardcore fanom in so pol izdal Dragon Age precej bolj po naših merilih (o drugih delih ne bom govoru).

 

Sej to ni nič tazga, pač vam je to hud špil, me pač ni bil. Velik bolj odkrito streamlinana 2ka, ki vse te traparije iz 1ke poreže mi je 10x boljši špil, tud trojka mi je kljub tem kontraverznostim zelo všeč, sploh imata pa oba odlične DLCje.

 

1ka je bila (-po mojem mnenju-) sfaljen špil, ki tud v okviru Biowara ne spada nikamor, nekakšen ne tič ne miš med nekim casual sranjem in bolj hardcore RPGjem. Če bi se več bolj potrudl in naredil svet IZVEN main questa kakorkoli zanimiv bi se mi zdel bolj uspešen špil, tko mi je pa sam neka žalostna pokveka.

Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 1 uro:

Men je 1ka dobesedno najslabši RPG moderne dobe, predlani sm ga še enkrat preigral in razen solidne zgodbe ni nič zanimivga, plus kupu sm vse špile na originu in kljub temu, da dvojko pa trojko bi lahko še enkrat preigral, se to z enko ne bo zgodil. Tud ne štekam tega remaka, ker pač razen tega da gre za gnil špil, ne vidim kako ga lahko na kakršnkoli način izboljšajo, te 'izboljšave' v videju niso neki, kar se je potreboval. Čeprav mi ni bil všeč je bla zadeva povsem spolirana, grafika ok, pač MAKO segmente pa z boljšo grafiko in arguably boljšimi kontrolami ne bodo izboljšali, ker niso ble problem kontrole al pa grafika, ampak to, da je blo vseh 10k Mako segmentov ENAKIH, iskal si neke kurčeve koščke stvari po copy paste planetih.

 

Drugač, če v 1ki spustiš vse side sranja, planete, bedne side queste je pomoje kakšnih 15 ur. Močno priporočam, da točno to tud nardiš. Edino kar se splača narest so loyalty misije.

Kakšna škoda da se okusa ne da kupit, a?

Dej se  ti raje drži kakih mobilnih rpgjev...

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...