Skoči na vsebino

[multi] Resident Evil 4 Remake


Priporočeni prispevki

7ka pomoje da nima, ker imaš itak samo en lik, sumim da je pri 8ki isto

 

@Sektor 13 meni je blo fajn igrat New Game+ Witcher 3, ker sem namerno sprobaval na drug način pristopat na questih, tud npr. Kaj se zgodi če nekaj storiš prej al pa če kak korak preskočiš. Ful je fajn vidt na kaj vse so razmišljali developerji

 

Sem pa žalosten, da nekaterih questov v New game+ nisem uspel triggerat/najdt, npr. Tistega kjer Roach govori ali pa tistega z witcherjem iz W2. 

 

Uglavnem ko res ni samo premočrtno sledenje temu kar so developerji začrtal je res fajn igrat. Dragon Age Origins je bil res kul prikaz kako folk napalit, da grejo večkrat skozi igro. Isto Disco Elysium, Vampire The Masquerade Bloodlines (ena od ras ima ful sprememb v dialogih naprimer) ali pa Divinity Original Sin 2. Aja, pa valda, oriđinal Deus Ex. Takih špilov je premalo, da imaš tok različne skozihode, da čez nekaj mesecev/let spet poženeš in ti je vse sveže

Povezava do prispevka
foker reče pred 4 minutami:

Sem naredil Novozelandski account,.. plava jajca,.. ne dela,..(mogoče če ga kupiš na tamšnjem psnju) Baje na MShitboxu dela,..

Sem pa beto diabla 4 dobil,.. tako da ok

 

Ja itak moraš pol tud kupit na njihovem PSNju da lahko prej downloadaš. Na Xboxu pa sam nastaviš v sistemskih nastavitvah novo zelandijo in vozi miško.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 30 minutami:

 

 

@Sektor 13 meni je blo fajn igrat New Game+ Witcher 3, ker sem namerno sprobaval na drug način pristopat na questih, tud npr. Kaj se zgodi če nekaj storiš prej al pa če kak korak preskočiš. Ful je fajn vidt na kaj vse so razmišljali developerji

 

Sem pa žalosten, da nekaterih questov v New game+ nisem uspel triggerat/najdt, npr. Tistega kjer Roach govori ali pa tistega z witcherjem iz W2. 

 

Uglavnem ko res ni samo premočrtno sledenje temu kar so developerji začrtal je res fajn igrat. Dragon Age Origins je bil res kul prikaz kako folk napalit, da grejo večkrat skozi igro. Isto Disco Elysium, Vampire The Masquerade Bloodlines (ena od ras ima ful sprememb v dialogih naprimer) ali pa Divinity Original Sin 2. Aja, pa valda, oriđinal Deus Ex. Takih špilov je premalo, da imaš tok različne skozihode, da čez nekaj mesecev/let spet poženeš in ti je vse sveže

Ja ce je spil narejen tako, potem definitivno se splaca veckrat preigrat. Originalnega Deusa sem takrat res ene 8x preigral po dolgem in poces.

Resident Evil je pa dokaj linearne. Npr. Re2R sem preigral 2x eno za drugim. Village se pa ne morem spravit ponovno preigrat, ne vem zakaj.

 

Witcherja 3 sem sicer preigral (vecinoma main quest pa kak vecji side quest) ker zgodba zelo vlece. Tudi okolica je super. Dejansko je spil bomba, ampak zal meni open world res ne potegne :( , da bi ga sel ponovno preigrat.

Povezava do prispevka
g. Profesor reče pred 4 urami:

a res nobenga ne moti vse kar je v zvezi s kamero/premikanjem/FoV

 

fakdissit

 

 

Ne je čisto ok,.. Ne vem niti kako zgleda,.. ker na PCju sem demo igral (pač forsiral 3440x1440 borderless kao  ultra wide,.. In je cisto ok,.. Domnevam da ima večina Playstation 5 verzijo,.. in se privadiš (spet ne vem koliko je zooma,.. nekaj gotrovo,.. Zakaj bi pol sploh meril če je identično,.. Mislim da je kar vredu,.. Gre za ravnotežje špila,.. da pač jih kdaj lahko fašeš od zadaj in strani če nisi dobro postavljen,.. drugače bi bilo prelagano (kar je na PCju tako ali tako,..)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...