Skoči na vsebino

[multi] Resident Evil 4 Remake


Priporočeni prispevki

Vučko3 reče pred 5 minutami:

Jaz RE5 nisem špilal, zakaj pa bila igrica racist? Vem samo, da si v Afriki in streljaš afričane, ker so zombiji.

Niti malo ni racist. Pač tako kot si sam rekel, dogaja se v Afriki, kjer je smiselno, da bo večina nasprotnikov črne rase. Je pa to tak špil, kjer je vse okay, nima pa ene stvari, kjer bi te res navdušil, sploh v primerjavi z vsemi izdanimi Resiji po 6ki

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 55 minutami:

Jaz RE5 nisem špilal, zakaj pa bila igrica racist? Vem samo, da si v Afriki in streljaš afričane, ker so zombiji.

Ma itak, da se noben normalen človek ne bo šel spotikat ob to lol.

Gre pa pričakovati, da se snežinkice v trenutku stopijo zaradi soli (pizda, res bi moral začet pisati vice al neki).

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 15 minutami:

Razmišljam, da bi kupil. A je prvotni hype še vedno tam? Kolk je igra scary naspram dvojke ali osemke? 

A je akcijski del dober, combat, gameplay itd?

 

Ce so ti ql SP izkusnje je vsekako must buy.. replay value je, vse stima. Sam ce nisi SP guy, pol mogoce raje pocakaj na popust al kupi rabljeno

 

Ma ni neki ful scary. Recimo da je igra razdeljena na tri dele in na vsakem je en del ali act oz chapter, ki je malo bolj scary, to je tudi vse. Razen mogoce, da skoci iz omare kaksen zombi, tu pa tam, zelo poredko.

 

Akcija in combar je ql. Lahko je izi lahko pa je zelo challenging.. odvisno koliko se zelis dat na prizkusnjo in kaksen input uporabljas oz koliko si spreten z njim

 

Hype? Ma hypa ni pomojem in niti ga nebi smelo bit vec kot toliko, ker ni neka revolucijonarna zadeva. Edino kar je revolucijonarnega je da je revolucijonaren remake, res znajo delat remejke :)) Dobro so ga remejkali, dovolj so spremenili, da izgleda svez in nov, hkrati pa ne prevec, da bi sjebali original vibe.

 

Izdelek je kvalitetno dan skupaj, lajnerji od Leona so ql, ceprav v originalu so bili boljsi. Glas od Ade je malo woke :))) Folk se neki pizdi. Jaz sem igro imel po italijansko yolo :)))))))

 

 

 

 

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Meni je bilo strasno.. tam v knkiznici z Ashley, pa tam v lboratorojih, ko so uni regeneratorji, pa tu pa tam kej malega.. ampak ja, tega je malo

 

A uff.. woke? Zamenjali so igralko iz RE2R z neko azijko, da je bolj woke in folk se buni, celo neke groznje igralki.. ker pac.. ni tako ql opravila delo.. oz uni ki so za to izbiro odgovorni

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 4 urami:

White supremacist oprani možgani enga folka so res komedija 1. kategorije. :avadodo:

 

Ne zavračam možnosti, da trollaš, sam če ti ni jasno kako je zgodovina oblikovala dojemanje rasizma, pol ti enostavno ni pomoči. Ostani contrarian do zadnjega, jači si od sudbine (razen, ko zagusti, pol je treba brisati zgodovino postov na forumu :hmm:).

 

Ne vem če je zgodovina oblikovala karkoli, prej ljudje v njej. In te so vedno v trenutni politki naredili tako kot je sedlo elitam. Tako so ameriški demokrati polni govora o razismu in črncih, ker je to easy money in easy glasovi, potem pa vedno ko pridejo na oblast ne naredijo čisto nič za črnce, ravno obratno s svojo politiko jih držijo v dreku tam kjer so.

 

Ne vem pa zakaj je cool, če kot črn lik streljaš bele zombije, kot bel lik pa ne smeš streljati črnih zombijev? Prav tako mi ni čisto nič jasno zakaj lahko Marvelovega lika Magneta, kot belega žida, spremeniš v črnca in s tem dejansko totalno ignoriraš genocid nad židi v 2. svetovni vojni, po drugi strani pa ne smeš črnega panterja naresti v belca, ker je to razisem do črncev.


Evo priznam, I do not get it. Edino kar razumem je, da je pač določenemu folku koristno furati to pristransko narativo, ker od tega dobijo, keš, politično moč ali drugo korist. Bebčki kot si ti temu nasedejo, jaz pa bom ob vrhunski remeke igrice Resident evil 5 :(

 

uredilo bitje Feget
Povezava do prispevka
Feget reče pred 35 minutami:

Ne vem če je zgodovina oblikovala karkoli, prej ljudje v njej.

Ne, a res? Jaz sem pa tisto mislil čisto dobesedno, da je zgodovina oblikovala rasizem, ne pa ljudje skozi zgodovino. Dej spizdi predavat v kak vrtec s takimi.

 

Sicer se čisto lepo strinjam, da ni rasistično, če belec strelja črne zombije ali obratno. To, da se nihče ne bi zgražal, če bi nekdo naredil igro, kjer črni protagonist pobija IZKLJUČNO bele zombije v kaki nemški white only soseski, pa so samo floskule, ki si jih izmišljuješ, da tvoj argument o nepravičnem dojemanju rasizma deluje bolj avtentično.

Tebi slične bele snežinkice konstantno pljuvajo po črnski filmografiji ali serijah, ker je notri premalo belcev ali so prikazani negativno. Zadnji tak primer, ki mi pride na pamet je Wakanda Forever.

 

Čemu je rasizen vedno pripisan samo belcem v medijih je posledica nedavne zgodovine suženjstva. Če tako enostavne stvari ne uspeš dojeti, imaš resne probleme.

 

 

Na obeh straneh imamo tebi podobne ekstremistične idiote. VI STE GLAVNI PROBLEM.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Ce bi krave oz zivali imele volilno pravico ali pa vsaj znale uporabljat smartphone za nakupovanje, bi vsi postali vegani

 

To je car kapitalizma in demokracije.. od suznja do delavca in potrosnika z pravocami v par 100 letih.. ne jebe zive sile. Komunizem in socijalizem so prevec umetne zadeve, da bi to lahko funkcijoniralo tako naravno kot v kapitalizmu.

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 22 minutami:

Čemu je rasizen vedno pripisan samo belcem v medijih je posledica nedavne zgodovine suženjstva. Če tako enostavne stvari ne uspeš dojeti, imaš resne probleme.

 

 

Meni pa so bolj problem tako nerazgledani ozkogledi kot si ti. Skozi malo daljšo zgodovino boš hitro ugotovil, da je bilo med belci svinjsko več sužnjev kot kadarkoli med črnci. Preden so evropejci odkrili afriko in iz nje začeli izvažati poceni sužnje, se je na polno zasnjuževalo po evropi vse kar je lezlo in bilo premagano v vojni. Turki se kolikor spomnim, niso pretirano ozirali na barvo kože, enako arabci.

 

Genocid nad belimi židi, belimi bosanci in ne vem kaj še vse, je očitno nič proti temu, da je pač amerika imela tistih nekaj let nekaj črncev. In zdaj se cela svetovna politika vrti okoli razisma nad črnci, ker je to pač nekaj najbolj oprijemljivega v ZDA. S tem da tam že par sto let nihče ni bil suženj. Že pri nas so debate o beli gardi in partizani malo passe in res še za najbolj hardcore starčke (hmm kaj pa slatki poboji vrnjenih belogardistov kar na yugoslovanskih tleh, pa brutalni pokoli v stalinovi sovjetski zvezi).

 

Dejstvo je da je zgodovina polno brutalnosti in krivic, v gaming svetu in filmski industriji pa je vse predstavljeno tako kot da so največje žrtve celotne zgodovina črnci. Čeprav po mojem niso niti po kvaliteti najeba niti top 3 na katerikoli lestvici.

 

Tako da se je res za vprašati kdo je tukaj prava snežinka.

Povezava do prispevka
Feget reče pred 5 minutami:

Skozi malo daljšo zgodovino boš hitro ugotovil, da je bilo med belci svinjsko več sužnjev kot kadarkoli med črnci.

Kaj od "nedavne zgodovine suženjstva" ti ni jasno? A je beseda nedavno pretežka, da bi jo dojel?

 

Ni mi treba predavati o zgodovini (ki jo tako izkrivljaš in prilagajaš svoji narativi, da peče glava - a genocide nad belci, ki si jih omenil so izvajali črnci?). Drži se raje učenja "programiranja". Izkrivljanje resnice ti gre najbolje od rok, tko kot vsem "programerjem".

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Meni se zdi kot da kekit jemlje to prevec osebno.. oz tip je se najbolj rasist ker kot pravi istrijan, mu grejo na kurac zahodni in severni belci, ki so ga jebali 100 letja in zdaj se z lahkoto poistoveti z zatiranimi crnci

 

Docim Feget vidi drugacno barvo koze in ze zacuti antipatijo homofobije.. ko bi pa isti snowflejki anglosaksonski ali desni fasisti italijanski ali nacionalisticni svabi prisli malo pogledat kva dogaja, bi v njegovi plesi hitro videli manjvredno raso enako kot on vidi to v barvi koze nekega juznjaka

 

Mislim ne me narobe razumet.. ma meni grejo na kurac enako crne izbeglice, tako kot ginger anglezi, blond svabi ali skandinavci, pederako vzviseni italijani ali moj sosed s porshejem, ki se jim prav vidi kako te gledajo kot nekaj drugacnega od sebe. Mogoce pa je greh v oceh tistega ki gleda?

 

Podrugi strani pa sem vceraj gledal nek indiski filem RRR in morem rect, da mi je bil ultra ql in prav bi imel buddya indijanca da malo zapleseva uni klovnasti ples za dobro voljo.

 

Zanimivo je kako lahko vidis simpatijo v nekem rasno drugacnem cloveku, v sosedu pa totalno antipatijo

 

V glavnem ne se kregat.. to neko siljenje drugih ras v belo kulturo je malo cringe, sam to je pac del globalizacije, ni nek big deal, cez 500 let bo lahko supermen legit cren. In nihce ne bo rekel nic razen nekega zgodovinarja shaduja, ki ga imajo vsi za fuknjenega.

 

Crenci pa se itak ve, da so ful obcutljvi na te rasne zadeve, ker bolj zivijo to njihovo manjvrednost povezano z barvo koze. Jaz cutim podobno ko grem globje v EU npr..

 

Sam dokler se bodo, bomo sami pocutili manjvredne in bodo igrali zrtev namesto, da bi nasli ponos v tem kar so bodo pac buthurtani za vsak kurac.

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 10 minutami:

Podrugi strani pa sem vceraj gledal nek indiski filem RRR in morem rect, da mi je bil ultra ql in prav bi imel buddya indijanca da malo zapleseva uni klovnasti ples za dobro voljo.

 

Potrjujem RRR je carski film :avadodo:

 

Če kdo ne pozna:

 

IMDb

 

 

image.png.0e7cf86610cffcd549815f5369c0ffb1.png

 Bi takoj igral špil z njima v glavnih vlogah :mafija:

Povezava do prispevka
Feget reče pred 42 minutami:

Pidza mudelcek no, saj niso v ZDA se prejsnji teden lovili crnce v belih rjuhah in jih posiljali obirati bombaz🙄

 

Suznjev ni v ZDA ze vec kot 150 let. Zakaj je treba zdaj pogrevati to sranje in to v fucking racunalniskih igricah???

Jaz bi karkoli političnega ločil od iger, sam žal ne gre.

 

To, da je bilo suženjstvo ukinjeno pred 150 leti nobenmu čisto nič ne pomaga, če je rasizem še vedno v taki meri prisoten po svetu.

ZDA so samo ekstrem, kjer se je white supremacy razpasel v vse pore družbe. Pri njih črnce načrtno zatirajo in diskriminirajo še danes, obenem pa skušajo cenzuriati zgodovino, da folk pozabi na sranje, ki so ga počeli do konca 60ih prejšnjega stoletja. Pri tebi jim očitno zelo dobro uspeva.

 

bigboss82 reče pred 28 minutami:

oz tip je se najbolj rasist ker kot pravi istrijan, mu grejo na kurac zahodni in severni belci, ki so ga jebali 100 letja in zdaj se z lahkoto poistoveti z zatiranimi crnci

Dobesedno nimam pojma o čem govoriš.

Edino fobijo, ki jo imam je do kitajcev, ki prodirajo v HW mainstream filme. Glede tistega me prav peče vest vsakič ko pomislim, da mi gre nekaj takega na kurac.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...