Skoči na vsebino

[multi] Resident Evil 4 Remake


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 1 uro:

Ok... Dobro, da si ti pač vnaprej vedel, da ne smeš tect gor in jih čakati tam na vrhu al kaj naj povem :D Jaz butl pač nisem vedel in sem moral kar nekaj krat umret preden sem ugotovil. Gori je celo shotgun in sem pač mislil, da se jih tam moraš braniti. Potem pa navalijo s vseh strani. 

Vse kar sem želel je pomagati kakšnemu nesrečniku, da se da krizo v tej bajti obvladati. Seveda dokler ne prinesejo lestve.

Povezava do prispevka
fric reče pred 8 minutami:

Vse kar sem želel je pomagati kakšnemu nesrečniku, da se da krizo v tej bajti obvladati. Seveda dokler ne prinesejo lestve.

 

Itak, vse se da :D Samo je jebeno živčno stanje hehe... Popizdevam zraven konkretno. Itak se vsak izmakne v trenutku, ko ga naciljam, dodge gumb je vedno ob nepravi situaciji in ga "ne prime" čeprav stisnem, s sekiro te zadane prek celega enkrana čeprav se premikaš... Klasika pač :D Saj je igra namenjena temu, da te drži živčnega. Komaj čakam, da končam in dam malo živce na pašo :)

Povezava do prispevka

danes sem igral malo vec, sem prilezel v ch 8, extreme 11h plus..

kaj daj recem doobra igrca, taka sladka lepa, boljsa kot dead space zaradi dinamike level designa, ampak obe kvalitetni, takih ne delajo vec, jebat ga

 

ni trenutka dosadnosti, enlicnosti, ponavljanja.. dinamicna v pm, zgodba je kar je.ampak podajanje je ql.. za zgodbo itak pride MGS3 remake =)))

 

morem malo nehat za kaksen dan, ki ze cutim, da se prenajedam in izgubljam na vzdusju

 

edino kar mi manjka je uno kar sem probal ze zadnjic razlozit.. ko sem prvic igral to igro me je sezulo, takrat je bilo toliko novosti, tako revolucijonaren izdelek.. level design, combat, sovrazniki, ko prides do jezera.. bossi, minibossi, igranje v prau s tamalo, vendor in orozja.... v glavnem.. ko si prvic igral to igro je bil odfuk.. zal tega obcutka ne mores podozivet, tudi ker si starejsi ampak se vedno lahko recem, da takih iger vec ne delajo :(

 

pizda ja en doge al roll bi prisel prav.. camera me ne moti pretirano

prvi shooting range sem naredil vse zlate medalje..   

 

Aja koncno da je hard res hard, ceprav se klice extreme za casualce.. 

 

 

 

  

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

mene je sfukala stara ljubezen in sem zategnil RE 4 R v konzolo, kljub temu da še nisem obrnil Metroid Prima R. Jebi ga, moj Top 3 špil vseh cajtov ima vseeno prednost.

 

Ufural sem Gojc nastavitve kamere, zdaj me pa še zanima, kera orožja je pametno najprej upgradati? Sem dal na hardcore ker mi je bil RE Village zakon izkušnja na visoki težavnosti, ampak že zdaj vidim, da bom tudi v RE 4 R crkoval ko prasec :D 

Povezava do prispevka

Nož in pištolica definitivno, ker ju največ nucaš. Začetni shotgun sem tudi malo upgradal in nato prešaltal na riotgun ob prvi priliki. Podobno sem naredil s snajpo, se pravi minimalen upgrade dokler ne dobiš stingrayja. Ostalo so pa preference in +/-. Recimo meni zaradi preciznosti in rate of fire ful bolj sede blacktail kot red9, čeprav ima zadnji v polni opravi pošastno moč. Se ti pa, sploh na hardcore, splača obrnit vsak vogal, ker je špil poln zakladkov, in se nabere za upgradee, če si dosleden. Poleg tega se tu in tam najde kakšen zelo uporaben kos orožja! Za varčevanje nabojev je uporaben tudi bolt thrower.

Povezava do prispevka

Končal sem igro. Za mene je največji drek bil submachine gun v vseh oblikah. Tega ne nadgrajuj po moje, ker boš v enega sprašil cel šaržer in najverjetneje še ne bo crknil. Spinel-e ponucaj za nakup treasuer map in pa potem kak dodatek.

 

Največ sem uporabljal Red9, Stingray in Riot gun. Magnum naboje sem šparal samo za konec in sem vmes porabil samo 1 naboj.

 

Zakaj za vraga sem dobival toliko resources (L), in pa zelo, zelo malo resources (S). Največ sem discardal te (L), ko sem rabil plac.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 4 minutami:

Tnx za pro tips. Torej RE klasika hehe, upgradana osnovna pištolica in izogibati se submachinegunov, ki očitno na japonskem špricajo vodo, ne svinčenih kugel :D Jaz navadno upgradam še shotgun, se mi zdi da je vedno petarda.

 

Red 9 ni osnovna pištola, jo dobiš malo kasneje. Submachine gun jih samo malo popraska in še bolj razpizdi. Shotgun je itak odlična izbira, ni pa na pretek metkov, ker tudi za craftat rabiš resources (S), ki jih ni na pretek. Upgrejdal sem največ power in mali ammo capacity. Rate of fire nisem sploh, ker itak luftam kup metkov že v navadnem načinu streljanja :D

Povezava do prispevka

Tole za SMG drži, kar govorita, spoštovana kolega. :D Meni je še najbolj uporaben LE5, in sicer na otoku, ma sem vseeno vedno malo razočaran nad rezultatom, ko ga potegnem ven. Magnum je pa tako, ima zelo limited use, načelno jaz porabim pri salvadorjih in ostalih XXL spakih. Priznam pa, da sem nabavil Killer7, ki je najbolj švoh, ma je seksi in ima laserček. So pa določene zadevce šele ob polnih upgradih in kasnejših runih res uporabne. Zadnje govorim iz izkušnje gledanja YT filmčkov.

Povezava do prispevka

@Galko

 

Nož je obvezen upgrade in uporaben skozi celotno igro. Plus parry mehanika je preprosto carska :mafija:

 

Menjaj spinel-e najprvo za treasure mapo in seveda usput opravi merchant queste za še več spinelov. 10 spinelov je LASER za pištole ! Žal pa ga ne moreš dati na red9 :cry:

Jaz zato uporabljam osnovno pištolo ker 30 spinelov lahko menjaš za ticket, ki instano odklene ekskluzivno funkcijo katerekoliga orožja brez da maksaš vsak element. Pri osnovni pištolci je to 5x critical in jih tako random 1shotaš s streli v glavo :mafija:

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka

Jaz SMGja sploh nisem kupil in ga verjetno ne bom. Red9, Stingray, Riot Shotgun + boltgun ftw zaenkrat. Vse nadgradim čimprej power na max ter morda še število metkov ostalo ne nadgrajujem načeloma. 

 

Vučko3 reče pred 23 minutami:

Ej ljudje, ker nimam glih velik pojma o RE4, a je to bolj akcijska pew pew igra, ali so kaki horor elementi tudi not? Ce primerjamo na relaciji RE2R (ni glih grozljivo) in RE7 (usran večkrat)

RE2R like

Povezava do prispevka
Gatsu reče Pravkar:

Jaz SMGja sploh nisem kupil in ga verjetno ne bom. Red9, Stingray, Riot Shotgun + boltgun ftw zaenkrat. Vse nadgradim čimprej power na max ter morda še število metkov ostalo ne nadgrajujem načeloma. 

 

Praktično identično kot jaz :D

 

Jaz sem nadgradil še edino Magnum gun, ker sem ga želel za final boss-a. Na bolt gun (z dodatno eksplozivno konico) pa sem žal preveč krat pozabil. 

 

Vedno sem kupil tudi večji kovček, ko je bil na razpolago. 

Povezava do prispevka

Ej majstri, kaj pa zdaj? Code Veronica Remake? Ali bo kdo deepal prste v problematično sfero in rimejkal Resi 5? Ker Resi 5 je meni v konceptu deloval insane, ta obrat v vročo Afriko in day-horror je na papirju deloval izjemen, ampak v praksi pa je bila precej pokvečena izkušnja brez filinga za tempiranje, ki je naredil RE 4 mojstrovino, ki pač je. Konkreten rimejk, torej da bolj konkretno premiksa igro, tempiranje, CO-OP mehanike itd., bi lahko naredil ven dobro igro. Ampak ja. V igri še vedno postreliš za pol Afrike temnopoltih zombijakov. Seveda igrica ni bila rasistična, ampak danes živimo v drugih časih, sem kar malo skeptičen, da bi to šlo skozi :D 

 

Code Veronica remake bi bil awesome tho, ta pogon in snežni setting mm m m

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...