Skoči na vsebino

[multi] Resident Evil 4 Remake


Priporočeni prispevki

Oboje se sliši slastno. V bistvu mi je vseeno, kaj pride prej, se pa strinjam, ko praviš, da bi morali petico konkretno popedenati, četudi sem jo preigral po dolgem in počez. Imajo pa companion AI ready to go. Ashley in Luis sta povsem nemoteča. Petica mi je bila sicer kul, ker si lahko coopal. V vsakem primeru bo do takrat padlo mnogo uric in runov v RER4. :ninja:

Povezava do prispevka

RE5 je eden najboljših Co-op naslovov ever ! 

Takrat ob izidu igrat to z bratom v splitscreen :avadodo::wub:  

AMPAK ja v solo načinu je pa izjemno slaba izkušnja sploh po zaslugi zabitega Ai, ki te med drugim še ves čas aktivno sabotira :wacko: 

 

Drgač pa kar se tiče gameplaya in dogajanja ter budgeta je nadgradnja RE4. Seveda je pa glavni faktor uživancije v RE5 v tem ali je bila izkušnja solo ali v dvoje :D 

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka
gojc reče pred 4 urami:

RE5 je eden najboljših Co-op naslovov ever ! 

Takrat ob izidu igrat to z bratom v splitscreen :avadodo::wub:  

AMPAK ja v solo načinu je pa izjemno slaba izkušnja sploh po zaslugi zabitega Ai, ki te med drugim še ves čas aktivno sabotira :wacko: 

 

Drgač pa kar se tiče gameplaya in dogajanja ter budgeta je nadgradnja RE4. Seveda je pa glavni faktor uživancije v RE5 v tem ali je bila izkušnja solo ali v dvoje :D 

Jaz sem isto preigral COOP in mi je bil res cool špil edini Resident Evil ki sem ga platiniral

Povezava do prispevka

Edina stvar, ki je delala RE5 dober je bil Ke_Chris Redfield, ki je res lep pravi moški, ne pa una metroseksualna pička  (@Stipe2@Galko tako se v letu 2023 pravilno uporablja to besedo) Leon Sucker Kennedy.

Nisem pa nikoli igral coop. Mogoče tisto reši stvar, sam po moje zadeva iz drekca postane sam mal bolj okusen drekec.

 

Moj glas gre 100% Code Veronici.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Chenier reče pred 10 urami:

Ej majstri, kaj pa zdaj? Code Veronica Remake? Ali bo kdo deepal prste v problematično sfero in rimejkal Resi 5? Ker Resi 5 je meni v konceptu deloval insane, ta obrat v vročo Afriko in day-horror je na papirju deloval izjemen, ampak v praksi pa je bila precej pokvečena izkušnja brez filinga za tempiranje, ki je naredil RE 4 mojstrovino, ki pač je. Konkreten rimejk, torej da bolj konkretno premiksa igro, tempiranje, CO-OP mehanike itd., bi lahko naredil ven dobro igro. Ampak ja. V igri še vedno postreliš za pol Afrike temnopoltih zombijakov. Seveda igrica ni bila rasistična, ampak danes živimo v drugih časih, sem kar malo skeptičen, da bi to šlo skozi :D 

 

Code Veronica remake bi bil awesome tho, ta pogon in snežni setting mm m m

 

o ja. code veronica remake bi sedel.

Povezava do prispevka

Ravno prvič slišal legendarni Welcome stranger, čeprav sem zasledil da je drug VO. Meni je tudi tale v remaku car :) Aaaahhh, so you like treasures, eh? This is the way. :D

 

Hud špil je, enako carski tobogan je kot se ga spomnim izpred +15 let nazaj. OK, valda ne more biti tako svež kot je bil prvič, takega oomph faktorja itak ne more imeti ker špil že vsi poznamo, mi daje pa zelo RE 2 R vibes kar se kvalitete remakanja tiče - torej maksimalna kvaliteta.Čeprav moram pa reči da mi je RE 2 R uvodnih par ur izgledal lepše in z boljšim art dizajnom, tista policijska postaja me še zdele vsakič sezuje... RE engine očitno res ni toliko za open space špile. 

 

Drgač je pa res carsko, ko 1 leto dni nazaj igraš RE 8 uvodno (prav tako svinjsko težko, pravzaprav še težjo) sekvenco masovnega napada volkodlakov in skrivanja po vasi in vsi te hočejo ubit in kar ni konca in skor umreš od adrenalonskega overloada in si pol rečeš Čaki mal, a nisem tole že nekje videl, a ni dosti podobna scena v RE 4? Pol pa igraš RE 4 R in se sam režiš - jp, dejansko je enaka zadeva. Sam v RE 4 malo lažja, na srečo :D Vseeno sem švical ko prasec, fuuuuu. Komaj čakam tudi tisti del na polju, ko si zaprt v bajti in iz povsod rushajo podivjani momci in spet še motorkar zraven, m m mmmm, ziher bo zelo lahko in prijetno :D

 

Se pa zaenkrat spomnim tko tko originala, ene 50:50. Uvodnega del la se ga spomnim FUL, tko takoj sem se vsega spomnil. Unega dela pri mlinu se nisem spomnil nič, tudi ne fabrke in dialogov z latino loverjem. Jezera se pa spet spomnim (tudi bossa in čolna ki še prideta), tudi tistega dela ki me zdaj čaka, torej bojevanje po nekakšnih barakah na koliščih in lestvah. Pol pa IMO bolj ko bom šel naprej, manj se bom spomnil. 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

ma ja itak vecinoma se ne spomnes podobno kot jaz.. 

oompg ti ne dala ker ze poznamo, kot vidis se dosti ne spomnes ampak to, da je igra in njene mehanike za predelane 100x v razlicnih igrah, ko je izsla pa je bilo vse dokaj izvirno in nevideno. od over the shoulder pucanja do vsega ostalega izvirnega kar igra povlece za sabo

 

glede engina se strinjam

 

re8 in re4 sta si ful podobne toliko, da jaz mocno sumim, da so re8 naredili nalasc v tem stilu, da so lahko razne stvari zreciklirali pol se v to igro, da niso imeli tolko dela s stancanjem itemov in tekstur ipd =))))) 

 

 

Povezava do prispevka

Ne vem, koliko že kaj spremljate ali odkrivate možnosti hitrejšega finiširanja igre, ampak Capcom je dejansko predvidel tono legit bližnjic, kar daje v moji beležki špilčiču mega bonus točke.

ke_kit reče pred 21 urami:

Edina stvar, ki je delala RE5 dober je bil Ke_Chris Redfield, ki je res lep pravi moški, ne pa una metroseksualna pička  (@Stipe2@Galko tako se v letu 2023 pravilno uporablja to besedo) Leon Sucker Sexy Kennedy.

 

leon s kennedy.png

Povezava do prispevka

Prvič končal igro, porabil sem skoraj 17 ur, kar je nekje v zlati sredini za SP igre po mojem mnenju. 

 

Igra ima neverjetno dober tempo, vsega po malem je notri in ničesar preveč. Kar vleče te, da bi igral naprej.

 

Meni osebno ena najboljših SP iger nasploh 10/10. Tudi po dolgem času da sem se igre zares veselil in jo kupil day one.

Povezava do prispevka

Včeraj sem igro obrnil po približno 20h urah.  Originala nisem igral. Vedno je folk govoril, da gre za najboljši RE špil. Zdaj vem, zakaj.:D

Špil je res carsko zasnovan. Ni ene stvari, ki bi lahko rekel, da je pa res slaba. Mene osebno Ashley ni motila. Ni nekih debilnosti v stilu Ellie, ki se sprehaja med sovragi, prav tako se mi ni zgodilo, da bi se mi postavila pred cev.

Ada Wong :wub: I dont see nothing wong with her.

Špil ima noro dobro vzdušje.

Povezava do prispevka

Zdaj sem malo gledal gameplay od re4 za ps2 in je ogromno stvari drugacnih.

 

Malospomin malo spremembe ni cudno, da se skoraj nic ne spomnes.

 

Imam vprasanje za tiste, ki se dobro spomnejo originala. Se vam zdi, da so vec odvzeli ali vec dodali?

 

Ker meni se zdi da so graficno in iz vidika gameplaya leveli vecji, boljsi.. ma da so tudi dosti odvzeli.. dolocenih delov sploh ni pa filemckov pa tko.. ???

Povezava do prispevka

Kurba kako je na hardcore zahojen špil ej :D besni kmetje, stekli psi, mutanti z macolami, besni kmetje s molotovkami, besni kmetje s samostreli, kače, kokoši, jezni moški z motorkami, prov od povsod leti po faci. Pa metkov spet ni nikjer lol. RE je prov edina serija, ko s sniper puško ali shotgunom dvakrat zgrešiš tarčo pa potem rajši loadaš in probaš še enkrat, ker veš da ga boš kasneje najebal zaradi prevelike porabe municije :D Hud špil je res no, plus bolj je bolj grozljiv kot original. Se mi je že takoj zdel da je bolj creepy, pa sem šel pogooglat in vsi pišejo da je bil oriđiđi bolj light kar se grozljivosti tiče.

 

Aja ravno sem naredil ribjega bossa - wtf je pa to zaena grafika vode v jezeru :rofl: kva je to, ps3 naslov? :D

Povezava do prispevka

Jaz pa sem obrnil, 28 ur.. mogoce kaksna urca na idle

 

Na zacetku je igra tezja.. pol, ko si nardis in upgrejdas arzenal postane lazja.. mislim, manj umiras, skoraj nic.. mogoce tudi ker se navadis katero orozje je primerno za kaj ipd

 

Pa tur igra je tako narejena, da ti da rastline, ko ti jih zmanjka in une metke, ki ti rabijo oz jih nimas vec.. 

 

Une poligone sem naredil vse S rank in pobral rdece medalijone..

 

Edino zadnjega bounty mini bossa nisem naredil ker nisem vedel kako razen, da porabim vse kar imam v kovcku in se to bi bila jeba, ker ti fukne zraven se 2 3 mobe regeneratorje. Pa sem si rekel fuck it, maybe next time. Pizda ja zdaj sem se spomnil z bazuko bi ga lahko.. eh kurac.. jebiga

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

White supremacist oprani možgani enga folka so res komedija 1. kategorije. :avadodo:

 

Ne zavračam možnosti, da trollaš, sam če ti ni jasno kako je zgodovina oblikovala dojemanje rasizma, pol ti enostavno ni pomoči. Ostani contrarian do zadnjega, jači si od sudbine (razen, ko zagusti, pol je treba brisati zgodovino postov na forumu :hmm:).

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...