Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Verjetno samo najbolj zgodnje nedeljske tekme. (edit: In kak Dallas :D)

 

Ponoči se jim ne splača dajat (vsaj ne pogosto), ker je predrago za premalo gledalcev, čez dan imajo pa drug program, da bi posnetke kazali. Tako je bilo dolga leta nazaj. Se spomnim enkrat ob 4 zjutraj ko je Vilfan imel sredi tekme nek mini breakdown, po temu ko je bilo napovedano da se NBA prenosi ukinjajo, ker jih noben ne gleda. Prav tisto I can say what I want, itak noben ne posluša :D

uredilo bitje Jurus
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 2 urama:

A je res 15? Mal so nasprotujoči podatki. Če je 16, je vse Gucci, v Oklahomi je age of consent 16.

 

tist, da je cel USA 18, je sam v flimih :D

 

 

zasledil sem vse od 15 pa do junior in highschool (kar je tretji letnik, js sm bil čist na začetku njega 17)

 

Naj bi se zgodilo v Kaliforniji,  kjer je meja 18.

Vprašanje, če je sploh vedel, kolk je stara bejba, ki jo je snel v baru.

 

Povezava do prispevka
Jurus reče pred 5 urami:

Verjetno samo najbolj zgodnje nedeljske tekme. (edit: In kak Dallas :D)

 

Ponoči se jim ne splača dajat (vsaj ne pogosto), ker je predrago za premalo gledalcev, čez dan imajo pa drug program, da bi posnetke kazali. Tako je bilo dolga leta nazaj. Se spomnim enkrat ob 4 zjutraj ko je Vilfan imel sredi tekme nek mini breakdown, po temu ko je bilo napovedano da se NBA prenosi ukinjajo, ker jih noben ne gleda. Prav tisto I can say what I want, itak noben ne posluša :D

 

Zelo blizu temu ja. Eno tekmo na teden si bodo izbrali iz ponudbe. Najbrž seveda Dallas, ko pač bo na voljo, drugače pa zagotovo prime time nedeljske tekme 21:30 oziroma tam okoli.

Povezava do prispevka
Gogy reče Dne, 23. 11. 2023 at 14:13:

 

 

Sej je car Pope, sam vseen. Šport so emocije in če se mal pokaže navijaškega vzdušja, ni to nič narobe. Če so pa pičke ratal mimoze, pa naj se bavijo s feng šuijem, prstnim slikarstvom, vezenjem gobelinov in ostalimi podobnimi duha sproščujočimi hobiji. Večina teh pičkic bi se stopila v evropskih športnih udejstvovanjih.. 

Pop je postal soft, leta in slaba ekipa naredijo svoje. 

uredilo bitje Amare
Povezava do prispevka
Gogy reče pred 9 urami:

Bravo Orlando. Razbili Boston. Zdaj se vidi, kolk je še dela pri Keltih. Ko je mali razpad sistema, vsak igra zase. Ne vem pa, kaj je bilo s Kristapsom? Drugi polčas sploh ni vstopil? Vmes sem šaltal na Bayerna in spremljal še NFL, pa mi je ušlo. Upam, da ni poškodba.

 

Porzingis said he felt a tweak in his calf running up the floor in the third quarter, and the Celtics opted to be cautious, shutting him down for the remainder of the game. He will undergo an MRI on Saturday to determine the severity of his left calf injury, but he doesn't think it's a long-term issue.

uredilo bitje Seth
Povezava do prispevka
Gogy reče pred 9 urami:

Bravo Orlando. Razbili Boston. Zdaj se vidi, kolk je še dela pri Keltih. Ko je mali razpad sistema, vsak igra zase. Ne vem pa, kaj je bilo s Kristapsom? Drugi polčas sploh ni vstopil? Vmes sem šaltal na Bayerna in spremljal še NFL, pa mi je ušlo. Upam, da ni poškodba.

Že lansko sezono so igrali 1-3 z njimi in Orlando jih je vsakič suvereno nabil. Mo Wagner revenge games in vedno so jih z željo in borbenostjo zmagali. Včeraj bi morali zmagati. 60-48 so povedli na začetku drugega polčasa, od tam naprej do konca 65-36 za Orlando. Ni mi jasno, kar je Mazulla želel z twin towers peterko, brez problema bi igral Stevnsa, Brisseta ali Svija.

Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 15 minutami:

Zgleda Holmes le ni taka fajn okrepitev kt je Galko mislu. ;)

 

Powel, you are a starter.

 

Kje sem kadarkoli napisal, da je dobra okrepitev? Ajde, quote ali pa stfu. Dej resno, najdi mi quote, kjer sem jaz kadarkoli sploh omenil Holmesa.

 

Zelo retro Mavsi danes drgač. Gnila energija, doomer Luka, nobene igre, obramba rakete ne obstaja, skok ne obstaja. Tale dva klošarja od "centrov" pofuka 3/4 centrov iz eurolige. Jebomater da mi je žal da ni bil še tisti drekač od Kleberja v ekipi, ker to bi pa bilo neki posebnega za videti.

 

Prod slabim ekipam in s čudežnim pojavom Livelyja je zgledal vse skupaj super, zdaj brez njega in v malo bolj slabih večerih je pa dokončno jasno, da modeli res NUJNO rabijo še enega orenk centra in visokega krilnega igralca.

 

Jebena Ivica Zubac in Daniel Theis sta izgledala ko Robinson in Duncan proti njim, faking hell no.

 

Pa ne vem kaj je vodstvu od Dallasa špilalo v glavi, da so šli tako na hard gamblat, da bo Lively dober produkt že v year 1, hkrati pa so praktično brez backup plana. OK, se jim je posralo, ampak so ble ful večje šanse, da se jim ne bo. In potem bi kaj, imeli tole revščino na centerski poziciji? So upali, da bo Hardy zrastel za 30 cm čez poletje? In ti spendaš prime Polija in Dolfija v taki ekipi? Kaki jebeni kreteni no.

uredilo bitje Galko
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Galko reče Dne, 2. 7. 2023 at 2:30:

ampak ti si umazan doomer, zato se ti tko zdi. Par "malenkostnih" zadev si izpustil:

 

- znebili so se Bratranca in njegove čudovite pogodbe

- Kyrija so podpisali za 39 mio za 3 leta, kar je dejansko OK deal, sploh ko vidiš, kakšen keš poka za res yolo igralce pri drugih klubih

- Holmes je na kulturnih 12 mio na leto

- podaljšali so Powella za 4 mio in podpisali Setha Curryja za 4.5 mio na leto

- kaj bo z rookiji ne ve živ bog, ampak oba u nulo ustrezata profilu, ki ga išče Dallas (defenzivni center in defenzivno krilo)

 

Pa upoštevaj da so imeli 10. pick na draftu, praktično nobenih assetov in da so že v cap spacu. Se strinjam, da roster še vedno rahlo zaudarja po neumitih kurcih (RES rabijo obrambno krilo in centra), ampak ti pa tud furaš narativo ko da je Dallas edini klub v NBA z neko čarobno paličico in da ne porabava še 29 drugih klubov potegnih maksimuma na račun ostalih. 

 

Bi ti bil bolj všeč free agency od Houston Rockets? :D 70+ mio na leto za neverjetni combo Fred Durst, Dillon Brooks in "Jock Landale"? Ali pa od Portlanda - uporabnik Jeramy Grant (kdo da fak to sploh je zaen zamorc) na cool 150 mio za 5 let, Lillard ti pa spizdi na drugih vratih?

12 mio za kulturnih 0 pik.

 

Pa lep lp

Povezava do prispevka

a to, da sem hvalil solidne trade poteze MAvsov (glede na to da je bil njihov edini asset jeben 10. pick), tebi pomeni:

MIHA_IS_GOD reče pred 28 minutami:

Zgleda Holmes le ni taka fajn okrepitev kt je Galko mislu. ;)

?

 

Pač klele si ustrelil mimo, deal with it. Ne bom hypal nekoga, ki ga ne poznam in ga sploh še nisem videl špilat. 

 

 

 

Kruz reče pred 8 minutami:

BTW tudi Theis je bil na voljo pa se niso stegnili za njim

 

Če iz neke zakotne vasi v ruskem permafrostu zdele privlečejo 60-letnega Vitalija Nosova, bo to ORENK upgrade obrambi rakete.

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Kruz reče Pravkar:

Pa proti ADju je kr ok odigral Holmes. Kva je blo dans? LaC sploh niso imeli nekih hudih strelcev, pa so jih razbili ko kante 

 

Modeli ne znajo igrati obrambe v raketi. Pa še ful so nizki. Tko, ni jih. Sej mislim da so prov zadnji v NBA po prejetih pikah v raketi, in se ful pozna - in to Z Livelyjem, kaj šele brez. Izgledajo ko škratje al pa kot neka osnovnošolska košarkaška kolonija ki krije odrasle dedce. Lahko bi prisegel, da gre nasprotnikom ful velikrat na smeh oz jim ni nič jasno, kako se lahko tako u izi sprehajajo do obroča. Za PG-ja bi lahko prisegel, da se je enkrat prov režal na kameri, ko se je tko lepo sprehodil in polagal na obroč, trije mavsi pod košem so ga pa gledali ko da je prišel iz vesolja.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...