Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Gogy reče pred 6 minutami:

Meni osebno tudi Dame ni sporen. Bolj sporen je Giannis

Mnja. Giannis ko gre vse tko k je treba je v pogovoru za MVPja. Samo dela pa tud dost glupih prodorov, ki se končajo s slabo podajo al pa ga obramba poje

 

Lah si on misli karkoli če, bližje je Russ Westbrooku kot pa Lebronu po pameti

Povezava do prispevka

Tole kar sem videl proti Pelsom je res bil Giannis najbolj problematičen, neki se zabija v obrambo s prodori na silo. Na začetku sezone so vsaj imeli dober record če že niso trenerja prenašali in je bila obramba švoh. Zdaj po All-Star breaku so sicer izgledali bolje ampak imo imajo res srečo da je trenutno vzhod tako zelo šibak zaradi vseh poškodb. 

Povezava do prispevka

Jaz še vedno trdim da Giannis nebi imel prstana če se v seriji proti Atlanti nebi poškodoval. Atlanta ga je takrat perfektno branila in model ni mogu prit do svojih lahkih košev pa da se ubiješ. Hkrati je pa še brutalno slabo metal proste mete. Potem je prišlo do tiste hiperekstenzije in so jih premagal z res fenomenalno igro Middletona. Sunsi so bili pa ful boljši matchup zanje v finalu. 

Povezava do prispevka
Ignis reče Dne, 28. 3. 2024 at 13:17:

Oni so uber obrambna mentaliteta. Pa Jalen Green igra noro dobr zadnje čase.

 

Pač odkar je Sengun poškodvan je njihov stil, da igrajo Switch defense in so vsi dobri defenderji. Tko taka zabavna košarka

March madness.

 

Sezona gre h koncu, celo leto noben ni povohal rocketse, nobene analize ker so bli tko bogi. Zdej so one trick pony in ko jih bo ena ekipa vzela resno, se na njih pripravila bo konec veselja ker bodo ostali kopirali taktiko.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 10 urami:

me zanima, kaj menijo Bucks fani o Lillard tradu. Men kot zelo površnemu opazovalcu se zdi, da jim je prinesel več škode kot koristi :D 

 

nisem fan :), ampak včasih jih gledam zvečer, če pač ni nič pametnejšega za počet. 

 

no kljub temu so mi precej uganka. res sposobni so odlično odigrat in premagat kogarkoli, in potem čist na razštelano zgubijo neko brezvezne tekme. 

Giannis ma sicer brutalno sezono, če pogledaš njegov FG % ma letos čez 61 % :avadodo: (https://www.espn.com/nba/player/stats/_/id/3032977/giannisantetokounmpo) . Tudi Lillard je po All star weekendu kot prerojen. Sploh njegova obramba je res napredovala. In če ima tisti večer vročo roko, skoraj ne morejo zgubiti tekme. Drugače pa ne res pozabit na Middletona (midrange je ubijalski) , ki je res tko zame steber ekipe, in upam, da bo zdaj hitro padel spet v tekmovalni ritem. Pol je pa še Beasley tak stabilno skoz povprečen, ko se lahko zanešeš nanj. Lopez pa ne vem, lansko leto se mi je zdel večja zver. 

 

Tako, da ja če se jim vse poklopi lahko gredo do konca.. a res ne vem kako je kaj kemija v ekipi , a zdi se da je Doc Rivers prinesel nek nov veter. Dokler spet ne bo Giannis nezadovljen.. 

 

Povezava do prispevka

Zmagal, kar lepo tkole 2x v gosteh proti desparate ekipi. Sacramento ma orto težke tekme.

 

Da vidim, če Dallas lahk ne zajebe do konca. Sm pričakoval split v Sacramentu, ta druga tekima je bla close, Luka ni mel najboljšga dne, hvala bogu majo Irvinga. (Also Wemby vs Brunson brutalno) Brunson 61 pik Wemby skor 40 pik tripple double. (ajd 2 podaljška sam vseen)

uredilo bitje BlueSan
Povezava do prispevka

Grda tekma, ma zmaga je zmaga. 4th quarter Kyrie saves the day

 

Sam PJ bo res moral popravit to trojko. Res ne vem kako mu lahko iz sezone v sezono pada %. Ker je najboljši branilec bo stalno na parketu v končnici in to bojo nasprotniki obupno izkoriščali, ko bo Dallas v napadu.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...