Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Buzzkill reče pred 2 minutama:

Fred Van Vleet ima 42mil contract s 17/4/8, to je nekak standard danes zgleda lol. 

 

Ja ampak zdaj so itak vedno višje pogodbe ker pač tudi cap se viša. Harris je tisto pogodbo podpisal že leta 2019 in je iztržil res max kar je lahko, ampak kot sem rekel imo so 76ersi bili prisiljeni v podpis če so hoteli bit contenderji. 

Povezava do prispevka
Seth reče pred 6 minutami:

 

Ja ampak zdaj so itak vedno višje pogodbe ker pač tudi cap se viša. Harris je tisto pogodbo podpisal že leta 2019 in je iztržil res max kar je lahko, ampak kot sem rekel imo so 76ersi bili prisiljeni v podpis če so hoteli bit contenderji. 

Ma MAX TOBIAS verjetno ni bil jeziček, ki je naredil ne-contender Philo v contenderje

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 2 urama:


Nimam pojma, spomnim se le, da so mu dodali tretje leto contracta, da je pogodba šla na 130mil. Totalno sick. 

Ekipa polna rookijev, nekomu morajo dat denar. Edini način da koga dobijo v tako ekipo je da preplacajo. 

 

Ko bodo moral rookijem dajat konkretne pogodbe bo te pogodbe konc. 

Povezava do prispevka

na Zahodu bo spet luštno ponoči 

 

oChvHX.jpg

 

GSW se gre že orenk za lajf vs DAL ki se borijo za home court v PO oz za mirno uvrstitev v PO,

SAC ki beži pred play-inom vs LAC ki se bori za home court, 

HOU lovi play-in

LAL išče boljši play-in seeding

 

m m mmmmmmmmmmm

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
BlueSan reče pred 8 minutami:

Lej ummm tako pač je fantje

 

All NBA

5-6 mesto

 

Folk si mal prehitr gradi neke gradove

kaj se ti naslajaš, jaz sem vsaj GSW fan, ukradel si mi edino šanso letos, da se malo smejem Dallas fanom

 

odjebi BlueSan. ker si ti hejtrček

  • Račka +1 3
  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Kidd je spet ustrelu kozla z peterko Powell+Kleber+THJ+Hardy+Irving (al neki podobnega v glavnem ogabno!).... Ker fucking dejavu lanske sezone... Treba pa priznat da so Dubsi igral obrambo kot je verjetno niso igral celo sezono. Je pa zdej končno on/off statistika Dončiča tako da nimajo niti tega orožja več proti njemu. Z njim +5 letos brez -3

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...