Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Kruz reče pred 31 minutami:

Ja NY je že odvzel toliko prstanov. Takisto BOS lel

 

17 naslovov Bostona, lol

Ne rabijo bit prvaki, dovolj je, da poberejo par ključnih igralcev ven, pa je mala franšiza spet v megli za par let....

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 32 minutami:

Phoenixa so se vsi bali ker izgledajo scary na papirju, sam pol na terenu ni blo, ne. Minesote se nihče ni preveč bal ker ne izgledajo (tako)scary na papirju, sam na terenu so živadi. 

 

Problem feniksa letos je bil imo to da kljub temu da so imel 3 zvezdnike v prvi peterki niso mogl zravn njih dat še enga bolj obrambno naravnanega igralca ala Josh Okogie in posledično je bla obramba neobstoječa ker Nurkić žal pač ni nekdo ki bo v končnici koga prestrašu pod košem. Minnesota je šla iz 114,6 offrtg v rednem delu sezone na neverjetnih 126 proti Sunsom v prvi rundi LOL. 

 

Denver jih je sicer spravu skor nazaj na povprečje redne sezone 115,8 ampak sami pa zaradi poškodbe Murraya tud tega ne zmorejo dohajat niti slučajno z offrtg 97,8 LOL.

Povezava do prispevka

Moje mnenje ni relevantno ker sem gledal samo G1 MIN : DEN

 

Pa nič jih nisem gledal v rednem delu

 

Pa na sumu imam da sem peder ker že celo serijo razmišljam kok mora biti lepo imeti tako velikega in debelega kurca kot Jamal

 

Ampak po moje je poškodba in slabša igra Murraya tukaj dosti mali faktor oziroma bi jim MIN crushala jajca v vsakem primeru. Mislim tista obramba iz G1 Q1 je bolj za kako horror zgodbo iz inkvizicije, ne za basket. Iskreno ne vem če sem že kdaj videl tako obrambo??

Povezava do prispevka
reder reče pred 57 minutami:

 

Ja res, tistih 17 naslovov je drobiž...

povej še, koliko jih je po letu 2000 :D

 

  

Gogy reče pred 33 minutami:

 

17 naslovov Bostona, lol

Ne rabijo bit prvaki, dovolj je, da poberejo par ključnih igralcev ven, pa je mala franšiza spet v megli za par let....

 

povej še, koliko jih je po letu 2000 :D

 

uredilo bitje Kruz
Povezava do prispevka
Kruz reče pred 37 minutami:

povej še, koliko jih je po letu 2000 :D

 

  

 

povej še, koliko jih je po letu 2000 :D

 

 

Nima veze, prstani so prstani.

 

Kot da Real ne bi 10 let osvojil LP in bi se po tem nekdo delal norca češ ta Real pa res ne zna nikoli osvojiti LP. 

Povezava do prispevka

Še dobro da ima donke Kyriea, da ni isti ali še večji motor Dallasa v napadu kot je Jokić v Denverju...

 

Jokić je v drugi tekmi sopihal že pred koncem prve četrtine. Sem skoraj prepričan da ima kakšno virozo, podobno, kot jo je imel Dončić.

 

Drugače pa je trenutno Minnesota vsaj dva nivoja nad Denverjem in tretja tekma odloča o tem ali bo šlo za sweep ali ne.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 6 minutami:

fantje če bi bili vi motor ekipe ki mora ves čas gonit napad in bi vas izmenično krili Gobert, KAT, Jaden McDaniels in Naz Reid - al pa celo več teh naenkrat - me zanima, koliko bi kej vi garali v obrambi :D :D



 

 

IMG_7788.jpeg

Povezava do prispevka
Boba-Fett reče pred 29 minutami:

Me prav zanima v kakem zdravstvenem stanju bo prišel dans na igrišče Dončić. Sicer je še vedno pod questionable…

 

 

 

 

 

Na zadnjem injury reportu je že probable tako da igral bo ziher. Imo danes laganih 30/10/10 :P 

Povezava do prispevka
Waslich reče pred 7 urami:

Da so povozili phoenix meni se niti ne zdi tako presenetljivo, ker se je videlo že v RS, da ne bodo prišli daleč. Sploh ne z choke Bookerjem, zjebanim Bealom in beta samcem KD. Pa brez klopi in playa. To, da so oziroma bodo povozili nuggetse pa je kr šok. Murray je zgleda poškodovan do te mere, da je neuporaben, verjetno so jih kljub vsemu malo podcenjevali... pa Jokara je IMO vedno bil nekoliko overrejtan, ker se je mešalo njegove performanse in performanse ekipe z odličnimi soigralci (sploh prva peterka), ki jo je imel oziroma ima na razpolago. 

 

umirimo malo konje ker so predivji

 

jole je the system v denverju. res je, da ima dobre soigralce okrog sebe ampak on jim omogoča, da zgledajo še bolje. minnesota ima zgrajeno ekipo za omejit jokiča, ni zdej tle "model je overrated, zakaj vsi ne igrajo tako prot njim, lolči"

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...