Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Thrivial reče pred 14 minutami:

 

 

Zanimivo bi bilo videti te snežinke, če bi igrali v kakšni evropski balkanski sovražni dvorani. 
 

 

Ma, to sploh ni isti ballpark. Če bi ena ameriška ekipa prišla igrat v takšno, bi tekmo odpovedali, čez 2 uri bi pa bombe demokracije padale na mesto/državo :D

uredilo bitje AdamSmit
Povezava do prispevka

ob sobotni kavici in piškotih mi je res zadišala kaka random tekma in sem se odločil, da pogledam LAL vs SAC drugo polovico tekme, ker pač vsaj pri LAL poznam glavne zvezdnike

 

fak kaka petarda od tekme, ne se fukat, prov roke se mi tresejo od hypa :D:D

 

Napad pri obojih poden od podna. LAL igra izključno samo isote, ali od Russa ali od Lebrenoa, mogoče celo kdo še kicka kdaj žogo na trojko, vsake toliko dobi žogo AD na postu, kar dejansko izgleda še najbolj podobno basketu, in to je to :D LeBron igra še grše isote kot prej in se še bolj po bikovsko zabija z glavo in rameni v raketo, ma vseeno daje kake pike - Russ še to ne, on pa dejansko samo rusha pod koš :D SAC napad je rofl kartofl, tko res uno najgrša igra u lajfu, kr neki posiljeni meti, slabi isoti, nobene organizacije napada... pa vseeno dajejo pike, ker so pač Lakersi NULA v obrambi. Prov ne igrajo je. Kaj da fak so lakersi naredili od tiste ekipe izpred 2 let nazaj, ko so res z železno rokavico stiskal nasprotnike v napadu, ne vem, samo tole je pa res praktično negledljivo kar se obrambe tiče. AD se edini trudi, ma je prov bad gledat, ker itak potem SAC pobere napadalni skok in da pike z nekim lizzard zicerjem.

 

Pa sam flow tekme je bil tudi noro cool. Lakersi svinjsko povedejo, letijo trice in kucanja, padajo advanced zamorec high fivi in hand shaki, nabiti črnci v belih spodnjih majicah pumpajo in rappajo ob igriščo, yea yea thats right we built different dogggg, pol se pa sfuka modelčku z imenom "buddy" in jim nacepa nemogočih košev za celo končnico tekme in še za OT povrhu :D:D Sledi še naprej gnila tekma, magic koši, SAC ki pozabi da imajo zadnji napad v faking drugem OT, še več slabih LAL isotov in obrambe, konec tekme po treh OT.

 

Res faking cirkus od igre, užival sem vsako sekundo :D FUCK kok sem pumped, to je to, to je basket :D 

  • Trol 1
  • Ne me jebat 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Jst mam ze tri leta uno opcijo ka mas zakupljenih 70 al kolk tekem na sezono in potem izberes kadar hoces.
Ful zadovoljen, ne menjam za nic. Stream kvaliteten prek Smart Tvja, PS4/5 appa, Pcja, tud na phonu sem ze gledal.
Zmer lahk izbiras domac al gostujoc komentatorski par.

V glavnem zame top izbira.

uredilo bitje seattle
Povezava do prispevka
keba reče pred 4 urami:

Prav jezen sem na Dallas. Take tekem se pač zmaga. Imeli so vse pogoje, spočiti, zdravi, domači teren... Take tekme odločajo o poziciji v končnici, če bodo sploh prišli v končnici. In če take tekme izgubljaš potem je slaba pozicija zagarantirana.

 

Ma ne pretiravaj no :) Igrali so proti res solidni ekipi ki jim po tipu igre očitno ne ustreza (brutalno hitra igra in razni KCPji / Beali ki ti v tisočinki spizdi v prodor pod koš). DAL je tudi igral zelo dobro pa še ful je bila napeta in izenačena tekma. Ni zdej da do jih Rocketsi nažgali za 20 pik :D Pač ni se jim izšlo jebi ga.

 

Če že kej, je zdej jasno, da bodo res morali nekaj nujno narest okrog enega solidnega B-tier defenzivnega centra, ki zna zaključevat zicerje. Ker tole matranje z WCSjem in Powellom je ekstremno težko gledat. Mislim ko te pod košem dobesedno ubijata centra, ki bi v normalnih okoliščinah pekla pleskavicah v macu (oz kuhala korenike in mamutove zrezke v primeru Harrella), potem veš kok je ura.

Povezava do prispevka

Že  pri 1. četrtini se je vidlo da so šli na tekmo po "brazilsko". To pomeni "nima veze kolko košov fašemo, važno da mi damo enega več". To se je potem poznalo pri rezultatu 1. polčasa. 2. polčas je delovalo, da so se začeli malo bolj truditi v obrambi, ampak potem ko je Kuzma začel bombat trojke na koncu tekme,  mi je bilo jasno da je obramba (spet) neobstoječa in da je game over.

uredilo bitje Waslich
Povezava do prispevka
Jurus reče Dne, 27. 11. 2021 at 16:34:

Kakšne so kaj izkušnje z league passom?

 

Večkrat sem videt kake komentarje, da ne dela lih najboljše oziroma, da ni vredno plačevat.

 

Sam ga ima že skor od kar je, kako leto vmes sem spustil in experimentiral z drugimi zadevami.

Na začetku je imel nekaj porodnih krčev, zadnja leta pa dela super, dobra kvaliteta, nikoli štekanja (je pa res, da večinoma gledam rerune naslednji dan, direktno pa le večerne tekme), laufa na vseh mojih mašinah, večinoma ga uporabljam na tvju, pa nekaj na računalniku, na telefonu le malo.

ne da sem več zajebavat s streami in torrenti.

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...